Eladó ház 60 millióig (20256 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 256 db
Eladó Létavértesi családi ház hirdetés (43593574)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: 3
Létavértes központjában, 3 szobás, étkező-konyhás, 89nm-es családi ház, 770 nm-es telken, különálló garázzsal eladó! Jellemző...
25 000 000 HUF
280 898 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentpéterszegi családi ház hirdetés (44727445)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 2877 m2
Szobaszám: 3
Eladó Szentpéterszegen egy korszerűen felszerelt családi ház. A ház 2, 5 szobát, fürdőszobát, konyhát, kazánházat, teraszt tar...
47 000 000 HUF
510 869 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (53297363)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen Biczó István kertben található 37 nm-es ház, telek árban, 854 nm zártkerti telekkel. a házban van víz, fördőszob...
23 000 000 HUF
621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui családi ház hirdetés (95419496)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1646 m2
Szobaszám: 2
Kezdő otthon? Nyaraló? Befektetés? Ez a ház bármire nyitott! Ha szeretnél elszakadni a város zajától, és egy saját kis kuckór...
18 000 000 HUF
209 302 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újlétai családi ház hirdetés (47599367)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1446 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Újléta csendes, rendezett utcájában egy 63 nm-es két szoba-étkezős, felújításra, modernizálsára váró családi ...
20 000 000 HUF
317 460 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (53848442)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy kis zártkerti családi ház a Biczó István kert remek részén. Ha szereti a friss levegőt és a kertészkedést ez az ön in...
25 900 000 HUF
809 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszováti családi ház hirdetés (77693364)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1152 m2
Szobaszám: 6
Debrecentől 20 km-re, kiváló minőségű úton közlekedve, Hajdúszovát csendes részén eladó egy jó adottságokkal rendelkező sarokte...
29 000 000 HUF
432 835 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (75934572)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 2146 m2
Szobaszám: 3
Debrecen-Szikigyakorban, közel a nemrég felújított négysávos úthoz eladó egy tágas családi ház, amely akár egyszerre 2 generáci...
39 000 000 HUF
357 798 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámospércsi családi ház hirdetés (49942567)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 5
Eladó Családi Ház Kereskedelmi Potenciállal Vámospércsen! Kiváló lehetőség Befektetőknek és Saját Vállalkozásban Gondolkodókna...
38 000 000 HUF
452 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bocskaikerti családi ház hirdetés (85924758)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 1186 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy bővítés alatt álló kis családi ház Bocskaikertben. Az ingatlan város közeli, Debrecen autóval 10 perc alatt elérhető....
18 500 000 HUF
377 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagysápi családi ház hirdetés (23444764)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2788 m2
Szobaszám: 3
Nagysáp, takaros HÁZ! ! ! Eladásra kívánok Nagysáp központi részén, tégla építésű, 3 szobás, 110 m2 hasznos lakótérrel rendel...
39 500 000 HUF
359 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonysárkányi családi ház hirdetés (98439598)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 2028 m2
Szobaszám: 3
Karbantartott ház Bakonysárkányon! a 81-es fút mentén elhelyezkedő Bakonysárkányon, csendes utcában kínálom megvásárlásra ezt a...
49 000 000 HUF
306 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai ikerház hirdetés (51994954)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 576 m2
Szobaszám: 3
Tatán Eladó! Tatáról röviden: Tata a tóparti város, mely kiváló kikapcsolódást biztosít a természet szerelmeseinek. a közeli ...
49 900 000 HUF
525 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (39346341)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 2
Debrecen Gerebytelepen felújítandó családi ház eladó! A családi ház 516 nm telken, 50 nm-es vegyes falazatú, cserép tetős. A ...
47 000 000 HUF
940 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (78334975)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 263 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen Torockó utcán, frekventált helyen levő családi ház. Paraméterek: Telek mérete: 263 nm Alapterület: 60 nm Felúj...
58 900 000 HUF
981 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balmazújvárosi családi ház hirdetés (22697522)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Balmazújváros szélén eladó egy 82 nm-es, vegyes falazatú, felújítandó állapotú családi ház. Héjazata tetőcserép. Fűtés: kályh...
22 900 000 HUF
266 279 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bojti családi ház hirdetés (43673633)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 3079 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Bojt központi részén, egy 2 szobából álló, vályog falazatú, beton alapon fekvő 64 négyzetméteres családi háza...
17 450 000 HUF
272 656 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (45234444)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 555 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
**Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! ** Autentikus parasztház Orosháza belvárosában - ritka lehetőség! Eladó Orosháza be...
13 500 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (37874831)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Szentes egyik legnyugodtabb környékén egy kedves, 25 nm-es zártkerti ingatl...
4 999 999 HUF
199 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (42548933)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az Otp Ingatlanpont kínálatában *** eladó Csongrád-Csanád vármegyében Szentesen egy felújított 2 szobás családi ház! !...
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal