Eladó ház 60 millióig (20255 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 255 db
Eladó Békési családi ház hirdetés (25323432)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 488 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Kétszintes Családi Ház Békésen! Akár kétgeneráció részére is ideális! Békés Malomvég városrészének csendes, jó környéké...
45 000 000 HUF
416 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőszilasi családi ház hirdetés (87474962)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 626 m2
Szobaszám: 3
A Balatontól fél órányi autóútra, a Fejér megyei Mezőszilason kínálunk megvételre egy vegyes falazatú, 56 m²-es, cserépfedésű c...
14 400 000 HUF
257 142 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (99893234)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 533 m2
Szobaszám: 5
Somogy vármegye, Kaposvár, Cseri város részén, téglaépítésű, tehermentes, családi ház eladó. Az ingatlan sarok telken helyezked...
28 600 000 HUF
204 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tabi családi ház hirdetés (12134464)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2400 m2
Szobaszám: 2
A Lido Home siófoki ingatlanirodája eladásra kínálja ezt a felújítás alatt álló családi házat Tab csendes részén. A vegyes (t...
25 400 000 HUF
362 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szeghalomi családi ház hirdetés (74677437)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 690 m2
Szobaszám: 3
Szeghalmon, a Füzesgyarmatra kivezető út közelében, jó állapotú, kető szobás, nappalis, tégla építésű, előkertes, családi ház e...
24 660 000 HUF
280 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (73995493)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 281 m2
Telekterület: 3880 m2
Szobaszám: 6
1970-As években épült családi ház - csendes, nyugodt, környék - 6 szoba - 2 nappali - konyha+ étkező - 2 fürdő - 2 WC - kamra -...
58 000 000 HUF
206 405 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (73674984)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 2
1950-Es években épült családi ház - csendes, nyugodt környék - összközműves telek - 2 szoba - konyha/étkező - nappali - fürdősz...
11 000 000 HUF
88 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lőrinci családi ház hirdetés (22259323)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1410 m2
Szobaszám: 3
Budapesttől mindössze 1 óra autóútra, Lőrinci egyik nyugodt utcájában eladó egy 76 nm-es, tehermentes családi ház 1410 nm-es ös...
26 900 000 HUF
312 790 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dormándi családi ház hirdetés (85373433)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 726 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Dormándon – a Tisza-tótól mindössze 21 km-re! Dormánd település szélén, saroktelken kínálunk megvételre egy...
26 900 000 HUF
134 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi családi ház hirdetés (54973816)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 786 m2
Szobaszám: 3
Gyöngyös déli városrészében, az autópálya-lehajtótól mindössze 5 percre eladó egy hagyományos Kádár-kocka jellegű, modernizálás...
47 500 000 HUF
593 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszacsegei családi ház hirdetés (59482152)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 1121 m2
Szobaszám: 5
Tiszacsege a Hortobágy és a Tisza ölelésében fekvő, csendes, barátságos település, amely egyaránt kínál nyugalmat és kiváló kik...
26 000 000 HUF
175 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fiadi családi ház hirdetés (99413459)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2707 m2
Szobaszám: 3
A somogyi dombok között, az erdő szélén eladó egy 2+1 szobás családi ház 2707 négyzetméter telekkel. a telken van egy 2 szobás ...
21 500 000 HUF
286 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ortaházai családi ház hirdetés (33878895)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 967 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178923 hivatkozási számú ortaházi családi ház. Eladásra kínálok ...
4 500 000 HUF
54 216 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (89396977)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1507 m2
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető! Tápiószentmárton szívében, rendezett, gondozott udvarral, családi ház eladó! Az ingatlan tágas, 82 m2-es, ...
48 500 000 HUF
591 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orfűi ikerház hirdetés (72756627)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 3
Orfű, ahol ez a különleges ingatlan található, egy varázslatos település, mely a tóparti pihenés, a szabadidős tevékenységek és...
34 990 000 HUF
349 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Villánykövesdi családi ház hirdetés (39579393)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 3709 m2
Szobaszám: 5
Eladó Villánykövesden egy 113 nm-es jó állapotú családi ház. Garázs, melléképületek tartoznak az ingatlanhoz. a ház vegyes fala...
17 500 000 HUF
152 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárosdi családi ház hirdetés (47547497)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 2413 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Sárosd csendes, nyugodt utcájában, nagy telekkel, frissen felújított állapotban. Sárosd egyik legcsendesebb r...
25 000 000 HUF
384 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbogdányi családi ház hirdetés (46152475)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 6762 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház nagy, megosztható telekkel Nyírbogdányban Nyírbogdányban eladásra kínálunk egy 100 m²-es, jó adottságokkal r...
34 900 000 HUF
349 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (89427936)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2