Eladó ház 60 millióig (20256 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 256 db
Eladó Pápai családi ház hirdetés (25787546)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1350 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Pápa egyik legkedveltebb városrészén egy 93 m2-es, három szoba+nappali-amerikai konyhás családi házat a belvár...
45 000 000 HUF
483 870 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csátaljai családi ház hirdetés (42756737)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Csátalja településen eladó egy 86 nm-es, központi elhelyezkedésű, felújítandó, 1200 nm-es telken elhelyezkedő...
11 900 000 HUF
138 372 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagycsepelyi családi ház hirdetés (38747561)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 2745 m2
Szobaszám: 3
A lido home Siófok eladásra kínálja ezt a családi házat Nagycsepelyen! LIDO home Siófok által kínált nagycsepelyi családi ház ...
27 500 000 HUF
376 712 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki ikerház hirdetés (74863222)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 130 m2
Szobaszám: 4
A Szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda Szolnok belvárosában egy 131 m2-es ikerházat megvételre kínál! Az eladó ingatlan főbb jel...
58 990 000 HUF
450 305 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karancskeszi családi ház hirdetés (73819635)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 603 m2
Szobaszám: 3
Az ingatlanpiacon egy különleges lehetőség várja a családosokat, akik új otthonra vágynak vagy befektetési céllal keresnek inga...
15 900 000 HUF
187 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (53963355)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 718 m2
Szobaszám: 2
Jászapáti csendes, mégis jól megközelíthető részén kínálom eladásra ezt a gondosan karbantartott, praktikus elrendezésű családi...
25 000 000 HUF
277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szűri családi ház hirdetés (44449544)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 353 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Szűrön! Baranya megye egyik bájos, dombos falujában, Szűrön kínálok eladásra egy 68 nm-es, háromszobás család...
8 000 000 HUF
117 647 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési családi ház hirdetés (43479233)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 3
Földszinti Társasházi Lakás Eladó Békésen, a Belváros és Kertváros Határán, Hatalmas Udvarral! Keres egy felújított, kényelme...
28 500 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (67598723)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 1236 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton csendes utcájában, rendezett környezetben egy 103 m2-es, 3+2 fé...
15 500 000 HUF
150 485 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csanyteleki családi ház hirdetés (83559389)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csanytelek egyik legcsendesebb, nyugodt részén egy 69 nm-es külterületi csa...
7 000 000 HUF
101 449 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (44675737)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1877 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Orosházán eladó egy 65 nm-es, nappali + 2 szobás, kertes családi ház nagy telekkel. a vegyes falazatú egy 1877 nm-es telken, Sz...
8 000 000 HUF
123 076 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (42943845)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 472 m2
Szobaszám: 3
Szentes központjában családi ház eladó! Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálunk Szentes szívében egy 130 n...
37 500 000 HUF
288 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (44874443)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1089 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk Békés vármegyében, Orosházán egy 95 nm-es, vegyes falazatú, jó állapotú családi házat 1089 nm-es telken. Az i...
22 990 000 HUF
247 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőberényi családi ház hirdetés (32955399)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 5
Mezőberény központjában eladó egy 167 m2-es, polgári stílusú családi ház, amely tökéletes alapot ad egy meleg, otthonos családi...
29 000 000 HUF
173 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csanyteleki családi ház hirdetés (56759333)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
7 000 000 HUF
101 449 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szarvasi családi ház hirdetés (38336975)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 108 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Békés vármegye. Eladásra kínálunk Szarvason egy 2 + fél szobás, 75 nm-es kertes családi házat amely 1965-ben épült fel 108 nm-e...
15 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőberényi családi ház hirdetés (38438627)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 5
29 000 000 HUF
173 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (59352795)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1089 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
22 990 000 HUF
247 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (49244233)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1089 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
22 990 000 HUF
247 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mesterszállási családi ház hirdetés (33974838)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1356 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! ! ! Eladásra kínálunk Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyében Mesterszálláson egy kis kertes ...
4 500 000 HUF
67 164 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?