Eladó ház 60 millióig (20256 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 256 db
Eladó Jászjákóhalmai családi ház hirdetés (37371233)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 488 m2
Szobaszám: 2
Központban, kiváló elhelyezkedésű, azonnal birtokba vehető, lakható állapot, családi ház várja új tulajdonosát. Stabil alapokra...
34 900 000 HUF
387 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (31394977)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 212 m2
Telekterület: 624 m2
Szobaszám: 4
A Bottyán-hegyi területen található ház 1972-es építése óta korszerűsítésre került: - 5 cm hungarocell hőszigetelés a teljes h...
58 000 000 HUF
273 584 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Győrsövényházi családi ház hirdetés (45717434)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1315 m2
Szobaszám: 2
Győrsövényház központi részén, 1315 m²-es, rendezett telken kínálom megvételre ezt a 75 m²-es lakóterületű, a ’70-es évek végén...
34 900 000 HUF
387 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (72998925)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen- Bayk András-kertben, a Diószegi úton, földszintes, 20 m2-es, önálló ház eladó, 1100 m2-es telken! Jellemzői: - Asz...
14 900 000 HUF
745 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszanánai családi ház hirdetés (32399394)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Tiszanánán – 4 szoba + nappali, kiváló állapot, tehermentes! Ár: 20 000 000 Ft Tiszanánán kínáljuk eladásr...
13 990 000 HUF
152 065 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Györkönyi családi ház hirdetés (74742273)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 2555 m2
Szobaszám: 3
Györkönyben 3 szobás, tornácos parasztház nagy melléképülettel ELADÓ. ELHELYEZKEDÉS - csendes, családi házas környék, Fő utca...
11 000 000 HUF
161 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi házrész hirdetés (37753998)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 2143 m2
Szobaszám: 1
Szeged-Kiskundorozsma kedvelt részén eladó egy felújított, utcafronti házrész – kiváló választás első otthonnak vagy befektetés...
36 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csengődi családi ház hirdetés (93754412)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 4574 m2
Szobaszám: 2
Csengődön eladó 81 nm lakóterű családi ház 4574 nm telken. Ingatlan jellemzői: - 2 szoba, konyha, előszoba, közlekedő, kamra, ...
42 000 000 HUF
518 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (65727923)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 5
Eladó kivételes lehetőség Albertirsa kiváló részén, közel BUDAPESTHEZ! NAGYCSALÁDOSOK figyelmébe ajánlom, alkalmas befektetés...
59 800 000 HUF
335 955 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (89627994)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 910 m2
Szobaszám: 3
Mezőkövesd kedvelt, nyugodt részén eladó egy 113 m2-es, hagyományos parasztház 910 m2-es telken. Az ingatlan kiváló szerkezet...
36 000 000 HUF
321 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Homrogdi családi ház hirdetés (73747428)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1604 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 90 nm hasznos alapterületű 1+2 fél szobás családi ház Homrogd település központjában egy 1604 négyzetméteres telken. ...
15 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bogácsi családi ház hirdetés (23423363)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 791 m2
Szobaszám: 2
A település kedvelt részén kínálok megvételre egy 2 szobás, vegyestüzelésű fűtéssel rendelkező házat, jó állapotú burkolatokkal...
32 900 000 HUF
432 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói családi ház hirdetés (13423593)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1095 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Szikszó csendes utcájában, tágas telekkel! Eladásra kínálok Szikszón, nyugodt, rendezett környezetben, egy 9...
37 000 000 HUF
406 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gesztelyi családi ház hirdetés (21396887)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 3
Eladó kétszoba nappalis családi ház gesztelyben! Eladó Miskolctól 17km-re Gesztelyben egy 90nm-es, kétszoba nappalis családi há...
21 900 000 HUF
243 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (31136839)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 2
Kiskunfélegyháza, Selymes részén teljesen felújított kis ház eladó! Jellemzők: 30 m2-es fő épület, másfél szoba 12 m2-es mel...
31 300 000 HUF
1 043 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szécsényi ikerház hirdetés (27797243)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 621 m2
Szobaszám: 5
Szécsény csendes, rendezett részén, eladó egy jó állapotú, bővített ikerházfél, amely teljesen elszeparált, így a saját nyugalo...
25 900 000 HUF
199 230 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Öcsödi családi ház hirdetés (33749563)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 803 m2
Szobaszám: 2
Kunszentmártoni járásban, Öcsödön, eladásra kínálok egy szilikát téglából épült családi házat. a nagyközség Kecskemét-Gyula köz...
9 900 000 HUF
110 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi házrész hirdetés (71456734)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 546 m2
Szobaszám: 4
Eladó fejlesztési lehetőség Szigethalom TERÜLETÉN ELHELYEZKEDÉS és KÖRNYEZET Az ingatlan Szigethalom egyik nyugodt, lakóövezet...
44 900 000 HUF
472 631 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (39424728)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már