Eladó ház 60 millióig (20255 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 255 db
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (26463743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecenben, Gerébytelep városrészben a fiatal felnőttek és összeköltözők igényeit maximálisan kielégítő, kiváló adottság...
49 900 000 HUF
1 134 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Derecskei családi ház hirdetés (21589853)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 810 m2
Szobaszám: 4
Derecskén az Orgona utcán eladó egy 110 nm családi ház 810 nm-es telken. Nappali + 3 szoba, különálló fürdő és wc, konyha, ...
55 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (41834287)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 605 m2
Szobaszám: 3
Eladó, egy 1978 - ban épült családi ház Püspökladány olyan részén, ahol a zöld terület a szemben szomszéd. Csend, béke, és nyu...
37 900 000 HUF
390 721 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagaméri családi ház hirdetés (44845571)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1180 m2
Szobaszám: 1
Debrecentől 30, Vámospércstől 9 km távolságra, Bagamérban eladó egy felújítást igénylő, de még megmenthető kis családi ház aszf...
2 500 000 HUF
41 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (75314247)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 523 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen egyik legfelkapottabb környékén, Mesterfalva városrészben egy háromlakásos udvar utcafronti, belső kétszintes, s...
60 000 000 HUF
967 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (26189445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 512 m2
Szobaszám: 3
Hajdúböszörmény kedvelt részén, csendes kis utcában, a Bem József utcában kínálunk eladásra egy 121 nm-es, három szobás, napfén...
42 000 000 HUF
347 107 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (74561678)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 3602 m2
Szobaszám: 2
Hajdúböszörmény-Bodaszőlő aszfaltozott utcájában a Vincellér utcában eladó egy 2 szobás 60 nm-es önálló családi ház 3602 nm-es ...
29 900 000 HUF
498 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (69436373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 2
Debrecen, Felső-Józsán eladásra kínálunk egy 1974-ben épült, 56 nm-es, 2 szoba étkező-konyhás szint eltolásos ikerházat. Az in...
58 500 000 HUF
835 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (29933724)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 10 m2
Szobaszám: 2
Debrecen abszulult belvárosában, a fórum bevásárlóközponttal szemben eladó, egy csendes udvarban található házrész lakás. Szom...
59 900 000 HUF
1 576 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (48457493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1728 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó a Biczó István-kertben, Debrecenben! Debrecen kertvárosi részén, a Fehérszilva utcában kínálunk eladásra eg...
49 000 000 HUF
604 938 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (53326555)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 1112 m2
Szobaszám: 2
Debrecen, Bayk András kertben eladó egy nettó 40 m2 alapterületű, 2 szobás, tégla építésű, zártkerti ingatlan, amely 1112 m2-es...
24 900 000 HUF
592 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Álmosdi családi ház hirdetés (63344894)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 3
Debrecentől 35 km távolságra, Álmosdon átépítés alatt álló 82 nm-es nappali+ 2 szobás családi ház kulcsrakész vagy szerkezetkés...
32 000 000 HUF
320 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (52435164)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 3
Szombathely K-i városrészén kínálunk eladásra egy 1950-ben épült, tégla falazatú, 71 nm-es családi házat. Az ingatlan 2 + 1 sz...
17 000 000 HUF
239 436 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csipkereki családi ház hirdetés (66258863)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1798 m2
Szobaszám: 5
A Vasi-Hegyhát keleti részén, a dimbes-dombos, erdők és szőlőhegyek ölelésében található Csipkereken vált eladóvá egy családi h...
44 990 000 HUF
333 259 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Meggyeskovácsi családi ház hirdetés (52794143)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1574 m2
Szobaszám: 2
Eladóvá vált Meggyeskovácsiban egy 63 nm-es, 2 szobás családi ház 1574 nm-es telken. Az ingatlan állapota felújítást igányel,...
14 900 000 HUF
236 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karádi családi ház hirdetés (34766527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 903 m2
Szobaszám: 4
Az épület 1977-ben épült, stabil szerkezetű, tető szerkezete, falai jó állapotúak. Besorolása: Lakóingatlan. A földszint 100n...
29 900 000 HUF
149 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Batyki családi ház hirdetés (27835923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1585 m2
Szobaszám: 3
A legészakibb Zala menti település. a Sümeg és Zalaegerszeg között húzódó 7328-as út mellett fekszik, a két várostól közel azon...
24 000 000 HUF
282 352 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pákai családi ház hirdetés (44853324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 1081 m2
Szobaszám: 3
Páka, Magyarország Nyugat-Dunántúli Régiójában, Zala megye nyugati részén, közel a szlovén, horvát, osztrák hármas határhoz fek...
29 990 000 HUF
181 757 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (89944781)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1029 m2
Szobaszám: 2
Sülysápon erdős részen, gyönyörű zöld környezetben kínálunk megvásárlásra egy külterületi telken lévő, de lakóház besorolású in...
17 900 000 HUF
325 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (55736363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted