Eladó ház 60 millióig (20329 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 329 db
Eladó Óbányai családi ház hirdetés (62748463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1269 m2
Szobaszám: 4
Éljen Itthon az Alpokban! Magyarország, közelebbről a kelet Mecsek turisztikai büszkesége Óbánya, ahol járunk. Itt található ...
49 999 000 HUF
454 536 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagylóki családi ház hirdetés (73357486)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2507 m2
Szobaszám: 3
Nagylók csendes, nyugodt utcájában eladó egy 80 m²-es, vegyes falazatú családi ház, 2507 m²-es, tágas telken. A ház szerkezete...
22 000 000 HUF
275 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (14465239)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 472 m2
Szobaszám: 3
Szentes központjában családi ház eladó! Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálunk Szentes szívében egy 130 n...
37 500 000 HUF
288 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Isaszegi családi ház hirdetés (69844549)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 4
### Exkluzív Eladó Újjáépített Családi Ház Isaszeg ZsákutcájábanFedezze fel ezt a teljesen újjáépített, lenyűgöző családi házat...
59 900 000 HUF
630 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (31433377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 783 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Sülysápon csendes, zöldövezeti környezetben! Sülysápon, csendes utcában, a városközpont közelében eladó egy 1...
44 900 000 HUF
449 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi házrész hirdetés (29173957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
************Alakítsd saját ízlésedre álmaid otthonát Csepelen! *********** Eladó egy 50 nm-es, felújítandó házrész saját kertte...
39 600 000 HUF
792 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Óbányai családi ház hirdetés (73583954)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1269 m2
Szobaszám: 4
Éljen Itthon az Alpokban! Magyarország, közelebbről a kelet Mecsek turisztikai büszkesége Óbánya, ahol járunk. Itt található f...
49 999 000 HUF
454 536 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gesztelyi családi ház hirdetés (44535234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 3
Eladó kétszoba nappalis családi ház gesztelyben! Eladó Miskolctól 17km-re Gesztelyben egy 90nm-es, kétszoba nappalis családi há...
21 900 000 HUF
243 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (55189253)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 574 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton csendes utcájában, rendezett környezetben egy 74 m2-es, 2 + fél...
17 999 000 HUF
243 229 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszafüredi családi ház hirdetés (83219731)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1283 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A tisza-tó fővárosában tiszafüreden, kifejezetten csendes utcában, jó környéken, a debreceni úthoz közel, eladó egy kívül-belül...
47 500 000 HUF
424 107 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszőlősi családi ház hirdetés (73387397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 2402 m2
Szobaszám: 2
Veszprém Vármegye Kisszőlős Eladó Ház Eladó egy 83 nm-es hasznos alapterületű családi ház Kisszőlős központjában. Az ingatlan...
9 800 000 HUF
118 072 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (54513433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség! ! ! Új építésű Családi ház eladó. Jászberényben a Szatmári lakóparkban 700m2-es telken 2db nettó 83, 2...
59 900 000 HUF
721 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi családi ház hirdetés (43368251)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 1024 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
A szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Törökszentmiklóson egy jó adottságokkal rendelkező, központhoz közeli, du...
26 500 000 HUF
224 576 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (35643336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 577 m2
Szobaszám: 3
A szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Szolnokon a Tószegi úton egy felújítandó családi házat az alábbi paraméte...
31 900 000 HUF
312 745 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pétervásárai családi ház hirdetés (94973874)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2753 m2
Szobaszám: 2
A Heves Vármegyei, Pétervásárán, 2753 nm-es panorámás saroktelken, azonnal költözhető 60 nm-es, összközműves családi ház eladó....
11 000 000 HUF
183 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Létavértesi családi ház hirdetés (59847999)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Létavértes fő utcáján, 3000 nm-es telken, 60 nm-es, 1 szobás, nagy étkező-konyhás, gázkonvektor fűtéses, felújítandó, utcafront...
22 000 000 HUF
366 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (47348974)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1352 m2
Szobaszám: 2
Nagyhalász Nyíregyháza-Sóstóhegy felőli részén, az Arany János utcán eladásra kínálok egy 90 m²-es, 2 külön nyíló szobával rend...
32 900 000 HUF
365 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (34776525)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1352 m2
Szobaszám: 2
Nagyhalász csendes, rendezett részén kínálunk megvételre egy 90 m²-es, vegyes falazatú (vályog + tégla), jó állapotú, összkomfo...
34 000 000 HUF
377 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (77325942)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 1892 m2
Szobaszám: 1
Hangulatos, felújított családi ház nagy telken – Debrecen, Biczó István kert Ha nyugodt, zöld környezetre vágyik, ahol csak a ...
32 490 000 HUF
560 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (36643968)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 526 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pest vármegye, Nagykőrös központjában 74 m2 hasznos alapterületű önálló családi ház 300 m2 telekrésszel, 526 m2 osztatlan közös...
23 500 000 HUF
317 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?