Eladó ház 60 millióig (20329 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 329 db
Eladó Parádi családi ház hirdetés (78763436)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 2
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon, 1100 nm-es telken elhelyezkedő, 70 nm-es, 2 ...
15 000 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Makádi családi ház hirdetés (52347321)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 1159 m2
Szobaszám: 3
Új építésű családi ház szerkezetkész állapotban eladó Makádon – tágas telekkel, válaszfalazással, nagy terasszal, kiváló minősé...
40 900 000 HUF
349 572 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (89347146)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 603 m2
Szobaszám: 5
Felújított, kétgenerációs családi ház eladó Miskolcon, belváros közelében! Eladásra kínálok Miskolcon, belváros közeli, csend...
59 900 000 HUF
399 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (87893797)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 562 m2
Szobaszám: 3
Pest vármegyében, Nagykőrös központi részén, kiváló megközelíthetőséggel eladó egy 96 nm-es, 3 szobás családi ház, 350 m2-nyi t...
24 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törteli családi ház hirdetés (74492832)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2226 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pest vármegye déli részén, Törtelen eladó egy 120 nm-es kétgenerációs családi ház, gazdálkodásra alkalmas nagy telekkel. Az in...
55 000 000 HUF
458 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunbaracsi családi ház hirdetés (84374472)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1848 m2
Szobaszám: 2
Kunbaracson Kecskeméttől mindössze rövid autóútra eladó bruttó: 70 m2-es, teljeskörűen felújított Kádár-kocka, vályogfalazattal...
33 900 000 HUF
484 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (34737939)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 148 m2
Szobaszám: 1
Hangulatos családi ház eladó Kecskeméten, a Muszály vendéglő közelében! Csendes, barátságos környezetben kínálunk megvételre eg...
28 900 000 HUF
722 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (33474913)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 5
Eladó kivételes lehetőség Albertirsa kiváló részén, közel BUDAPESTHEZ! NAGYCSALÁDOSOK figyelmébe ajánlom, alkalmas befektetés...
59 800 000 HUF
335 955 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei házrész hirdetés (72393219)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 357 m2
Szobaszám: 2
Lajosmizsén főúthoz közel 2 szobás családi ház eladó! Jellemzői: - Telek 357 m2 - Alapterület 104 m2 - 2 szoba -konyha -fürdőszoba + wc - előszoba -kamra az ingatlanban -műanyag nyílászárók - fűtés: kályha -melléképületek
22 700 000 HUF
454 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karcagi családi ház hirdetés (49133569)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1658 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Karcagon egy 1965-ös években épült beton alapon vályog építésű családi házat....
19 700 000 HUF
231 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (94476617)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 525 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jászberényben egy 103, 9 nm-es hasznos alapterületű tégla építésű családi ház...
48 600 000 HUF
471 844 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (99572412)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Mezőtúron eladó egy 90m2, felújítandó tégla alapra épült vályogház. Az ingatlan nagyon csende...
10 500 000 HUF
116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Túrkevei családi ház hirdetés (33784337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 856 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Túrkevén. Remek lehetőség felújításra! Helyszín: Túrkeve, Jász-Nagykun-Szolnok vármegye --- jól megközelíthe...
11 500 000 HUF
87 786 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (32587393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 9403 m2
Szobaszám: 3
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye, Balkány, 100 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan központban található, 9403 nm gazdálkodásra ...
23 900 000 HUF
239 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói házrész hirdetés (93242249)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 1
Eladó kedvező árú lakóingatlan garázzsal Nagykálló központjában! Otthon start programra alkalmas! Nagykálló városközpontjában...
18 500 000 HUF
430 232 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (87293639)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1441 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nagykállóban! Nagykálló csendes részén eladó egy 120 nm alapterületű, tehermentes családi ház, amely azonna...
35 000 000 HUF
291 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (25847429)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 562 m2
Szobaszám: 3
Eladó Dömsödön, egy különleges 1906-ban épült vályog, oszlopos, gangos parasztház, ami ideális lehetőség akár családi otthonnak...
33 000 000 HUF
257 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai ikerház hirdetés (23947773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 617 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Tolna vármegye, Tolna városában a víztorony közelében eladó egy tetőtér beépítéses, téglából épült 4+2 szobás ház / ikerház egy...
30 990 000 HUF
245 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvejkei családi ház hirdetés (82492678)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 3655 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tolna vármegyében Nagyvejkén eladó egy családi ház. Csendes természeti környezetben. Nagy kerttel, pincével, istállóvalrendelke...
29 900 000 HUF
311 458 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (92752147)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 1210 m2
Szobaszám: 6
Pécsett, a Nagykozári úton eladó egy háromszintes, felújítandó családi ház, 1210 m²-es telken. Az ingatlan szerkezetileg stabil...
44 900 000 HUF
419 626 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal