Eladó ház 60 millióig (20328 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 328 db
Eladó Kalocsai családi ház hirdetés (44652622)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 524 m2
Szobaszám: 5
Kalocsa belvárosában, 524 m2 telekterületen, két lakrésszel rendelkező, 182 m2-es, 5 szobás, részben felújított családi ház ela...
23 900 000 HUF
131 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (67846419)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 741 m2
Szobaszám: 3
Eladó Izsák városközpontjához közel egy igényesen felújított, 72 m2-es családi ház, amely azonnal költözhető állapotba várja új...
59 000 000 HUF
819 444 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gamási családi ház hirdetés (39216435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1804 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy jó állapotban lévő, 120 négyzetméteres családi ház, 32. 000. 000 Ft-os vételárral Gamáson. Az ingatlan négyzetméteren...
40 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (94473277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1469 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Madaras, 57 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, konyha, étkező, für...
10 990 000 HUF
192 807 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (61869724)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Cím: Jászapáti Kiegészítők •220. Volt, 20 amper. •Padlástér Kontyolt sátortető. •Csatorna •Vezetékes víz •Gáz bekötve •Kábel ...
12 000 HUF
226 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (87524997)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 3035 m2
Szobaszám: 2
Kaposváron, a Fűzfa utcában kínáljuk megvételre ezt a 3035 m2-es zártkerti telket a rajta álló két épülettel. a nagyobb ház kb....
7 000 000 HUF
87 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (88345786)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 140 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza csendes részén, 95 nm-es, nappali + 3 szobás + étkezős, szigetelt vegyes építésű (tégla és vályog), cserépfedésű cs...
59 900 000 HUF
630 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (26725342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálom ezt a Tápiógyörgyén található, kiváló elhelyezkedésű 61nm-es ingatlant! a lakóépület egy szabályos téglalap al...
22 100 000 HUF
362 295 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (37333733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 759 m2
Szobaszám: 3
Tápiószentmárton központjában Általános Iskola közelében 2 szoba +nappali amerikai konyhás ház 759nm-es telken eladó! Az épület...
38 000 000 HUF
345 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerecsendi családi ház hirdetés (47339694)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 1870 m2
Szobaszám: 3
Heves vármegye, Kerecsend, Demjéni úton, 117 nm-es családi ház, 1870 nm-es telken eladó. a szigetelt, tégla falazatú, átlagos á...
29 900 000 HUF
255 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőteleki ikerház hirdetés (24792523)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 583 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Jász-Nagykun Szolnok Vármegye Kőtelek településén eladásra kínálok egy 153 négyzetméteres családi házat. Az ingatlan valamikor...
24 500 000 HUF
160 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (65377474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 495 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladásra kínálunk Miskolctapolca kedvelt részén a Junó fölött egy 250 nm-es, teljeskörűen felújítandó, a 80-as években téglából...
59 900 000 HUF
239 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szendrői családi ház hirdetés (29973834)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 583 m2
Szobaszám: 4
Eladó kétszintes, 4 szobás, 110m2-es családi ház Szendrő középpontjában, csendes, nyugodt UTÁBAN! Falusi csok, CSOK Plusz és o...
22 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói családi ház hirdetés (73343395)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Több generációnak ideális, 6 szobás, kertes családi ház SZIKSZÓN! Szikszó, eladó 1987-ben épült, tégla építésű családi ház, a...
42 500 000 HUF
177 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szendrői családi ház hirdetés (64442597)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1404 m2
Szobaszám: 3
Zendrő település csendes utcájában kínálok eladásra egy 82 nm-es, tehermentes, 3 szobás családi házat, amely egy 1404 nm-es tel...
13 700 000 HUF
167 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarcali családi ház hirdetés (47487332)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 581 m2
Szobaszám: 1
Eladó lakhatásra, valamint családi vállalkozásra is alkalmas ház Tarcal központi utcájában A 44 nm alapterületű, kőből épült h...
13 500 000 HUF
306 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fancsali családi ház hirdetés (79259386)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 2066 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Fancsal település központi részén, 66 nm-es vegyes falazatú családi ház, 2066 m2-es telekkel eladó....
15 900 000 HUF
240 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Görcsönyi családi ház hirdetés (55772527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1635 m2
Szobaszám: 4
Görcsöny nyugodt, kertvárosias környezetében, 1635 m²-es telken kínálunk eladásra egy 120 m²-es, jó állapotú családi házat, szá...
59 900 000 HUF
499 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Iregszemcsei családi ház hirdetés (46337455)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 565 m2
Szobaszám: 2
Családi ház eladó Iregszemcsén, a Balatontól mindössze 27 km-re, Tamásitól pedig 13 km-re. Az ingatlan egy 565 m2-es, teljesen ...
19 500 000 HUF
286 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vértesacsai családi ház hirdetés (35392549)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 2577 m2
Szobaszám: 3
Vértesacsa csendes, barátságos részén kínálunk megvételre egy 88 m²-es családi házat, mely egy 2577 m²-es, sok lehetőséget rejt...
49 000 000 HUF
556 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal