Eladó ház 60 millióig (20327 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 327 db
Eladó Zsákai családi ház hirdetés (62951328)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 3
Hajdú-Bihar vármegye, Zsáka településen megvételre kínálok egy 87 nm alapterületű, felújított három szobás, nagy nappalis csalá...
9 700 000 HUF
102 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szedresi családi ház hirdetés (23239242)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1458 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Tolna vármegye, Szedres központ közeli, mégis csendes utcájában eladó a 80-as évek elején épült tégla szerkezetű, 110 nm lakóte...
28 000 000 HUF
254 545 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tengelici családi ház hirdetés (24455972)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 3638 m2
Szobaszám: 3
2 Szobás, nappalis ház eladó Tengelicen a szőlőhegyen! 3638 Négyzetméter sík terület tartozik hozzá, amely 2 részből áll. 1251...
21 000 000 HUF
318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalavégi családi ház hirdetés (72923343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 3767 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó családi ház Zalavégen nagy területtel! Zalavég Zala vármegyében található csendes, nyugodt jó megközelíthetőséggel...
15 800 000 HUF
197 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vasvári sorház hirdetés (29753522)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Felújított, gyorsan birtokbavehető sorházi lakást keres, kertkapcsolattal? Itt a remek lehetőség! Vasvár város belvárosában k...
31 000 000 HUF
574 074 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírtassi családi ház hirdetés (53239785)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2890 m2
Szobaszám: 2
Nyírtasson családi ház eladó, vagy cserélhető kisebb házra vagy lakásra értékegyeztetéssel. Megvételre kínálok Nyírtasson egy v...
9 500 000 HUF
158 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (38399432)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 604 m2
Szobaszám: 3
Barátságos családi ház eladó Szentes kertvárosi részén. Szentes kertvárosi részén várja új lakóit egy 83 nm-es, 3 szobás család...
32 900 000 HUF
396 385 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berhidai családi ház hirdetés (24434142)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2684 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy tágas, kétszintes családi ház a Bakony lábánál, csendes, természetközeli környezetben. Az ingatlan 2684 négyzetmétere...
58 000 000 HUF
483 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (87234454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 436 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Gyulán – Tágas otthon mindössze 350 méterre a Várfürdőtől! Gyula egyik legkedveltebb részén, a Vár és a Vár...
53 900 000 HUF
472 807 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonmagyaródi családi ház hirdetés (63321475)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 2712 m2
Szobaszám: 4
Az ajánlatunkban lévő 88 nm alapterületű tégla építésű ingatlan jellemzői: -3 világos kényelmes szoba, tágas előszoba, nappali,...
36 000 000 HUF
409 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hernádi családi ház hirdetés (65873133)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 962 m2
Szobaszám: 2
Hernád központjában eladó egy 962 nm-es telken található 67 nm-es összközműves ingatlan! Az épület felújítása és a belső terek ...
52 900 000 HUF
801 515 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (35973369)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
Ez az ingatlan tökéletes választás lehet azok számára, akik egy felújítási projekt keretein belül szeretnék megvalósítani álmai...
44 000 000 HUF
1 047 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (64919933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 335 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Recsk központjában, kiváló infrastruktúrával rendelkező részen kínálunk megvételre egy 82 m? Alapterületű, ki...
27 900 000 HUF
340 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balmazújvárosi családi ház hirdetés (32394365)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Balmazújvárosban Jó áron! Balmazújváros szélén eladó egy 3 szobás, 82 nm-es, vegyes falazatú, felújítandó á...
22 900 000 HUF
266 279 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni ikerház hirdetés (77819754)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 401 m2
Szobaszám: 2
Nógrád-vármegyében, Salgótarjánban, Zagyvapálfalva városrészen eladó egy 64 négyzetméteres, 2 szobás családi ház. Az ingatlan e...
8 500 000 HUF
132 812 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Lippói családi ház hirdetés (13779533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 4700 m2
Szobaszám: 2
Bontandó ház eladó Lippó központjában! 60 Négyzetméteres, vályogból épült. 2 Szoba, konyha van benne, és egy kialakítható szob...
3 900 000 HUF
65 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (52394796)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 3
Bontandó ház eladó Pécsen az alsó utcában! 60 Négyzetméteres, vályogból épült, és igen rossz állapotban van. 339 Négyzetmétere...
11 000 000 HUF
220 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siklósi családi ház hirdetés (94456344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 866 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Baranya megye Siklós város kedvelt, csendes utcájában, közvetlenül a Vár alatt, 866 nm telken eladó egy 2+1 szobás vegyes falaz...
11 600 000 HUF
116 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fényeslitkei családi ház hirdetés (79919977)