Eladó ház 60 millióig (20327 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 327 db
Eladó Nyírlugosi családi ház hirdetés (84242274)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nyírlugos központjában – tágas telekkel, üzlethelyiséggel és számtalan lehetőséggel! Érdeklődni az alábbi t...
54 900 000 HUF
457 500 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíracsádi családi ház hirdetés (29749277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecentől 34 km-re, Nyíracsád központjában a Dózsa György utca elején eladó egy 5100 nm-es telken lévő, 80 nm-es felújítandó ...
14 500 000 HUF
181 250 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hajdúsámsoni ikerház hirdetés (42341387)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hajdúsámson, Irinyi utcán, 120 nm-es telken, 3 szobás 52 nm-es ikerház eladó. Érdeklődni az alábbi telefonszámokon vagy üzene...
16 990 000 HUF
326 730 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (52766739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Maroshegyen eladó kétgenerációs családi ház! A Fogarasi utcában elhelyezkedő családi ház 2640 nm es telken fekszik, bejárata 1...
39 900 000 HUF
362 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri ikerház hirdetés (42955456)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kisbácsán eladó egy 34 nm-es kis ikerház közös udvarban. Kisbácsán sürgősen eladó egy 34 nm-es, előszoba, konyha, kamra fürdős...
39 900 000 HUF
1 173 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszacsegei családi ház hirdetés (43853524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: 3
Eladó Hajdú-Bihar megyében, Tisza parti településen, önálló, nettó 70 nm-es családi ház. Folyamatosan karbantartott épület, ren...
30 000 000 HUF
428 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Tari családi ház hirdetés (49832347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1018 m2
Szobaszám: 3
Falusi csokra is jó! ! Nógrád megye Tar községben, közvetlenül Pásztó városa mellett, eladásra kínálok egy kőalapú téglaházat...
21 500 000 HUF
195 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Zabari családi ház hirdetés (94934849)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 794 m2
Szobaszám: 4
Bármilyen támogatott hitelre is megfelelő ingatlan Eladásra kínálok Zabar település egyik zsákutcájában, festői környezetben, ...
29 500 000 HUF
163 888 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (58386292)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 672 m2
Szobaszám: 5
Salgótarján kertvárosi részén, a szmoghatár felett, szép panoráma kilátással nagy méretű ház eladó, a csatolt alaprajzok és fot...
19 800 000 HUF
154 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Kerecsendi családi ház hirdetés (19299239)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2100 m2
Szobaszám: 2
Kerecsenden eladásra kínálok egy felújítás alatt álló autentikus parasztházat. Az irányár a felújítottsággal összefüggésben vál...
17 500 000 HUF
233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Jobbágyi családi ház hirdetés (44675143)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 697 m2
Szobaszám: 2
Dél-Nógrádban Jobbágyi központjában, aránylag közel Budapesthez, eladásra kínálok egy felújított családi házat. Padlófűtéses. ...
18 900 000 HUF
270 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (35293944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
Salgótarjánban a Jónásh telepen, eladásra kínálok egy szebb napokat látott ingatlan zsákutcában, a város szélén, egy erdőkapcso...
2 300 000 HUF
30 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunbaracsi családi ház hirdetés (72384733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1848 m2
Szobaszám: 2
Kunbaracson Kecskeméttől mindössze rövid autóútra eladó bruttó: 70 m2-es, teljeskörűen felújított Kádár-kocka, vályogfalazattal...
33 900 000 HUF
484 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (82525857)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 4
Eladó kecskeméten a szeleifaluban kétrendbeli családi ház. a ház, jó állapotban van, megkímélt és folyamatosan karbantartott. K...
34 900 000 HUF
387 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (24576738)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 394 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kunszentmártonon hagyományos építésű parasztház. Eladó a Hármas-Körös kanyarulata mentén fekvő madárcsicsergős kis paras...
5 500 000 HUF
107 843 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai sorház hirdetés (46644473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Gyula városának csendes lakó-pihenő övezetében kínálok megvételre négylakásos sorházban egy háromszintes lakást. . A lakás hel...
54 000 000 HUF
477 876 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mikepércsi családi ház hirdetés (34534346)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Mikepércs, déli részén eladó egy 2 szobás, nappalis családi ház. Az ingatlan 80 m2, a telek 711 m2 nem kicsi, de nem is túl na...
44 900 000 HUF
561 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Makói családi ház hirdetés (43515233)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 3
Csongrád- Csanád vármegye, Makó, 117 nm, családi ház eladó! Az ingatlan Makó központi részén található, 960 nm telek tartozik h...
54 450 000 HUF
465 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalmatercsi családi ház hirdetés (46922948)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1389 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított családi ház Szalmatercsen, gyönyörű panorámával! Szalmatercs csendes, nyugodt részén, festői kilátással a kö...
29 500 000 HUF
378 205 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újteleki családi ház hirdetés (49633953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 3275 m2
Szobaszám: 2
Eladó Újteleken egy varázslatos parasztház, amely a Kalocsai-járás egyik legkisebb, de annál bájosabb községében található. E...
16 800 000 HUF
148 672 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal