Eladó ház 60 millióig (20328 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 328 db
Eladó Baracsi családi ház hirdetés (25342438)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 3066 m2
Szobaszám: 2
Baracson csendes utcában, mégis mindenhez közel eladó egy részben felújított, takaros kis házikó! Hatalmas (3066m2) telken tal...
30 500 000 HUF
346 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárbogárdi családi ház hirdetés (95734455)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 2167 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház nagy telekkel Pusztaegresen! Eladásra kínálunk egy 66 m²-es, téglából épült családi házat, amely egy tágas,...
17 900 000 HUF
271 212 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Üllői családi ház hirdetés (45466151)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 548 m2
Szobaszám: 2
Csendes környezetben, remek lehetőség Üllőn! Eladó Üllőn, a Dobó István utcában egy 53 nm-es, 1+fél szobás, téglaépítésű csal...
53 900 000 HUF
1 056 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Úri családi ház hirdetés (96292469)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 806 m2
Szobaszám: 3
Eladó - Új Élet Kezdete Úrin, Pest Megyében! Műszaki: Az épület vegyes falazatú szerkezete egy stabil beton alapra épült, ami...
49 000 000 HUF
569 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli házrész hirdetés (52726323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 195 m2
Szobaszám: 2
Pécel kedvelt központi részén a Városháza szomszédságában, eladó egy 63nm-s, 2 szobás, ház kertkapcsolattal. Nagyon jó elosztá...
45 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi egyéb ház hirdetés (18669824)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Erdő mellett, csodásan nyugtató környezetben. , Rögtön megvásárolható vegyes szerkezetű modern kis ház vált eladóvá. Pilis vár...
23 800 000 HUF
305 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bózsvai családi ház hirdetés (42797549)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 3
Képzelje el, hogy egy varázslatos, idilli faluban találja meg új otthonát! Bózsva szívében most eladó egy 100 négyzetméteres cs...
34 900 000 HUF
349 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pálházai családi ház hirdetés (37493667)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel Pálháza gyönyörű környezetében elhelyezkedő családi házunkat, mely most eladó! Az ingatlan 85 négyzetméteres alapte...
31 900 000 HUF
375 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (24349742)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy gyönyörű családi ház Sátoraljaújhely településen, mely ideális választás lehet azok számára, akik szeretnék élvezni a...
59 900 000 HUF
665 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (72738651)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Eladó Sátoraljaújhely egyik kertvárosi részén egy kiváló állapotú családi ház, mely ideális választás lehet mindazok számára, a...
51 900 000 HUF
346 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (18474684)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Eladó Sátoraljaújhely egyik elit kervárosi részén található családi ház, amely tökéletes választás lehet azok számára, akik egy...
52 900 000 HUF
264 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (49692534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: n/a
Sátoraljaújhelyben eladó egy 80 nm es 2 szobás családi ház. Az ingatlan felújításra szorul, ami már az új vevő elképzelesei ala...
23 900 000 HUF
298 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (23998234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: n/a
Sátoraljaújhelyben eladó egy felújítandó családi ház. Elhelyezkedéséből adódóan vállalkozásra is alkalmas. Autó beállási lehetőség adott.  Amennyiben a hírdetésem felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal.
16 900 000 HUF
211 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vágáshutai családi ház hirdetés (59751999)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 928 m2
Szobaszám: 2
Zemplén egyik kedvelt településén, Vágáshután eladásra kínálok egy 2 szobás családi házat. Elhelyezkedés szempontjából a telepü...
21 900 000 HUF
312 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (77416374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 5
Sátoraljaújhely településen eladásra kínálok egy 4 szoba + nappalis önálló udvaros 100 nm-es családi házat. Az ingatlan tetőf...
54 900 000 HUF
549 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vissi családi ház hirdetés (44274449)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 2
Sárospataktól 10 km-re, Viss településen eladásra kínálok egy 2 szobás családi házat. Az ingatlan nyílászárói fából készültek...
10 990 000 HUF
169 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi egyéb ház hirdetés (63444371)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 3
Sátoraljaújhely településen eladásra kínálok egy 3 lakásos társasházi udvarban egy 80 nm-es és egy 40 nm-es társasházi lakást. ...
22 900 000 HUF
190 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kovácsvágási családi ház hirdetés (27733277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Kovácsvágás településen eladásra kínálok egy 70 nm-es 2 szobás családi házat.  Az ingatlan tetőfedése cserép. Nyílászárói fábó...
10 900 000 HUF
155 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (53636734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1424 m2
Szobaszám: 2
Sátoraljaújhely - Károlyfalva településen eladásra kínálok egy részben felújított, 2 szobás családi házat. a ház külső szigetel...
25 900 000 HUF
354 794 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Füzérkajatai családi ház hirdetés (96344932)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2303 m2
Szobaszám: 2
Zemplén egyik csendes falujában, Fűzérkajata településen eladásra kínálok egy 2 szobás, 100 nm-es családi házat.  Az ingatlan ...
21 000 000 HUF
210 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal