Eladó ház 60 millióig (20329 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 329 db
Eladó Makói családi ház hirdetés (51798448)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 576 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Csongrád- Csanád vármegye, Makó, 143 nm, családi ház eladó! Az ingatlan Makó Újvárosi részén található, 576 nm telek tartozik h...
41 450 000 HUF
289 860 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (68745474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 487 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Nagykőrös kedvelt részén! Eladásra kínálunk egy 87 m2-es családi házat Nagykőrös kedvelt részén. Az ingatla...
34 990 000 HUF
402 183 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (31972941)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 961 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladó egy igényesen felújított, tágas családi ház, Dömsödön, amely tökéletes választás családok számára. A ház szigetelt, a vi...
49 400 000 HUF
422 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bólyi családi ház hirdetés (62733378)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 157 m2
Szobaszám: 2
Kicsi ház kicsi ár! Bóly csendes, családi házas részén eladó egy 66 nm alapteróletű, jelenleg 2szoba+ konyha elosztású, jó áll...
25 500 000 HUF
386 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Abaligeti családi ház hirdetés (44827336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 324 m2
Szobaszám: 2
Panorámás, teljesen felújított ház Abaligeten, a tó közelében! Ideális választás pihenésre, kiadásra vagy befektetésnek azonnal...
37 500 000 HUF
750 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bólyi családi ház hirdetés (62212299)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 157 m2
Szobaszám: 2
Bóly csendes, családi házas részén eladó egy 66 nm alapterületű, jelenleg 2 szoba+ konyha elosztású, jó állapotú, műanyag nyílá...
25 500 000 HUF
386 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászjákóhalmai családi ház hirdetés (33449436)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 1
Eladó családi ház Jászjákóhalmán, a központtól 5 perc sétára  csendes utcában. Remek lehetőség az otthonteremtéshez fiatal párn...
15 900 000 HUF
318 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki ikerház hirdetés (96849777)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 381 m2
Szobaszám: 2
Eladó Szolnokon, a József Attila úton egy ikerház egyik fele. a téglaépítésű, beton alapzatú, szigetelt ingatlan 60 nm, a telek...
32 900 000 HUF
548 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (83354283)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 2
Németvároson eladó jó ingatlan, jó áron! Nyilvános ismertető: Eladásra kínálunk Gyula Németváros településrészen, egy közepes á...
26 990 000 HUF
290 215 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi házrész hirdetés (37492327)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye, Kiskunhalas belváros részén eladó egy polgári családi házrész, amely ideális választás lehet azok számára, a...
16 500 000 HUF
330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvarékasi családi ház hirdetés (47799289)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 918 m2
Szobaszám: 3
Zagyvarékas központjához közel családi ház eladó! Amit az ingatlnaról tudni érdemes: - csendes utca -1950 épült, vegyes fal...
16 000 000 HUF
177 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárisápi ikerház hirdetés (93948452)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 791 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy hangulatos ikerház Sárisápon, amely ideális választás lehet családok számára. Az ingatlan alapterülete 80 négyzetméte...
44 900 000 HUF
561 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Teskándi családi ház hirdetés (89773433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3
Nagy telekkel rendelkező családi ház eladó Teskándon. Felújítandó, tehermentes, azonnal költözhető. 1980-Ban felújított tégl...
23 800 000 HUF
340 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki sorház hirdetés (73324946)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 29 m2
Szobaszám: 4
3 Hálószoba, saját garázs, nagy terasz – kompromisszumok nélkül ✅ családias lakókörnyezet a Szépvölgyi Lakóparkban ✅  84 nm...
57 900 000 HUF
689 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai ikerház hirdetés (94353676)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 541 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Békés megye, Békéscsaba kertvárosi részén, jól megközelíthető helyen kínálunk eladásra egy felújítandó, 134 nm-es családi házat...
39 900 000 HUF
297 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunágotai családi ház hirdetés (33442499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 1871 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Békés vármegye, Kunágota központjához közel, felújítás alatt álló családi ház eladó! (Kunágota község Békés vármegye Mezőkovác...
8 500 000 HUF
87 628 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csanádapácai családi ház hirdetés (93547933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1782 m2
Szobaszám: 5
Fiatal családok figyelem! Eladó ház Csanádapácán max. 50M Ft támogatással! Részben felújítandó, de tele lehetőséggel! Ez a cs...
15 700 000 HUF
119 847 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (37364643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 654 m2
Szobaszám: 2
Békés vármegye, Békéscsaba csendes, kertvárosi övezetében, 654 m²-es, parkosított telken kínálunk megvételre egy 76 m²-es, kéts...
100 000 EUR
474 247 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hosszúperesztegi családi ház hirdetés (25755874)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 220 m2
Szobaszám: 3
Magánszemélytől eladó a Szajki tavi üdülőövezet egyik legszebb utcájában, tehermentesen, tó és erdő mellett közvetlenül, parkos...
49 200 000 HUF
578 823 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (68382653)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma