Eladó ház 60 millióig (20330 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 330 db
Eladó Parádi családi ház hirdetés (21644572)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1074 m2
Szobaszám: 5
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon elhelyezkedő, 160 nm-es, 2 szintes, 5 szobás,...
41 900 000 HUF
261 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (37717274)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 900 m2
Telekterület: 526 m2
Szobaszám: 2
Az Egertől 24 km távolságra, Parád szomszédságában elhelyezkedő Recsken kínálunk eladásra egy átlagos állapotban lévő, 2 szobás...
22 000 000 HUF
24 444 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Recski családi ház hirdetés (81397248)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 907 m2
Szobaszám: 2
Az Egertől 24 km távolságra, Parád szomszédságában elhelyezkedő Recsken kínálunk eladásra egy felújítandó állapotban lévő, 2 sz...
13 900 000 HUF
154 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (54953893)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 509 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 509 nm-es telken elhelyez...
14 000 000 HUF
297 872 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (77423115)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 969 m2
Szobaszám: 3
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon elhelyezkedő, 100 nm-es, 3 szobás, jó állapot...
29 900 000 HUF
299 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (43755831)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1765 m2
Szobaszám: 6
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 1765 nm-es telken elhelye...
28 700 000 HUF
205 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (59243627)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 965 m2
Szobaszám: 3
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 965 nm-es telken elhelyez...
20 500 000 HUF
256 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (32438418)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 3
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 1079 nm-es telken elhelye...
17 900 000 HUF
129 710 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (39947934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 506 m2
Szobaszám: 3
Az Egertől 24 km távolságra, Parád szomszédságában elhelyezkedő Recsken kínálunk eladásra egy felújított állapotban lévő, földs...
35 000 000 HUF
318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaszentmáriai családi ház hirdetés (53324798)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1196 m2
Szobaszám: 2
A Mátra délkeleti oldalán, a Tarna völgyében fekvő Tarnaszentmárián kínálunk eladásra, egy felújítandó állapotban lévő, 60 nm-e...
11 000 000 HUF
183 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (37254729)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 371 m2
Szobaszám: 3
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon, 371 nm-es telken elhelyezkedő, 72 nm-es, 3 s...
22 000 000 HUF
305 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bükkszéki családi ház hirdetés (75193544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 3
A Mátra és a Bükk lábánál, Egertől 20 kilométerre fekvő, gyógyfürdőjéről és gyógyvizéről híres Bükkszéken kínálunk eladásra egy...
17 800 000 HUF
222 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (97393814)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1106 m2
Szobaszám: 4
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 1106 nm-es telken elhelye...
29 900 000 HUF
249 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (37482373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 900 nm-es telken elhelyez...
39 000 000 HUF
390 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Galgagyörki családi ház hirdetés (47757377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 3137 m2
Szobaszám: 3
Eladó téglaépítésű családi ház Galgagyörkön, hatalmas telekkel! Galgagyörk központi részén, több mint 3000 m²-es, akár megosz...
39 900 000 HUF
407 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vérteskethelyi családi ház hirdetés (42447594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 2210 m2
Szobaszám: 4
Komárom-Esztergom vármegyében Kisbértől 7-8 percre található Vérteskethelyen kínálok eladásra nagy méretű családi házat! A tök...
19 500 000 HUF
139 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósviszlói családi ház hirdetés (77745133)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1750 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Diósviszlón, Baranya megyében! Diósviszló községben kínálunk megvételre egy 3 szobás, komfortos, gázfűtéses...
12 500 000 HUF
145 348 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (24934333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Köki terminál KÖZELÉBENEladó Kispest kertvárosi részén egy három lakásos ház 38 nm -es tégla építésű lakása. Az ingatlan teherm...
34 900 000 HUF
918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (39999258)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 919 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Békéscsabán, Jaminában a Wagner utcában! Békéscsaba kedvelt városrészében, Jaminában kínálok megvételre egy ...
22 900 000 HUF
286 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kétpói családi ház hirdetés (69113875)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1409 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Felújítás Alatt Álló Családi Ház Eladó Kétpón, Nagy Telekkel! Keres egy barátságos, élhető otthont egy aktív közösségben, aho...
14 900 000 HUF
186 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal