Eladó ház 60 millióig (20330 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 330 db
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (43454235)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 748 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház melléképülettel Tiszakécskén kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Bács-Kiskun megye egyik legkedvelteb...
31 500 000 HUF
492 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sándorfalvai családi ház hirdetés (22829132)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 899 m2
Szobaszám: 3
Csongrád Csanád vármegye, Sándorfalván 100 nm-es, 3 szobás családiház eladó. Az ingatlanhoz tartozik egy 899 nm-es telek. Az in...
55 900 000 HUF
559 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (94176974)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 564 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpontnál! ! Ott, ahol a madarak ébresztenek, és a gát őrzi a nyugalmat. Eladó családi ház Kunszentmár...
7 000 000 HUF
116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi házrész hirdetés (35492456)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Két lakásos házrész eladó Cegléd frekventált részén. a két 48 m2-es lakás kívánság szerint egybe nyitható vagy külön lakóegység...
34 000 000 HUF
354 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sáregresi családi ház hirdetés (94426744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2058 m2
Szobaszám: 2
Családi ház nagy telekkel és gazdasági épületekkel eladó Sáregresen! Eladóvá vált egy kényelmes és sokoldalú családi ház Sáre...
15 000 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvenyimi családi ház hirdetés (34227937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1996 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nagyvenyim Mélykúton, 77 m2-es, vegyes falazatú (vert fal + tégla) családi házat kínálok megvételre! A ház az elmúlt években ...
27 900 000 HUF
362 337 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárbogárdi családi ház hirdetés (45584559)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 1197 m2
Szobaszám: 4
Családiház panellakás áráért! Ha a városi élet zajától elvonulna, de mégis közel akar lenni mindenhez, ez a négyszobás lakás ...
26 125 000 HUF
194 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki családi ház hirdetés (77799881)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 4
Eladó polgári ház Lakitelek központjában nagy telekkel, tágas terekkel és klasszikus hangulattal! Az épület a helyi Értéktár bi...
43 900 000 HUF
362 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőkúti családi ház hirdetés (99733538)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 2908 m2
Szobaszám: 3
Kaposvári Járás, Kőkút település központjában, felújított családi ház, nagy telekkel eladó. Aki csendes, nyugodt, tiszta levegő...
29 800 000 HUF
313 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abádszalóki családi ház hirdetés (54654128)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 242 m2
Telekterület: 1330 m2
Szobaszám: 9+ 1 fél
Befektetők figyelem! ! ! Abádszalókon eladó egy korábban több egységes apartmanként működő, felújítandó, 2 épületben, 9+1 szobá...
45 000 000 HUF
185 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (46875337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1171 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsbokod településén, 95 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan vegyes falazatú, található benne kettő szoba, ...
14 900 000 HUF
156 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (97937682)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 80 m2
Szobaszám: 2
Békéscsabán, a Békési úton, osztatlan közös tulajdonú kettő szobás házrész eladó. a telken négy lakóingatlan található, társash...
16 700 000 HUF
298 214 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mikepércsi családi ház hirdetés (24387143)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 903 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Mikepércsen eladó egy 10x10-es (Kádár kocka) ház. 1980-Ban épült, vegyes falazattal, szilárd beton alapra, jó szigeteléssel és ...
58 400 000 HUF
834 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (27271269)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 109 m2
Szobaszám: 2
Eladó hangulatos kis ház Esztergom belvárosához közel! Esztergom egyik kedvelt, nyugodt részén, a belvárostól csupán pár perc...
43 000 000 HUF
597 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi ikerház hirdetés (73765823)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 458 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Cegléden egy 83, 3 m2-es újépítésű, önálló-saját kertrésszel rendelkező ikerházfelet. Az épület beton alapr...
54 800 000 HUF
660 240 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alattyáni családi ház hirdetés (42479632)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1115 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Jász-Nagykun-Szolnok Megyében Alattyánon, Budapesttől 89 km-re, Szolnoktól 33 km-re egy 1115 nm-es telken, egy 80, 8 nm-e...
14 500 000 HUF
195 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (82222237)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1051 m2
Szobaszám: 2
Pest vármegye, Tápiószele központ közelében átlagos állapotú családi ház Alapvető paraméterek: -Hasznos alapterület: 102 m2 -T...
26 900 000 HUF
263 725 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (49946543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 3122 m2
Szobaszám: 5
Eladó Szeged-Szőregen, a Szerb utcában, egy több mint 100 éves, átlagos állapotú, vegyes falazatú, 160 nm-es lakótérrel rendelk...
52 900 000 HUF
330 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (99774573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 3784 m2
Szobaszám: 3
Orosháza-Szentetornyán eladó egy 137 m²-es, tágas családi ház! Az ingatlan három kényelmes méretű szobával rendelkezik, amelyek...
13 500 000 HUF
98 540 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi családi ház hirdetés (27649234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1642 m2
Szobaszám: 3
Tiszaújváros zöldövezeti, kertvárosias hangulatú városrészében, Tiszaszederkényben kínálunk megvételre egy 100 nm-es, felújítan...
33 900 000 HUF
339 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal