Eladó ház 60 millióig (20332 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 332 db
Eladó Makói családi ház hirdetés (31239493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 576 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Csongrád- Csanád vármegye, Makó, 143 nm, családi ház eladó! Az ingatlan Makó Újvárosi részén található, 576 nm telek tartozik h...
41 450 000 HUF
289 860 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (54138758)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 10 m2
Szobaszám: 4
Építkezők figyelem! Kitűnő ár-érték arány, 20 év szakmai tapasztalat, magas színvonal, ár-és idő GARANCIA! CSALÁDI házak építé...
58 500 000 HUF
585 000 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kiskőrösi családi ház hirdetés (84932995)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 3210 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegye Kiskőrösön eladásra kínálok, egy 3210 m2-es telken, 2 önálló egységgel rendelkező lakóingatlant. Az 1950-e...
29 880 000 HUF
200 536 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Óbaroki családi ház hirdetés (26842359)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 2
Eladó Budapesttől 40 kilométerre Nagyegyházán egy 720 négyzetméteres belterületi telek a rajta lévő 100 nm es nyaralóval. A t...
49 900 000 HUF
499 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei ikerház hirdetés (25243135)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy különleges ingatlant Bátonyterenye Kisterenye városrészében, ahol belülről egy igényesen felújított ikerhá...
13 000 000 HUF
185 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csáfordjánosfai családi ház hirdetés (87367581)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Csáfordjánosfa csendes utcájában egy, az 50 es évek elején épült családi ház. A ház2 82 nm, felújításra, modernizálásra...
23 500 000 HUF
286 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőörsi családi ház hirdetés (54717187)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 3
A lido home győri irodája eladásra kínálja ezt a mezőörsön található családi házat nagy kerttel, melléképületekkel! Az ingatl...
35 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali családi ház hirdetés (44676458)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 2650 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
1. Magyar leírás Marcali területén található ez a téglaépítésű, felújítandó családi ház, amely többféle igény szerint alakítha...
33 500 000 HUF
348 958 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi sorház hirdetés (14944473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Ritkaság a piacon! Kertes sorházi lakás a 9. KERÜLETBEN! ! ! Az Ecseri úton, az M5-ös bevezető közelében, az utak zajától mégis...
49 800 000 HUF
996 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (78411544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 573 m2
Szobaszám: 4
Kizárólag irodánk kínálatában! Eladásra kínálunk egy részben felújított tégla építésű ingatlant, amely ideális választás lehet ...
55 000 000 HUF
458 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi családi ház hirdetés (64223291)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 3
Dunavarsány központjától és az épülő vasútállomástól mindössze 10 percnyi sétára kínálunk megvételre egy családi házat 1083 m2-...
42 000 000 HUF
531 645 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai sorház hirdetés (27327348)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Gyula városának csendes lakó-pihenő övezetében kínálok megvételre négylakásos sorházban egy háromszintes lakást. Remek választ...
54 000 000 HUF
477 876 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kötegyáni családi ház hirdetés (31284559)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1219 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kötegyán egyik legnyugodtabb utcájában egy 70m2-es családi ház, 1219m2-es telken! Az ingatlan felújítandó, viszont nagyo...
7 500 000 HUF
107 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (25372853)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 334 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Szolnokon egy 111, 7 nm-es családi házat 334 nm telekkel. Az ingatlan első r...
33 000 000 HUF
297 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (54727849)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1048 m2
Szobaszám: 3
Eladó tégla építésű Kádár-kocka Tiszakécskén, kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Bács-Kiskun megye kedvelt településén...
29 500 000 HUF
364 197 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói ikerház hirdetés (94347272)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 2469 m2
Szobaszám: 3
Az ingatlan 1988-ban épült, szilikát falazattal. Felújítandó állapotban van. a házhoz pince és garázs is tartozik. Fűtés gáz-ko...
19 500 000 HUF
134 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (77631346)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1441 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nagykállóban! Nagykálló csendes részén eladó egy 120 nm alapterületű, tehermentes családi ház, amely azonna...
35 000 000 HUF
291 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajósenyei családi ház hirdetés (53757278)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Eladó sajósenyén háromszobás családi ház! Eladó Sajósenyén egy 85 nm-es, háromszobás felújítandó családi ház. 900 Nm-es telken!...
31 900 000 HUF
436 986 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Segesdi családi ház hirdetés (73749442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 2420 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176891 hivatkozási számú segesdi családi ház. Költözz be új otthonod...
14 900 000 HUF
225 757 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hőgyészi családi ház hirdetés (53279538)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Hőgyész központi részén egy 86 m2-es családi házat 363 m2-es telekkel. a lakóházban nappali-étkező-konyha, 2 s...
37 500 000 HUF
436 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal