Eladó ház 60 millióig (20332 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 332 db
Eladó Apci családi ház hirdetés (62245397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 1377 m2
Szobaszám: 4
Éld a prémium életet Apcon – panorámás, minden igényt kielégítő családi ház! Hatvantól mindössze 10 km-re, Apc központjában k...
45 900 000 HUF
337 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (77583419)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 317 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Kiskunhalas, Tabán városrészben, azonnal költözhető, 52 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanba...
12 990 000 HUF
249 807 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Keszthelyi családi ház hirdetés (15876749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 660 m2
Szobaszám: 4
Magánszemélytől eladó családi ház Keszthelyen, a Festetics-kastély parkja közvetlen közelében! Keszthely egyik kedvelt, részé...
56 900 000 HUF
685 542 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zirci családi ház hirdetés (21463733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 158 m2
Telekterület: 432 m2
Szobaszám: 5
Zirc központjától pár percre, eladóvá vált kertes, közös udvarban található családi házunk. Zirc egy jelenleg is fejlődésben l...
55 000 000 HUF
348 101 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajósenyei családi ház hirdetés (48782332)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 6916 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc belvárosától 14 km-re, Sajósenye csendes utcájában egy a XX. Század elején épült kúria. A telek 6916 nm, a lakó ...
27 900 000 HUF
232 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentmártonkátai családi ház hirdetés (67363714)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 1165 m2
Szobaszám: 3
Eladó új építésű családi ház Szentmártonkáta Újtelepen – Budapesttől mindössze 40 km-re! Szentmártonkáta Újtelepen lévő, csend...
43 900 000 HUF
395 495 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szendrői családi ház hirdetés (57241929)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 238 m2
Telekterület: 4640 m2
Szobaszám: 4
Eladó egyedülálló lehetőség Szendrő központjában! Szendrő szívében, frekventált elhelyezkedéssel kínálunk eladásra egy sokold...
19 400 000 HUF
81 512 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaszentimrei családi ház hirdetés (67264549)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 1098 m2
Szobaszám: 2
Eladó Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Tiszaszentimrén, egy az 1900-as évek elején épült, klasszikus vályogház. a ház 2022-ben ...
14 990 000 HUF
227 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (31199291)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1180 m2
Szobaszám: 2
Békés vármegye, Békéscsaba, 100 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlan, az északi városrészben, 1130 nm-es telken ...
28 000 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kadarkúti családi ház hirdetés (85477674)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1160 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176784 hivatkozási számú kadarkúti családi ház. Álmodd meg új otthon...
16 900 000 HUF
225 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (78563975)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 769 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó családi ház Szentesen, a városközpont közelében! ! Szentesen, a belvároshoz közel kínálunk megvételre egy 85 m2 hasznos ...
60 000 000 HUF
705 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (44794556)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó két szintes családi ház Parádfürdőn? Kiváló befektetési lehetőség a Mátra szívében! Parád központi részén, jól megközel...
38 900 000 HUF
324 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (27597925)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 335 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Recsk központjában, kiváló infrastruktúrával rendelkező részen kínálunk megvételre egy 82 m? Alapterületű, ki...
27 900 000 HUF
340 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Markazi családi ház hirdetés (23353445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1110 m2
Szobaszám: 3
Heves megye, a Mátra keleti lábánál Markazon a tópart közvetlen közelében kétszintes, külön bejáratos családi ház eladó! Az in...
39 800 000 HUF
284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lőrinci családi ház hirdetés (59247738)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1499 m2
Szobaszám: 2
Hatvant Salgótarjánnal összekötő autóút közelében Lőrinciben, kis csendes utcában egy 62 nm-s téglából és szilikátból épült csa...
24 500 000 HUF
395 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (54254856)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1526 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászapátin kínálunk megvételre egy összkomfortos, kétszintes, 92 m2-es családi házat, amely k...
23 490 000 HUF
255 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (64679334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 262 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Mezőkövesd belvárosában eladó egy összkomfortos, jó álllapotú, 91 nm-es, 3 szobás, családi ház. Az ingatlan két külön lakrészb...
34 990 000 HUF
384 505 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Nemesdédi családi ház hirdetés (83459233)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1841 m2
Szobaszám: 6
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176666 hivatkozási számú nemesdédi családi ház. -Nemesdéd Nagykan...
41 500 000 HUF
259 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi házrész hirdetés (56842732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kétszobás házrész eladó Cegléd frekventált részén. a 48 m2-es lakás kívánság szerint alakítható ki. A házban 3 lakás találhat...
13 000 000 HUF
270 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi házrész hirdetés (42358754)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Két lakásos házrész eladó Cegléd frekventált részén. a két 48 m2-es lakás kívánság szerint egybe nyitható vagy külön lakóegység...
34 000 000 HUF
354 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal