Eladó ház 60 millióig (20332 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 332 db
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (34776636)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 827 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Jász-Nagykun Szolnok megyében, Kunszentmártonban eladó egy felújítandó, 3+1 szobás családi ház csak az OTP Ingatlanpont kínálat...
2 700 000 HUF
33 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sándorfalvai családi ház hirdetés (47312378)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 899 m2
Szobaszám: 3
Csongrád Csanád vármegye, Sándorfalván 100 nm-es, 3 szobás családiház eladó. Az ingatlanhoz tartozik egy 899 nm-es telek. Az in...
55 900 000 HUF
559 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Baksi családi ház hirdetés (36554654)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 978 m2
Szobaszám: 3
Csongrád - Csanád vármegyében, Baks településen 3+1 szobás téglából épült ház eladó! Az ingatlan további két szobával bővíthető...
18 500 000 HUF
217 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (42237917)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 564 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpontnál! ! Ott, ahol a madarak ébresztenek, és a gát őrzi a nyugalmat. Eladó családi ház Kunszentmár...
7 000 000 HUF
116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ordacsehi családi ház hirdetés (73835895)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 2234 m2
Szobaszám: 4
Ordacsehiben eladó sok lehetőséggel bíró családi ház. Az ingatlan csendes környéken található, mégis központ közeli elhelyezked...
39 900 000 HUF
453 409 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátramindszenti családi ház hirdetés (69939758)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1022 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Mátramindszenten egy 90 m2es családi házat, igény esetén részben bútorozottan. Az ingatlan csendes mellék ut...
18 900 000 HUF
210 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (24891473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 773 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, beépíthető tetőteres, 103 nm-es családi ház eladó. a tégla és szilikát szerkezetű ház, beton alapra ...
16 990 000 HUF
164 951 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kapospulai családi ház hirdetés (77479146)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 1
Lido home ingatlan dombóvári irodája kínálja eladásra ezt a kitűnő adottságokkal rendelkező kapospulai családi HÁZAT! 1100 M²...
34 000 000 HUF
170 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bogácsi családi ház hirdetés (37364431)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 642 m2
Szobaszám: 3
A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei fürdőjéről és pincesoráról híres Bogácson 80 nm alapterületű családi ház eladó. Az ingatlan 64...
19 900 000 HUF
248 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Füzesgyarmati családi ház hirdetés (33367779)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 914 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Új tulajdonosát keresi Békés vármegyében, Füzesgyarmaton egy 1980-ban beton alapra, téglából épült családi ház. a 77, 6 nm-es i...
13 000 000 HUF
168 831 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Makói családi ház hirdetés (48977352)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 576 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Csongrád- Csanád vármegye, Makó, 143 nm, családi ház eladó! Az ingatlan Makó Újvárosi részén található, 576 nm telek tartozik h...
41 450 000 HUF
289 860 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monyoródi családi ház hirdetés (12956949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 2934 m2
Szobaszám: 117+ 3 fél
Álmai otthona Monyoródon. 24, 4 M Ft-ért, 117 nm, 4 hálószoba, hatalmas telekkel! Eladó egy bájos, tégla+ vegyes falazású csal...
29 900 000 HUF
255 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monyoródi családi ház hirdetés (74432537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 2934 m2
Szobaszám: 117+ 3 fél
Álmai otthona Monyoródon. 29, 9 M Ft-ért, 117 nm, 4 hálószoba, hatalmas telekkel! Eladó egy bájos, tégla+ vegyes falazású csal...
29 900 000 HUF
255 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajósenyei családi ház hirdetés (65965551)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Eladó sajósenyén háromszobás családi ház! Eladó Sajósenyén egy 73nm-es, háromszobás felújítandó családi ház. 900Nm-es telken! K...
31 900 000 HUF
436 986 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berzencei családi ház hirdetés (35879414)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 2009 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176678 hivatkozási számú berzencei családi ház. Valósítsd meg új ott...
14 900 000 HUF
112 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (44233273)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 582 m2
Szobaszám: 2
Tiszaalpár szélén eladó egy igazi különlegességnek számító 76 m2-es, 2 szobás, összközműves, hangulatos, önálló családiház. Id...
39 900 000 HUF
525 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi házrész hirdetés (63989284)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Két lakásos házrész eladó Cegléd frekventált részén. a két 48 m2-es lakás kívánság szerint egybe nyitható vagy külön lakóegység...
34 000 000 HUF
354 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi házrész hirdetés (36453342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kétszobás házrész eladó Cegléd frekventált részén. a 48 m2-es lakás kívánság szerint alakítható ki. A házban 3 lakás találhat...
13 000 000 HUF
270 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi házrész hirdetés (84175244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2