Eladó ház 60 millióig (20351 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 351 db
Eladó Ceglédi házrész hirdetés (84175244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kétszobás házrész eladó Cegléd frekventált részén. a 48 m2-es lakás kívánság szerint alakítható ki. A házban 3 lakás találhat...
23 500 000 HUF
489 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (48483479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 769 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó családi ház Szentesen, a városközpont közelében! ! Szentesen, a belvároshoz közel kínálunk megvételre egy 85 m2 hasznos ...
60 000 000 HUF
705 882 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sajósenyei családi ház hirdetés (77996328)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Sajósenyén eladó egy 73 nm-es, háromszobás, felújítandó családi ház 900 nm-es telken! Két szobája külön nyílik, a konyha a napp...
31 900 000 HUF
436 986 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyöspatai családi ház hirdetés (72833377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 2137 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Gyöngyöspatán egy családi ház, melynek irányára 17 700 000 Ft. Az ingatlan alapterülete 93 négyzetméter, míg a hozzá tart...
17 300 000 HUF
186 021 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Körmendi családi ház hirdetés (26577287)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 972 m2
Szobaszám: 3
Tisztelt Érdeklődő! Körmend városában eladó egy felújítandó, kivételes adottságokkal rendelkező 3 szobás, 77 nm-es családi há...
27 500 000 HUF
357 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (17425739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 4
Eladó a focus ingatlan kínálatából, Kecskemét forgalmas kereszteződésénél, az Epreskert utca utcában, 360 nm nagyságú telken, k...
58 000 000 HUF
362 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (34589596)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Szombathelyen a Parkerdőben a parkerdei büfétől jobbra, szép környezetben, jól megközelíthető utakkal, 650 m2-es külterül...
19 500 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csávolyi családi ház hirdetés (84459962)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2160 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Csávoly, 110 nm-es sváb parasztház típusú, 3 méter belmagasságú, felújítandó családi ház eladó. a vegyes fala...
14 900 000 HUF
135 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárbogárdi családi ház hirdetés (63677254)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1121 m2
Szobaszám: 5
Sárbogárd, Magyar utcában eladó egy 140 nm-es családiház, 3 hálószoba, 2 nappali, 2 étkező, 2 fürdőszoba - 1121 nm-es telken. ...
55 000 000 HUF
392 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rábapordányi családi ház hirdetés (19135376)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 174 m2
Telekterület: 1626 m2
Szobaszám: 5
Gazdálkodóknak, nagycsaládosoknak két generációs családi ház eladó rábapordányban Rábapordány csendes utcájában kínálunk eladás...
47 900 000 HUF
275 287 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vönöcki családi ház hirdetés (45693535)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1985 m2
Szobaszám: 4
Vönöck csendes utcájában családi ház ELADÓAz épület 1975 -ben épült, 92 m2-es, 3 szobával rendelkezik. Telekméret : 1985 m2 Pin...
23 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egerbaktai családi ház hirdetés (32334284)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 862 m2
Szobaszám: 5
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Heves vármegyében, a Mátra és a Bükk hegységek között, az egri borvidék határán, Ege...
39 900 000 HUF
234 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Füzesgyarmati családi ház hirdetés (44366883)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1017 m2
Szobaszám: 2
Eladó Családi Ház Békés vármegyében, Füzesgyarmaton. Ár: 12 700 000 Ft. Telek: 1017 m2. Alapterület: 69 m2. Szobák száma: 2. El...
12 700 000 HUF
184 057 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Túrkevei családi ház hirdetés (44447853)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 510 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Túrkevén Ár: 32 500 000 Ft Helyszín:Túrkeve, Jász-Nagykun-Szolnok vármegye Alapterület: 118, 5 m2 Szobák szám...
32 500 000 HUF
275 423 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Túrkevei családi ház hirdetés (81895555)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 856 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Túrkevén. Remek lehetőség felújításra! Ár: 11 500 000 Ft. Alapterület: 131, 5 nm. Telek: 856 m2. Szobák szám...
11 500 000 HUF
87 786 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajógalgóci családi ház hirdetés (74343529)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1461 m2
Szobaszám: 3
Sajógalgócon, Kazincbarcikától kb. 10 Km távolságra, központi részen, zöldövezeti környezetben eladó egy jó állapotú, 140 nm-es...
45 900 000 HUF
327 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egerszalóki családi ház hirdetés (38463943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1176 m2
Szobaszám: 6
Heves megyében, Egertől 6 km távolságra, a Mátra és a Bükk hegységek lábánál, a termál fürdőjéről világhírű Egerszalók központi...
49 500 000 HUF
275 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hejőbábai családi ház hirdetés (23793431)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1032 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Hejőbába, Kökényes utca! Stabil szerkezet, jó adottságok, kényelmes elhelyezkedés Hejőbába csendes, barátsá...
20 500 000 HUF
227 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Nemesvidi családi ház hirdetés (34435472)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 667 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176674 hivatkozási számú nemesvidi családi ház. -Nemesvid Somogy ...
11 500 000 HUF
149 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (23493727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 769 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
60 000 000 HUF
705 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?