Eladó ház 60 millióig (20446 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 446 db
Eladó Hévízgyörki családi ház hirdetés (76824852)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Hévízgyörk rendezett részén, az Újtelepi városrészen! Hévízgyörkön, csendes, aszfaltos utcában ...
18 500 000 HUF
225 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (99262797)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1111 m2
Szobaszám: 3
Otthon Start Hitelprogram! Hajdú-Bihar vármegye, Nádudvar településen megvételre kínálok egy 90nm alapterületű, három szobás cs...
25 000 000 HUF
277 777 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hajdúhadházi családi ház hirdetés (25929247)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 2
Hajdúhadház, Árpád utcán eladó egy 2 szoba konyhás, 54 m2 családi ház. A ház belül folyamatosan lett felújítva, legutóbb a für...
17 000 000 HUF
340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámospércsi családi ház hirdetés (48219652)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 4095 m2
Szobaszám: 2
Az ingatlan teher és permentes. 3. Családoknak, otthonbővítőknek: Tágasabb otthon, biztonságos feltételekkel? Szeptembertől 3%...
25 900 000 HUF
323 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (33325442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1062 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tiszavasváriban jó állapotú családi ház eladó! Belvárosi csendes, környezetben kínálunk megvételre egy 120 m2 lakóingatlant. 1...
23 900 000 HUF
199 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ambrózfalvai családi ház hirdetés (93794374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 3940 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csongrád-Csanád vármegye keleti határán, Ambrózfalván, 83 nm-es hangulatos kemencés ház eladó! Az ingatlan, a település közpon...
9 990 000 HUF
120 361 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tótkomlósi családi ház hirdetés (56213368)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 169 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Békés vármegye patinás települése, Tótkomlós. a település szívében eladó egy 169 nm hasznos alapterületű két szintes családi há...
39 900 000 HUF
236 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (97543519)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 1112 m2
Szobaszám: 3
Pest vármegye, Cegléd Úri negyed városrészén, eladó egy 99 nm-es hangulatos családi ház, 1112 nm-es telken. a ház beton alapra ...
59 900 000 HUF
605 050 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (93843256)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 1
Pécsen, a Mohácsi úton a volt Szeszgyár közelében garzonlakás eladó! Udvari elrendezésű, téglából épült, teljesen fel lett újí...
25 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (39987433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 1
25 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali ikerház hirdetés (39449347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 797 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Balaton déli part környéke-ELADÓ ikerház-fél a Balatontól csupán 14 km-re! Település: Marcali kertvárosi, központhoz közeli ré...
35 000 000 HUF
411 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vindornyalaki családi ház hirdetés (93557362)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 663 m2
Szobaszám: 2
Eladó szerkezetkész családi ház Vindornyalakon, szabadon alakítható belső térrel. Vindornyalakon, a Balaton-felvidék peremén,...
22 900 000 HUF
336 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonmáriafürdői ikerház hirdetés (46873862)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Könnyűszerkezetes szerkezetkész ikerház fele- Balatonmáriafürdő főutcáján -alakítsa saját otthonát, a Balaton közelében: Csend...
45 000 000 HUF
569 620 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dávodi családi ház hirdetés (76775383)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 234 m2
Telekterület: 1606 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Bács-Kiskun vármegyében Dávodon, a falu központjában egy nagyon szép állapotú 157 m2 alapterületű családi háza...
45 000 000 HUF
192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dávodi családi ház hirdetés (84746387)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 234 m2
Telekterület: 1606 m2
Szobaszám: 4
45 000 000 HUF
192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sásdi családi ház hirdetés (48773252)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1418 m2
Szobaszám: 2
Baranya vármegye, Sásd Településen 67 nm családi ház eladó. a lakóház szerkezete tégla. Az épület 2 szoba, konyha, étkező, kamr...
17 000 000 HUF
253 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dávodi családi ház hirdetés (42623744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 234 m2
Telekterület: 1606 m2
Szobaszám: 4
45 000 000 HUF
192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (45797347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
Igényesen felújított családi ház eladó Mezőkövesd csendes, frekventált részén - alacsony fenntartás, kiváló elhelyezkedés! Me...
20 499 999 HUF
409 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (71467932)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 262 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Mezőkövesd belvárosában eladó egy összkomfortos, jó álllapotú, 91 nm-es, 3 szobás, családi ház. Az ingatlan két külön lakrészb...
34 990 000 HUF
384 505 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyékládházai családi ház hirdetés (47973779)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 201 m2
Telekterület: 853 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Két ház egy áráért a tavak közelében, kiváló befektetési lehetőség Nyékládházán! Eladásra kínálunk Nyékládháza kedvelt, délke...
39 000 000 HUF
194 029 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal