Eladó ház 60 millióig (20453 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 453 db
Eladó Döbröközi családi ház hirdetés (64247244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 215 m2
Telekterület: 2872 m2
Szobaszám: 6
A lido home ingatlan dombóvári irodája kínálja eladásra ezt a kitűnő adottságokkal rendelkező döbröközi családi HÁZAT! Döbrökö...
27 900 000 HUF
129 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (25546924)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 531 m2
Szobaszám: 3
A lido home Dombóvár eladásra kínálja az átlagos állapotú családi házát Dombóváron a Szuhajdombon. A lido home Dombóvár által ...
26 900 000 HUF
298 888 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (39973567)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 371 m2
Szobaszám: 2
A lido home dombóvári irodája eladásra kínál dombóvári családi HÁZAT. A lido home Dombóvár által kínált dombóvári családi ház ...
26 500 000 HUF
473 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (37894415)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
A lido home dombóvári irodája eladásra kínálja a dombóvári családi HÁZAT. A lido home Dombóvár által kínált dombóvári családi...
26 500 000 HUF
588 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai egyéb ház hirdetés (52949486)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 725 m2
Szobaszám: 2
Eladó Gyula belvárosától mindössze 10 percre egy 115 m²-es társasház, mely 725m2 telekkel rendelkezik! Ez a vegyes falazatú ing...
39 990 000 HUF
347 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Adorjánházai családi ház hirdetés (69351331)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: 4
A kb. 250 m2-es egykor presszóként, kocsmaként működő ingatlan két, 50 m2-es hatalmas vendégteret foglal magába. Egyik a söntés...
15 000 000 HUF
60 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (54465352)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
A Teleki és Fia ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán vagy az ország területén bárhol ezt az újépítésű 80 nm. -Es hasznos ...
43 200 000 HUF
540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (78354753)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán vagy az ország területén bárhol ezt az újépítésű 80 nm. -Es hasznos ...
46 400 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (53246492)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán vagy az ország területén bárhol ezt az újépítésű 88 nm. -Es hasznos ...
51 040 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (99265746)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 842 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Teljesen sík telken, 1980-as években, téglából épült kis ház, lakóház minősítéssel (támogatott kölcsönök, támogatások felvehető...
44 000 000 HUF
733 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csóri családi ház hirdetés (94444437)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Eladó Csór-Iszka-szőlőhegyen, Székesfehérvártól mindössze pár percre, ez a 2025-ben épült, kétszintes, 59 m²-es könnyűszerkezet...
54 900 000 HUF
930 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csökölyi családi ház hirdetés (54324485)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 215 m2
Telekterület: 4125 m2
Szobaszám: 5
Somogy vármegyében, Csököly községben családi ház eladó. Az ingatlan 215nm, mely 4125nm-es területen helyezkedik el. Az ingat...
55 000 000 HUF
255 813 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (76974334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 2
Felújított panorámás családi ház eladó Erdőkertesen! Csendes utcában kínálok megvételre egy teljes körűen felújított, könnyűsz...
54 500 000 HUF
908 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (74994952)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 666 m2
Szobaszám: 3
***Kizárólag az OTP Ingatlanpontnál! ! *** Felújítandó családi ház eladó Csongrádon, kényelmes kerttel, azonnal költözhetően! ...
11 300 000 HUF
154 794 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisjakabfalvai családi ház hirdetés (17372445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2
Hangulatos, felújított parasztház eladó Kisjakabfalván, Villánytól mindössze 3 km-re! Eladó egy bájos vidéki családi ház, amel...
39 900 000 HUF
443 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisjakabfalvai családi ház hirdetés (49347787)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2
39 900 000 HUF
443 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lőrinci családi ház hirdetés (59264532)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1401 m2
Szobaszám: 3
Heves vármegye szívében, Lőrinciben, a település központi részén kínálok megvételre egy 3 szobás felújított családi házat, mely...
49 900 000 HUF
542 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Garabonci családi ház hirdetés (39587598)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 2845 m2
Szobaszám: 3
Éppen 100 éves igazán különleges, stílusos ingatlan jellemzői: - 93 nm alapterületű tégla épület, 2 tágas szoba, konyha, fürdős...
24 900 000 HUF
267 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi sorház hirdetés (59735758)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Ritkaság a PIACON! KERTES sorházi lakás a 9. KERÜLETBEN! ! ! Az Ecseri úton, az M5-ös bevezető közelében, az utak zajától m...
49 800 000 HUF
996 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (65479438)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 635 m2
Szobaszám: 1
Duna-part erdő NYUGALOM! ! ! TELJES felújítás alatt álló ingatlan eladó Kiskunlacháza és Ráckeve HATÁRÁN! Eladásra kínálunk ...
28 000 000 HUF
875 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal