Eladó ház 60 millióig (20421 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 421 db
Eladó Bogácsi családi ház hirdetés (67232734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 757 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújított apartmanház Bogácson, egy csendes, természetközeli, kifejezetten igényes utcában! Bogácson, a Bükki Nemzeti ...
59 000 000 HUF
893 939 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Batyki családi ház hirdetés (24559939)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 2299 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #175139 hivatkozási számú batyki családi ház. Eladó egy családbar...
34 000 000 HUF
350 515 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Csatkai ikerház hirdetés (13449897)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 492 m2
Szobaszám: 3
Az eladó ikerház egy csendes kis faluban, Csatkán található. Az 1980-as évek körül épült kőből illetve téglából, nagyon masszív...
25 000 000 HUF
312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai családi ház hirdetés (32594181)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Az eladó családi ház 88 nm-es, amerikai-konyhával és 2+2 félszobával, amely 680 nm-es telken helyezkedik el. Az ingatlan két h...
30 900 000 HUF
351 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bábolnai családi ház hirdetés (95264138)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Az eladó családi ház Bábolna egyik legjobb részén található, néhány perc sétára a központtól. Az épület az 1960-as években épü...
42 900 000 HUF
429 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisbéri családi ház hirdetés (25727443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: 3
A Kisbéri eladó családi ház alapterülete 68 nm, a hozzá tartozó telek területe pedig 837 nm, mely füvesített. Az eladó család...
24 900 000 HUF
366 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunhegyesi családi ház hirdetés (45562176)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1072 m2
Szobaszám: 3
Kunhegyesen 1072 nm-es telken, egy 100 nm feletti családi ház eladó! a ház vegyes falazatú, nagyrészt téglából és részben vályo...
37 500 000 HUF
375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rohodi családi ház hirdetés (22434486)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2492 m2
Szobaszám: 3
Eladó ingatlan HELYSZÍNE ******************************* *** Rohod *** A megye, és egyben a Nyírség északkeleti részén fekszik....
32 000 000 HUF
266 666 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunpeszéri családi ház hirdetés (36391263)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 875 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kunpeszéren a dunavögyi főcstorna közelében lakható kis ház ELADÓ! A házban a villanyvezeték 2023-ban lett rézvezetékre cseré...
12 000 000 HUF
240 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeraracsai családi ház hirdetés (47347417)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2140 m2
Szobaszám: 2
Egeraracsa Fő utcájában eladó egy belül teljesen felújított családi ház. Az épület 70 m2-es. A tető 2025 nyarján teljesen fe...
34 900 000 HUF
498 571 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisteleki családi ház hirdetés (42755235)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 188 m2
Telekterület: 748 m2
Szobaszám: 6
Nagy ház a kisvárosban Ha valahol akkor itt nem kell szobaszámban kompromisszumot kötni! Nappali + 7 szobás, 2 gardróbos, 2 f...
55 000 000 HUF
292 553 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőpáhoki ikerház hirdetés (52773854)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Felsőpáhokon eladó egy 2 szintes, 2005-ben épült könnyűszerkezetes ikerház egyik része, mely 117 nm. Kiválóan alkalmas nagyobb ...
58 000 000 HUF
495 726 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli ikerház hirdetés (43335299)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Pest megyében gyálon ikerházfél eladó! Téglából épült! Családi házas környezetben aszfaltos út mellett ELADÓ. A házban 2 szoba...
52 500 000 HUF
807 692 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hernádi családi ház hirdetés (49949234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 4017 m2
Szobaszám: 4
Most több millióval alacsonyabb áron! Új lehetőség 4 szobás ingatlan vásárlására! Csak nálam! Pest megyében hernádon 4 szobás h...
34 900 000 HUF
349 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (22469911)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 821 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen Halápi zártkertben, panoráma úttól 3percre tégla falazatú stabil 36nm kisház 821nm telken eladó! Főúttól 800-900m esős...
8 000 000 HUF
222 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (23327933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 1005 m2
Szobaszám: 6
Eladó Cegléden egy családi ház. Az ingatlan tégla építésű cserép fedésű. Méretéből adódóan nagycsaládosok számára de akár két g...
42 900 000 HUF
369 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tömörkényi családi ház hirdetés (27348632)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1055 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpontnál! Csongrád-Csanád vármegyében Tömörkény egyik közkedvelt központi utcájában előkertes kis családi há...
8 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi családi ház hirdetés (43563594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1023 m2
Szobaszám: n/a
Törökszentmiklóson eladásra kínálok egy 85 nm-es, 1+2 félszobás, vegyes falazatú családi házat. Jellemzői: -2024-ben felújít...
18 990 000 HUF
223 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegvári családi ház hirdetés (67663843)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1015 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Egy panel lakás áráért! Keresi új tulajdonosát❤️Szegvár, Tiszai u 1/b alatt eladó családi ház, nagy kertel. 1114Nm kert. 4 Szob...
24 500 000 HUF
272 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (48571469)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 364 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kiskunfélegyházán két különálló épületből álló praktikus kialakítású családi ház, a városnak jól megközelíthető nyugodt r...
25 500 000 HUF
283 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal