Eladó ház 60 millióig (20420 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 420 db
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (94576345)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1175 m2
Szobaszám: 3
Városháza közelében jó állapotú ház eladó! Eladó Tiszaföldváron egy 80 m²-es, felújított nappali +2 szobás családi ház, 1175 m²...
28 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (67848246)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 528 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét belvárosában, a Posta közelében, eladó polgári stílusú ház. 528 m2-es telken található, ami teljesen leválasztható. 2...
49 900 000 HUF
380 916 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hajósi családi ház hirdetés (35699676)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 3726 m2
Szobaszám: 3
Páratlan lehetőség. Saját halastó, apartmanok, remek befektetés! Hajós Fő utcájában, eladó ez a gyönyörű Sváb épület mely akár ...
42 500 000 HUF
106 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (98732732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 473 m2
Szobaszám: 6
Befektetők! Nagycsaládosok Figyelem! Kecskemét, Szeleifaluban 2 külön bejáratú ingatlan, 2 utcáról megközelíthető telken eladó....
45 000 000 HUF
409 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajópüspöki kastély hirdetés (85457162)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 3841 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Az OTP Ingatlanpont Kizárólagos forgalmazásában! Eladó Sajópüspöki községben közel a Szlovák határhoz, 1920-as években épült kú...
12 200 000 HUF
75 308 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fülei családi ház hirdetés (44484743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó hangulatos családi ház Füle központjában – állandó otthonnak vagy nyaralónak is tökéletes választás! Fedezze fel Füle s...
39 900 000 HUF
782 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei ikerház hirdetés (53424181)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 268 m2
Szobaszám: 2
Ráckevén kínálok megvételre egy 69 nm lakótérrel rendelkező ikerház felet. Az ingatlan beton alapon vegyes falazattal rendelkez...
55 000 000 HUF
797 101 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunmajsai családi ház hirdetés (51373749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 810 m2
Szobaszám: 4
Kiskunmajsán egyedi kialakítású 4 szobás családi ház eladó! MIÉRT majsa? Befektetésre is alkalmas a méltán híres gyógyfürdője ...
40 000 000 HUF
307 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (34713344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 233 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
*** Kiemelkedő ajánlat - 3 külön lakrész 1 épületben - egyedi lehetőség Cegléd szívében! *** Pest vármegye, Cegléd belvárosába...
44 900 000 HUF
575 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai családi ház hirdetés (32214395)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 2
Komárom-Esztergom vármegye, Vértesszőlős, Baromállás dűlő, zártkert állandó lakhatásra alkalmas házzal. Az ingatlan zártkerti...
44 900 000 HUF
467 708 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápateszéri családi ház hirdetés (18792657)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 3
Veszprém vármegye, Pápateszér, felújítandó családi ház 10. 000 m2-es telekkel (szántó) Pápateszér község Veszprém vármegyében, ...
9 500 000 HUF
135 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (72475937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1560 m2
Szobaszám: 1
Albertirsa kedvelt zártkerti részén életviszelszerűen lakott utcában eladásra kinálok egy 40 nm kis házat Az épület 1970-ben sz...
14 500 000 HUF
362 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Táborfalvai családi ház hirdetés (85516342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2960 m2
Szobaszám: 2
Eladó Táborfalván lakott területi övezetben, de a tulajdoni lap szerint kivett tanya (377 nm), szántó (2583 nm) összesen: 2960 ...
19 900 000 HUF
331 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb ház hirdetés (55397832)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: 2
Dabas külterületén eladóvá vált tanya, 4000 nm es telken lévő 30 nm vályogból épült, tégla alapon kis házzal. Nyugodt csendes h...
16 000 000 HUF
533 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (28414653)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 2
Albertirsa csendes, nyugodt kertvárosi részén az vasútállomás közelében értékesítésre kinálok egy 75 nm családi házat széles ut...
36 500 000 HUF
486 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (71317471)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 801 m2
Szobaszám: 4
Albertirsa kedvelt, csendes zártkerti részén életvitelszerűen lakott utcában értékesítésre kínálok egy 80 nm padlástér beépítés...
52 000 000 HUF
650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi egyéb ház hirdetés (55469636)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 1711 m2
Szobaszám: 2
Pilis város életvitelszerűen lakott zártkerti részén csendes nyugodt környéken, jó szomszédokkal körülvéve értékesítésre kínálo...
8 000 000 HUF
186 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb ház hirdetés (48322822)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 35 percre, Dabason, csendes utcában eladó, egy 64 nm-es 2 szobás családi ház, 720 nm-es telekkel. a házba a gangon ...
38 000 000 HUF
593 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ladánybenei családi ház hirdetés (67174453)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 8531 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméttől 20 percre Ladánybenén eladó egy 2004-ben épült, 80 nm-es családi ház, 8531 nm-es telken, akác erdővel! Az ingatl...
49 990 000 HUF
624 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cibakházai családi ház hirdetés (48338774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1123 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó családi ház eladó Cibakháza csendes utcájában, kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Cibakházán, Jász-Nagykun...
4 900 000 HUF
79 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal