Eladó ház 60 millióig (20419 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 419 db
Eladó Perkátai családi ház hirdetés (37677743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 2274 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó, kétgenerációs családi ház tágas telekkel eladó Perkátán! Perkáta csendes, barátságos település Fejér vármegyében...
23 000 000 HUF
242 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (48358954)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 263 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen Torockó utcán, frekventált helyen levő családi ház. Paraméterek: Telek mérete: 263 nm Alapterület: 60 nm Felú...
58 900 000 HUF
981 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pásztói családi ház hirdetés (45378748)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: n/a
Eladó családiház Pásztón-Mátrakeresztesen! Eladásra kínálom kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Mátrakeresztesen ...
25 500 000 HUF
318 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Poroszlói családi ház hirdetés (44333981)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a fantasztikus lehetőséget egy festői helyen, Poroszlón! Ez az 550 nm-es telek egy 80 nm-es, felújításra szor...
11 000 000 HUF
137 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyarlaki családi ház hirdetés (43244736)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 1658 m2
Szobaszám: 4
Magyarlakon, néhány kilométerre az osztrák határtól kínálok eladásra egy szépen karbantartott családi házat. A község az Őrség...
48 000 000 HUF
375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pankaszi családi ház hirdetés (77979427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 2237 m2
Szobaszám: 2
Pankasz község félúton helyezkedik el Zalalövő és Őriszentpéter között, az Őrségi Nemzeti Park szívében található település. It...
26 900 000 HUF
246 788 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (79538524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, a Gilice tér közvetlen közelében, 40nm-es családi ház 709 nm-es t...
49 900 000 HUF
1 247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (17493757)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, a Gilice tér közvetlen közelében, 70nm-es családi ház 709 nm-es t...
49 900 000 HUF
712 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csurgói családi ház hirdetés (54437867)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 1994 m2
Szobaszám: 4
Csurgón, a vasútállomás közelében, rendezett, csendes utcában eladó egy 128m2-es, 4 szobás, akár két generáció együttélésére is...
9 900 000 HUF
77 343 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyomaendrődi családi ház hirdetés (23294357)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1234 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Gyomaendrőd - Nagylaposon, rendezett, beépült mellékutcában eladó egy 1234m2-es, belterületi telek, rajta álló, 50m2-es, teljes...
1 990 000 HUF
39 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mikepércsi családi ház hirdetés (79363294)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1162 m2
Szobaszám: 2
Mikepércs központjában, a főúthoz közeli, mégis csendes utcában 80 nm-es, 2 szobás családi ház eladó! Az ingatlan kiváló loká...
59 000 000 HUF
737 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (23433429)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen Biczó István kertben található 37 nm-es ház, 854 nm zártkerti telekkel. A házban van víz, telken belül gáz. a h...
23 000 000 HUF
621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (47347423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: 2441 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy álomszép, nyugodt és csendes helyen található ingatlan az Újfehértói tópart közelében, amely egy 2010-ben épült, 126 ...
49 900 000 HUF
313 836 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (93588437)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 4636 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben Mezőgazdasági Kerteszónában egy gazdálkodásra alkalmas lakóház 4600 nm földterülettel eladó. Az ingatlan jellemzői...
26 000 000 HUF
722 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentpéterszegi családi ház hirdetés (43323328)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 2877 m2
Szobaszám: 3
Eladó Szentpéterszegen egy korszerűen felszerelt családi ház. a ház 2, 5 szobát, fürdőszobát, konyhát, kazánházat, teraszt tart...
47 000 000 HUF
510 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúdorogi családi ház hirdetés (75754632)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1533 m2
Szobaszám: 1
Hajdúdorogon eladó egy 1966 -ban épült családi ház. a telek mérete 1. 533 Nm, a rajta lévő családi ház 45 nm alapterületű. a há...
16 900 000 HUF
375 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (91846969)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 2040 m2
Szobaszám: 1
Nádudvaron, kisvárosi övezetben eladó új építésű, 35 nm-es, kis családi ház és 36 nm-es garázs, tároló. a felépült ingatlanok s...
12 500 000 HUF
357 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaugi családi ház hirdetés (91946774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 750 nm-es telken, befejezésre váró 122 nm-es alapterületű + garázs, 17 nm-es félkész ház Tiszaug központjában, megnyi...
7 500 000 HUF
61 475 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakürti családi ház hirdetés (93349763)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 699 m2
Szobaszám: 3
Szeretne ott lakni ahol mindig friss a levegő, arborétum szomszédságában? Kedvelt időtöltései közé tartozik a horgászat, mondju...
26 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (74928274)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Kossuth körút - Penny közelében, eladó 2 szobás 75 nm családi ház. Összközműves, hivatalos használatimegosztású t...
27 500 000 HUF
366 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal