Eladó ház 70 millióig (23789 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 23 789 db
Eladó Gégényi családi ház hirdetés (94436845)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 947 m2
Szobaszám: 5
Gégény település jól frekventált, csendes részén eladó egy 947 nm-es telken elhelyezkedő, 164, 5 nm alapterületű, B30-as tégla ...
31 900 000 HUF
194 512 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (41963341)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 426 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Borsod megye Sátoraljaújhely, 79 nm-es családi ház 426 nm-es telken eladó. Sátoraljaújhelyen a Batsányi János utcában a szlovák...
3 490 000 HUF
44 177 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyírmadai családi ház hirdetés (27633543)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 2545 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Nyírmadán, belterületen egy 1981-ben épült, két szintes, 160 m2 alapterületű családi házat, amely egy 2545 m2...
31 000 000 HUF
193 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (43753449)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2277 m2
Szobaszám: 3
Demecser egyik nagyon jó, csendes utcájában eladó családi ház! Megvételre kínálok Demecser nyugodt, rendezett környékén egy 2...
18 500 000 HUF
205 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai családi ház hirdetés (27494483)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 4
Kisvárdán, rendkívül jó elhelyezkedésű, frekventált környéken eladó egy tégla építésű, szigetelt, kétszintes családi ház, amely...
64 900 000 HUF
432 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kállósemjéni családi ház hirdetés (34365335)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 4
Ha olyan ingatlant keresel, ahol a nyugalom, a tér és a sokoldalú hasznosítás egy helyen adott, ezt mindenképpen érdemes megnéz...
25 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (91994978)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 721 m2
Szobaszám: 4
Sátoraljaújhely 100 nm-es felújított családi ház eladó. Az összközműves, kő falazatú (85cm-es falazat) ingatlan a település cse...
37 900 000 HUF
379 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Mátészalkai családi ház hirdetés (24978591)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1081 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Mátészalka csendes részén fenyőfás kerttel! Mátészalka nyugodt, mégis jól megközelíthető részén eladó egy k...
39 000 000 HUF
354 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sényői családi ház hirdetés (76658898)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 2228 m2
Szobaszám: 2
Az ingatlan vályog falazatú, 1980-ban épült, jelenlegi állapota felújítást igényel, ugyanakkor szerkezetileg jól használható, t...
36 900 000 HUF
318 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (42783357)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Császárszálláson kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, téglaépítésű zártkerti, 80 nm-es családi házat, amely nemcsak műszaki...
49 990 000 HUF
624 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (77349874)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1071 m2
Szobaszám: 2
Ingatlan jellemzők: Alapterület: 70 m² Helyiségek: 2 szoba, konyha, fürdőszoba Fűtés: hagyományos cserépkályhával Telek mérete:...
6 000 000 HUF
85 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (47133647)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1159 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Demecserben, a Váry Emil Gimnázium közelében, 72 nm-es, Nappali + 2egész szobás, 1 félszobás családi ház, 1159 nm-es telken ela...
23 000 000 HUF
319 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegi családi ház hirdetés (21548514)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 1218 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Tokaj-Hegyalján családi ház eladó! Szegi községben, Tokajtól 10 km-re, 2008-ban épült, a Tokaji-hegyre és a Bodrog folyó árteré...
59 000 000 HUF
359 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (45784284)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 820 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Szeged Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181669 hivatkozási számú szegedi családi ház. Szeged-Subasa egyik legk...
30 900 000 HUF
686 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (65354655)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Ha egy azonnal költözhető, tágas, minden részletében átgondolt otthont keresel, akkor ne menj tovább! Nagyszállás zártkerti rés...
40 000 000 HUF
444 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (27837524)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 1460 m2
Szobaszám: 4
Bácsbokodon a központhoz közel eladó 114 m2-es családi ház 1460 m2-es összközműves telekkel, garázzsal, melléképülettel. Kialak...
8 990 000 HUF
78 859 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkúti családi ház hirdetés (98517624)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 1253 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Cserkúton különleges hangulatú családi ház eladó! A telek zártkerti minősítés alól kivont, 1253 nm nagyságú, teljes panorámáv...
20 000 000 HUF
384 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi ikerház hirdetés (79724323)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 5
Pécsett, a Magyarürögi út elején, csendes mellékutcában, napfényes, tágas, 167 nm-es, 3 szintes ikerház eladó. A ház jelenleg...
64 900 000 HUF
388 622 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (57459938)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1388 m2
Szobaszám: 3
Felújított, napfényes otthon Tápiószecsőn alakítsa saját ízlésére! Tápiószecsőn, csendes, rendezett környezetben kínálunk meg...
52 900 000 HUF
377 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (77652953)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 777 m2
Szobaszám: 4
Albertirsán eladó felújítandó családi ház nagy telekkel és garázzsal! Albertirsán kínálunk megvételre egy 1977-ben épült, tég...
63 500 000 HUF
577 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal