Eladó ház 80 millióig (27962 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 27 962 db
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (54318879)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 791 m2
Szobaszám: 4
Tápiószecsőn kínálok megvételre egy Tégla szerkezetű, Nappali+ 3 szobás Családi házat Önálló telken, Wellness részleggel Az in...
68 000 000 HUF
576 271 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (39664697)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2051 m2
Szobaszám: 5
Tóalmás központjának közelében kínálunk megvételre egy 100 m2 hasznos alapterületű 4 és fél szobás önálló családi házat. Melyhe...
55 000 000 HUF
550 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (54584724)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 718 m2
Szobaszám: 3
Botanikus kert hangulat gödöllőn kétgenerációs házrész + kisház 718 nm-es, saját telekkel m²-ES TELKEN Frekventált, mégis term...
59 900 000 HUF
611 224 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli házrész hirdetés (13443459)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 195 m2
Szobaszám: 2
Pécel kedvelt központi részén eladó egy 63nm-s, 2 szobás, ház kertkapcsolattal. A ház a Városháza szomszédságában csendes utcá...
45 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (38936349)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 4214 m2
Szobaszám: 4
Azonnal birtokba vehető kádár-kocka, 4214 nm - es telekkel! Tápiószecsőn eladó, összközműves, 3 szobás kádár-kocka, dupla gar...
54 900 000 HUF
560 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (59339759)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 1
Kóka, belterületi 39 m²-es ház nagy telekkel tehermentes, azonnal birtokba vehető! Kóka csendes, belterületi részén eladó egy ...
19 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (35188644)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 329 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tóalmás központjához és a Fő utcához közel, kisebb forgalmú helyen eladó egy 31 nm alapterületű, 2023-as építésű könnyűszerkeze...
25 500 000 HUF
822 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dányi családi ház hirdetés (93326848)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó 45 m²-es, téglaépítésű ház 1000 m²-es telken Dányban! Keresi új otthonát? Pest vármegye egyik csendes településén, Dányb...
44 900 000 HUF
997 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (65757195)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1405 m2
Szobaszám: 4
Eladó újépítésű ház Jászfényszarun! Jászfényszaru csendes, nyugodt környezetében eladó egy 110nm-es alapterületű modern csalá...
78 000 000 HUF
709 090 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Isaszegi családi ház hirdetés (72711278)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 3
Eladó Isaszegen egy csendes utcában, közel a központhoz egy 85 nm-es, háromszobás, jó állapotú, részben felújított családi ház,...
68 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Úri családi ház hirdetés (35163663)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 386 m2
Telekterület: 1606 m2
Szobaszám: 6
Budapesttől 30 km-re - Úri belterületén eladó 4 szintes családi ház uszodával (szauna, öltöző és mosdó helyiség + gépészeti ház...
74 900 000 HUF
194 041 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dányi családi ház hirdetés (92473663)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 966 m2
Szobaszám: 5
Dányban eladó, újépítésű, 4 szoba + nappalis, önálló családi ház, dupla fürdőszobával, hőszivattyús fűtéssel, 966 nm-es telekke...
79 900 000 HUF
688 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (85534159)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 982 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Jászfényszarun. a ház 110 nm-es, a telek 982 nm. 3 És fél szoba, külön konyha, fürdő WC-vel, a fűtés vegyes t...
27 900 000 HUF
253 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (92724841)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 401 m2
Szobaszám: 3
Eladó panorámás családi ház Sülysáp központjában! Sülysáp frekventált, mégis csendes részén kínáljuk eladásra ezt a felújítan...
38 990 000 HUF
519 866 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (54277471)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 1067 m2
Szobaszám: 1
Tóalmás belterületi részén a központtól pár perces sétányira eladó teljeskörűen felújított családi ház. Az ingatlanba a víz, vi...
29 000 000 HUF
805 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (38424931)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 858 m2
Szobaszám: 1
Sülysáp központjában kis ház, nagy lehetőség a piac tér KÖZELÉBEN! Sülysáp szívében, a Piac tértől pár perc sétára, eladó egy...
35 000 000 HUF
945 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai ikerház hirdetés (53775829)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 80 m2
Szobaszám: 3
Eladó modern otthon Turán! Megvételre kínáljuk Tura legjobb részén hat lakásos sorház középső lakásait. A lakás két szintes...
49 900 000 HUF
891 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (87425426)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 940 m2