Eladó ház 80 millióig (27815 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 27 815 db
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (67833944)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza Borbánya csendes és zöld övezetében, önálló, zárt, mindössze 9 házas lakóparkban várják új tulajdonosait ezek a gyö...
79 000 000 HUF
632 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (67577444)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pest vármegye, Dabas belterületén központi de mégis nyugodt helyen 2 szobás családi ház eladó. CSOK felvehető. Az ingatlan br...
49 900 000 HUF
499 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (56182557)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest XVII. kerületében, remek lokációval, nagy telekkel rendelkező, dupla teraszos családi ház ELADÓ! Budapest XVII. És X...
56 900 000 HUF
1 138 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (73666271)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 6
Sátoraljaújhelyen eladásra kínálunk egy kivételes adottságokkal rendelkező, 200 m²-es, kétszintes családi házat, amely egy 1438...
49 000 000 HUF
245 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszafüredi családi ház hirdetés (45883478)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1829 m2
Szobaszám: 3
Tiszafüreden, a belvároshoz közel, kifejezetten jó környéken, eladó egy 3 szobás, 84, 87 m2 hasznos alapterületű, összközműves,...
47 000 000 HUF
559 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (83445461)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 373 m2
Szobaszám: 2
Békásmegyer- Ófaluban eladó egy 65 négyzetméteres házrész 373 négyzetméteres telken! A ház 1890-ben épült, jelenlegi elosztás...
72 900 000 HUF
1 121 538 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (52323513)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
Központi elhelyezkedésű, nagy telkes ikerházfél eladó! Eladásra kínálunk egy 85 m²-es, az 1960-as években épült, folyamatosan ...
48 000 000 HUF
564 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (73537713)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Eladó sorházi lakás kertkapcsolattal Szeged-Szőreg külterületén, Újszentiván határában Szeged-Szőreg külterületén, Újszentiván...
29 000 000 HUF
362 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pándi családi ház hirdetés (89253399)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2080 m2
Szobaszám: 2
Eladó önálló családi ház nagy telekkel PÁNDON! Eladásra kínálunk Pándon egy 60 m2 hasznos alapterületű önálló családi házat, ...
22 900 000 HUF
381 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vasadi ikerház hirdetés (45333793)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Új építésű ikerházfél vasadon saját telekkel, modern műszaki TARTALOMMAL Vasad dinamikusan fejlődő, új építésű részén kínálunk...
74 900 000 HUF
841 573 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Úri családi ház hirdetés (43782742)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Úri csendes részén egy 110m2-es családi házat amely egy1250m2-es telken elhelyezkedik el. Az ingatlan összk...
59 000 000 HUF
531 531 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (83598798)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 4
Pilisen eladó egy 88 nm-es belső kétszintes három hálószobás családi ház. Az otthon 1992-ben épült egy 780 nm-es összközműves...
57 900 000 HUF
657 954 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (27734467)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 660 m2
Szobaszám: 5
Eladó ez az otthonos, két generáció együtt-külön élésére alkalmas felújított családi ház. Pest vármegye délkeleti részében, P...
76 000 000 HUF
678 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (74854319)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1148 m2
Szobaszám: 5
Nemesnádudvar központjában eladó egy 150 nm-es azonnal költözhető, tehermentes, 4 és fél szobás kétszintes, hőszigetelt, klimat...
39 990 000 HUF
266 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (27492124)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 626 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, önálló családi ház eladó nemesnádudvaron! a családi ház 626 nm-es telken épül és 90, 10 nm-es hasznos alapterülette...
52 500 000 HUF
583 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (33577753)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 802 m2
Szobaszám: 5
Dabason eladóvá vált egy 802 nm alapterületű telken elhelyezkedő 116 nm-es önálló családi ház. Az 1987-ben téglából épült szi...
79 900 000 HUF
399 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (63623773)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Vállalkozóknak is. Salgótarjánban a Rákóczi úton, jól megközelíthető helyen, eladásra kínálok egy összkomfortos, 84 nm-es, eg...
24 000 000 HUF
285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (99396267)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 4
Sopron kertvárosban (Bánfalván) eladó egy 107, 6 m² alapterületű családi ház amely ideális választás lehet családok, Ausztriába...
79 900 000 HUF
746 728 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani családi ház hirdetés (37447953)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 414 m2
Szobaszám: 2
Eladó pince Lábatlanon! Lábatlanon, a Kamberek területén eladásra kínálok egy 414 nm-es, dupla telken elhelyezkedő, 80 nm-es ...
18 900 000 HUF
236 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui családi ház hirdetés (31344428)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 353 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok Nyergesújfalun egy kétszintes, vegyes szerkezetű, 3 szobás családi házat, amely kiváló lehetőséget nyújt akár ...
38 000 000 HUF
342 342 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal