Eladó ház 80 millióig (27816 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 27 816 db
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (87382946)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 2
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán csendes utcában ezt a 3000 nm. -Es összközműves részben elkerített t...
39 500 000 HUF
481 707 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai családi ház hirdetés (87825797)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 493 m2
Szobaszám: 4
Költözzön megújuló energiával fenntartható új szabadonálló lakásba saját kertkacsolattal a közkedvelt Levendulalakópark szomszé...
74 800 000 HUF
1 053 521 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (43747932)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 501 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
1 Napon belül
21 900 000 HUF
254 651 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámosmikolai családi ház hirdetés (15197692)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1925 m2
Szobaszám: 2
A Börzsöny lankái közt, a csendes kis Vámosmikola szívében bújik meg ez a régi idők hangulatát őrző parasztház, amely új gazdáj...
16 900 000 HUF
225 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (76333844)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 512 m2
Szobaszám: n/a
Gyulán, mindössze 500 méterre a Várfürdőtől kínálunk eladásra egy igazán különleges lehetőséget: egy telken elhelyezkedő, két k...
76 499 000 HUF
831 510 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ősi családi ház hirdetés (73443911)
31 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1968 m2
Szobaszám: 4
Amennyiben a zsúfolt városból, esetleg emeletes panel házból szerete kijönni, egy nyugodt, tágas, masszív családi házba költözn...
60 000 000 HUF
352 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (79798399)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 415 m2
Szobaszám: 2
Referenciaszám: #NH1962 Infó: Fejes Ferenc Kiskunhalas Alsóváros, felújított családi ház saroktelken! Kiskunhalas alsóvárosi ...
39 000 000 HUF
541 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (54924272)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza - Sóstógyógyfürdőtől 7 km-re, fő út mellett teljesen felújított, enegretikailag a kategóriás családi ház eladó, ame...
78 000 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Besenyődi családi ház hirdetés (36677864)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1625 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Bessenyőd, központ közeli részén kínálunk eladásra egy 94 nm-es, praktikus elrendezésű 1991 ben épült családi házat, amely egy ...
27 500 000 HUF
292 553 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (33933549)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: 2
Kaposváron, a Zselickertvárosban, a Mogyoró utcában kínáljuk megvételre ezt a családiházat. Zártkerti területen áll, de lakóház...
19 250 000 HUF
256 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (74799347)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 276 m2
Szobaszám: 3
Tehermentes, igényesen felújított, hitelezhető! ! ! Családi ház 20. kerület csendes utcájában, mégis 3 perc sétára a villamostó...
69 900 000 HUF
1 013 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (99277295)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 4
Ha tudod értékelni a jó ár-teljesítmény viszonyt, kicsit unod a 1, 5-2milliós négyzetméter-árakat, de szeretnél egy jó fekvésű,...
79 000 000 HUF
705 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (83789635)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 2
Kicsit régi? Igen! Fel kell újítani? Igen! De akkor miért jó? Mert lehet egy saját vagány kis kertes házikód Erzsébeten. ...
24 000 000 HUF
727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pitvarosi családi ház hirdetés (92997346)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 3
Tisztelt Érdeklődő! Engedje meg, hogy bemutassam ezt a felújítandó családi házat mely Pitvaroson, a Széchenyi utcában találha...
2 300 000 HUF
22 330 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pitvarosi családi ház hirdetés (49168944)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 2129 m2
Szobaszám: 3
Tisztelt Érdeklődő! Engedje meg, hogy bemutassam ezt a felújítandó családi házat mely Pitvaroson, a Rákóczi utcában található...
2 300 000 HUF
23 958 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kehidakustányi családi ház hirdetés (82762769)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 2090 m2
Szobaszám: 4
Kehidakustányban családi ház eladó, a fürdőtől 800 méterre. A közelben buszmegálló, élelmiszerüzlet egyaránt megtalálható. A ...
64 900 000 HUF
381 764 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerekegyházai családi ház hirdetés (47144747)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1253 m2
Szobaszám: 2
Kerekegyházán frekventált helyen központhoz közel egy felújítandó kádár kocka várja új ingatlan tulajdonosát! Az utcafronton e...
43 000 000 HUF
358 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Káptalantóti családi ház hirdetés (43744497)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 756 m2
Szobaszám: 3
Káptalantóti központjában, a lehetőségek tárháza nyílik meg Ön előtt ebben a 756 nm-es telken fekvő, közel 150 nm-es kőházban! ...
79 900 000 HUF
499 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pákozdi családi ház hirdetés (43993777)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1730 m2
Szobaszám: 2
Magánszemélyek, befektetők FIGYELEM! ! ! Pákozdon a fő út mellett kínálunk eladásra egy 1930-as évek végén épült, belül felúj...
43 900 000 HUF
645 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai családi ház hirdetés (37573771)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 581 m2
Szobaszám: 3
Százhalombatta egyik legkedveltebb, csendes és zöldövezeti részén, Dunafüreden kínáljuk megvételre ezt a 75 nm, 3 szobás család...
74 900 000 HUF
851 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal