Eladó ház 80 millióig (27619 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 27 619 db
Eladó Ócsai ikerház hirdetés (54369824)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 755 m2
Szobaszám: 3
Ócsa központi részén kínálok megvételre egy 76 négyzetméteres, újszerű, két szoba+nappalis ikerház-felet! Az ingatlan a 90-es...
77 000 000 HUF
1 013 157 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (43798247)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 497 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Önálló családi ház KISPESTEN! Felújítandó családi ház eladó a XIX. kerület Kertvárosában, első tulajdonostól. Az ingatlan öná...
79 990 000 HUF
1 095 753 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (73171363)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, a Gilice tér közvetlen közelében, 70nm-es családi ház 709 nm-es t...
49 900 000 HUF
712 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (69285558)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: 88 m2
Szobaszám: 2
XX. kerületben Pacsirtatelepen, eladó egy 88 nm-es kizárólagos telekterülettelrendelkező 34 nm-es, két külön nyíló szobás, kert...
39 900 000 HUF
1 173 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (94937242)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kecskemét belvárosában 3 szobás sorházi LAKÁS! Az ingatlan kiváló befektetés, mert több funkciót is ki tud szolgálni. Elr...
49 900 000 HUF
648 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (82499744)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5
Eladó Lajosmizse legjobb részén az eötvös utcában nappali+4 szobás SORHÁZ! Az ingatlan 3 szintes, teljes terjedelme alatt pince...
79 499 999 HUF
559 859 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (83277795)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 974 m2
Szobaszám: 5
Izsák csendes utcájában, rendezett környezetben 974 nm-es, összközműves, rendezett telken tetőbeépítéses, teljesen alápincézett...
48 000 000 HUF
352 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ladánybenei családi ház hirdetés (14355445)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 8531 m2
Szobaszám: 3
Vágyik a természet közelségére, erdős környezet nyugalmára? Kecskeméttől 20 percre Ladánybenén eladó egy 2004-ben épült, 80 nm-...
49 990 000 HUF
624 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fülöpszállási családi ház hirdetés (22319334)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 1168 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Fülöpszálláson, Kecskeméttől 25 perc autóútra, kétszintes, 156 m2-es családi házat melléképülettel! a telek ...
69 900 000 HUF
367 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki családi ház hirdetés (48347814)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 335 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 70 m²-es, kétszintes, téliesített, tégla építésű nyaraló lakiteleken 335 m²-es telken, csendes utcában, jó szomszédsá...
29 900 000 HUF
427 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (47769743)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 739 m2
Szobaszám: 3
Izsákon eladó egy modern köntösben újáépített 104 nm családi ház! Ingatlan jellemzői:- 2 szoba+ amerikai konyhás nappali, gardr...
59 500 000 HUF
572 115 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki családi ház hirdetés (32645493)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 816 m2
Szobaszám: 5
Eladó kétszintes családi ház Lakiteleken! Tágas terek, modern megoldások, igényes kialakítás! Lakiteleken kínálunk megvételre e...
77 990 000 HUF
599 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki családi ház hirdetés (76957397)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 1165 m2
Szobaszám: 3
Több lehetőséget kínáló ingatlan eladó Lakiteleken! Eladó Lakiteleken egy 1165 m²-es telken fekvő, több célra hasznosítható ing...
33 500 000 HUF
471 830 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fülöpszállási családi ház hirdetés (97974923)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 971 m2
Szobaszám: 4
Fülöpszálláson eladó egy 140 nm nagypolgári családi ház 971 nm telken! Ingatlan jellemzői:- 4 szoba, konyha+étkező, 2 kamra, fü...
27 850 000 HUF
198 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (93344417)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 846 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag irodánk kínálatában! Eladásra kínálunk egy napfényes, jó állapotú tégla építésű családi házat Izsák szívében. a 10x11...
29 900 000 HUF
276 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőlajosi családi ház hirdetés (64373984)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1440 m2
Szobaszám: 5
Eladó felsőlajoson nappali+4 szobás felújított családi ház, garázzsal és lakható MELLÉKÉPÜLETTEL! Az épület szigetelt tégla, fr...
51 900 001 HUF
399 230 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szarvaskői családi ház hirdetés (97145374)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 399 m2
Szobaszám: 5
Akit egyszer megíérintett a természet közelsége és megízlelte a hely varázsát az később mindig visszavágyik ide! Most itt az a...
49 500 000 HUF
309 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rétalapi családi ház hirdetés (47453472)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 2114 m2
Szobaszám: 3
Igazi kis otthon Rétalapon! Rétalapon kínálok megvételre, egy 89 m2, belülről teljes körűen felújított, tégla építésű kis csa...
41 000 000 HUF
460 674 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (27326339)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2