Eladó ház 80 millióig (27876 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 27 876 db
Eladó Sántosi családi ház hirdetés (59419346)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 3213 m2
Szobaszám: 3
A lido home Balatonboglár eladásra kínál egy felújítandó családi házat nagy telekkel Sántoson! - Vidéki nyugalom, karnyújtásnyi...
32 000 000 HUF
320 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalúci családi ház hirdetés (49946994)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 674 m2
Szobaszám: 3
Tiszalúcon, csendes, rendezett utcában eladó egy teljes közművel ellátott, 75 nm-es családi ház 674 nm-es telken. Az ingatlan e...
7 900 000 HUF
105 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pusztavacsi családi ház hirdetés (46774175)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag IRODÁNKNÁL! Pusztavacson eladó, egy 73m2-es Családi ház, melyhez tartozik egy közel 2000m2-es telek terület. Az ing...
32 800 000 HUF
443 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai sorház hirdetés (43547267)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Békéscsabán belvárosközeli, társasházi tehermentes, kertkapcsolatos, sorházi ingatlan, gyors birtokbaadással eladó. a ház rende...
73 000 000 HUF
744 897 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (78797976)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 462 m2
Szobaszám: 3
Eladó Szolnokon, a megyei kórház mögött lévő, 85 négyzetméteres, két szintes téglaház, amely ideális választás családok számára...
41 000 000 HUF
482 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (58324444)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1107 m2
Szobaszám: 2
Bicskén a belvárostól pár percre eladó egy 90 nm-es családi ház 1. 107 Nm-es telken. Az ingatlan hosszú ideje nem lakott, így...
36 500 000 HUF
405 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírturai ikerház hirdetés (36778646)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 443 m2
Szobaszám: 4
Kiváló referenciákkal rendelkező építtetőtől! Nyírturán új építésű ikerház értékesítése indul! -  30-As Porotherm tégla 15 cm...
67 000 000 HUF
744 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (39242975)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza-Kistelekiszőlő övezetében, 3 szobás kb. 100 Nm-es 2 generációs családi ház eladó! - Nyíregyháza központjától egy ...
25 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (63841778)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 3275 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyházán, a Tokaji út övezetében, ipari és kereskedelmi, valamint vállalkozásra is alkalmas helyen fekvő, 2+1 szobás, kb. 9...
45 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (42476469)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1110 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Oros övezetében, eladó egy 2 szobás vályog falazatú családi ház. A ház alapterülete, kb. 51 Nm, vályog falazatú, h...
23 000 000 HUF
450 980 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (45936456)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Borbánya övezetében, 2 szobás szilikát falazatú, 71 nm. -Es Yamina cseréptetős, átlagos állapotú családi ház eladó!...
44 000 000 HUF
619 718 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (78448434)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 1709 m2
Szobaszám: 2
Napkoron, a központtól nem messze, vegyes falazatú ( vályog+tégla) 71 nm-es, 2 szobás családi ház eladó! a telek mérete:1709 nm...
38 800 000 HUF
546 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (93792995)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 235 m2
Telekterület: 4172 m2
Szobaszám: 5
Nyíregyháza-Sóstóhegy övezetében, a Kemecsei út környékén, aszfaltozott utcában, tégla falazatú ( 38-as hs, szigetelt 10 cm. ) ...
75 000 000 HUF
319 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámosszabadi családi ház hirdetés (58883983)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1138 m2
Szobaszám: 3
Felújított családi ház eladó vámosszabadin – természetközeli KÖRNYEZETBEN! 9061 Vámosszabadi Eladásra kínálok Vámosszabadi c...
69 500 000 HUF
965 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi ikerház hirdetés (89479656)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
Ez az ingatlan kiváló lehetőség azok számára, akik egy nyugodt környezetben szeretnének otthont teremteni maguknak, és nem riad...
58 128 000 HUF
968 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi ikerház hirdetés (55899432)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy vegyes falazatú családi házat, amely külsőleg javításra szorul, de belülről lakható állapotban van. Az in...
43 000 000 HUF
1 228 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (77638447)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 818 m2