Eladó ház 80 millióig (27874 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 27 874 db
Eladó Kocséri sorház hirdetés (93575473)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2
Az új otthonod csak egy lépésre van TŐLED! LEGYÉL te az első LAKÓ! Képzeld el, hogy egy új otthon vár rád, ahol a modern éle...
35 838 000 HUF
597 300 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kocséri sorház hirdetés (66337493)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 3
44 000 000 HUF
550 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kocséri sorház hirdetés (75858849)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 4
53 000 000 HUF
588 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vépi családi ház hirdetés (35324299)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 975 m2
Szobaszám: 5
Szeretne Szombathely közvetlen szomszédságában, egy tágas és minden igényt kielégítő otthonban élni? Vépen vált eladóvá ez a ki...
75 900 000 HUF
506 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentgotthárdi családi ház hirdetés (21432975)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 2542 m2
Szobaszám: 3
Eladó Szentgotthárdon egy 110 nm-es, háromszobás családi ház 2542 nm-es telekkel. Az ingatlan a város rábakethelyi részén feks...
73 900 000 HUF
527 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sümegi családi ház hirdetés (26346291)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1010 m2
Szobaszám: 2
Kiemelt megbízás! Sümeg központjában, a vár lábánál kis családi ház eladó! -1010 m2 körbekerített telek -garázs +melléképül...
29 900 000 HUF
373 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pázmándi családi ház hirdetés (37339393)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 1787 m2
Szobaszám: 4
Eladó ez a remek lehetőségeket kínáló ház Pázmánd egyik csendes utcájában. a nagy teleknek és a sok melléképületnek köszönhetőe...
74 900 000 HUF
613 934 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszafüredi családi ház hirdetés (53778269)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 541 m2
Szobaszám: 3
Van egy hely a Tisza-tó mellett, ahol a nyári esték hosszabbak, a levegő frissebb, és a mindennapok egy kicsit lassabban telnek...
49 500 000 HUF
380 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszagyendai családi ház hirdetés (78599254)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2542 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy 2 szobás vályogházat a nyugodt, vidéki környezetben található Tiszagyendán, amely egy csendes, barátságos...
9 900 000 HUF
165 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aranyosapáti családi ház hirdetés (47436751)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 1805 m2
Szobaszám: 2
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében, Aranyosapátiban, egy 55 nm-es, 2004-ben téglából épült családi ház várja új tulajdonosát. E...
19 000 000 HUF
287 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (54637343)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 98 m2
Szobaszám: 6
Eladó Leányfalun, egy panorámás szerkezetkész, tégla, családi ház 110m2-es, 6 szobás, 2 szinten, a ház alatt 178 m2 es teremgar...
69 000 000 HUF
246 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bogyiszlói családi ház hirdetés (28979958)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 813 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálok Bogyiszló M9-es felhajtójához közeli részén, Szekszárdtól 16 km-re, egy felújítást igénylő, tégla falazatú, t...
14 200 000 HUF
101 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi családi ház hirdetés (24765323)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 789 m2
Szobaszám: 5
Felújítandó családi házat kínálunk eladásra Nagykovácsiban, gyönyörű természeti környezetben! A tégla építésű ingatlan két sz...
74 900 000 HUF
832 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajoskomáromi családi ház hirdetés (55434356)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1370 m2
Szobaszám: 2
Eladó tehermentes családi ház Lajoskomáromban Lajoskomárom központi részén, eladó egy összkomfortos, azonnal költözhető család...
22 000 000 HUF
323 529 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (67577332)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Csongrád-Csanád vármegyében Maroslelén egy 96m2 alapterületű modern családi ház. Az ingatlan építése heteken belül elkezd...
73 990 000 HUF
770 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni sorház hirdetés (93365984)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen belvárosában, mégis csendes, nyugodt környezetben eladó egy 66 m²-es, földszinti, téglaépítésű lakás. Főbb jellemzők...
71 500 000 HUF
1 083 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai családi ház hirdetés (79623714)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 382 m2
Szobaszám: 2
Eladó teljes körűen felújított családi ház Kisvárdán – azonnal költözhető! Kisvárda csendes utcájában eladásra kínálunk egy 7...
35 000 000 HUF
479 452 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (74933534)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 468 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Önálló, lakóház besorolású ingatlan ennyiért? ? ! ! ! Igen! Ez a kétlakásos, összesen 80 m2-es családi ház most új tulajdonosát...
64 900 000 HUF
811 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (34613272)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 402 m2
Szobaszám: 2
XVII. kerületben: rákoscsabán, csendes mellékutcában, eladó egy 51 m2-es ikerházfél, 402 m2-es telekkel és TÁROLÓVAL. A ház j...
60 000 000 HUF
1 176 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (53934774)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma