Eladó ház 80 millióig (27876 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 27 876 db
Eladó Miskolci sorház hirdetés (63237535)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 110 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Diósgyőr kertes házas övezetében, csendes utcáben egy 41 nm-es, egyszobás, jó állapotú, gázkonvektor fűtésű n...
22 000 000 HUF
536 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hejőpapi családi ház hirdetés (31153288)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 1550 m2
Szobaszám: 5
Hejőpapi Község csendes részén kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, 1976-ban épült családi házat. Az ingatlan egy 1550 nm-e...
24 990 000 HUF
195 234 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (57555243)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy 2 szobás, téglából épült 68 nm-es családi házat Selyemréten, a belvárostól mindössze 5 perc távolságra. Az...
24 900 000 HUF
366 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsózsolcai családi ház hirdetés (47524829)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1602 m2
Szobaszám: 2
Alsózsolca kedvelt részén eladó egy átlagos állapotú, összkomfortos, 95 nm-es, vert salak falazatú, 2 szoba + nappalival rendel...
44 900 000 HUF
472 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szirmabesenyői családi ház hirdetés (14347343)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 3
Azonnal birtokba vehető családi ház! 2 Szoba+ nappali kialakítással hatalmas szuterénnel. Hatalmas lehetőség, jó alapokkal rend...
31 000 000 HUF
303 921 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zóki családi ház hirdetés (23434167)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 1134 m2
Szobaszám: 2
Pécshez közel Zókon, eladó egy átlagos állapotú, 37 m2-es, vegyes építésű, kis családi ház 1134 m2-es telken. Az ingatlan elosz...
8 900 000 HUF
240 540 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (68787433)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1658 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Pécs-Postavölgyben, a Körömvirág utcában! Csendes, zöldövezeti környezetben eladó egy 120 m²-es, belső kétszi...
66 900 000 HUF
557 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (55353849)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1038 m2
Szobaszám: 4
Eladó Pécs-Újhegy egyik legcsendesebb zsákutcájában egy 85 m²-es, felújítandó családi ház, amely ideális választás lehet saját ...
44 900 000 HUF
528 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (35649624)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Pécs közkedvelt Patacsi városrészén eladóvá vált egy közel 100 m²-es, teljeskörűen felújított lakás amelyhez saját, kb. 350 M²-...
79 990 000 HUF
799 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (26316475)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 986 m2
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség befektetőknek, felújítóknak vagy építkezőknek! Csendes, rendezett utcában, felújítandó ház eladó Főbb jellem...
49 990 000 HUF
757 424 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abai családi ház hirdetés (54924423)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 1086 m2
Szobaszám: 2
Teljes körűen felújított családi ház eladó Aba nyugodt részén. Aba csendes, rendezett utcájában kínálunk megvételre egy 2023-...
32 000 000 HUF
695 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőszilasi családi ház hirdetés (36583368)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 626 m2
Szobaszám: + 3 fél
Eladásra kínálunk Mezőszilason, nyugodt utcában egy vegyes falazatú, cserépfedésű családi házat 626 nm-es, gondozott telken. Az...
14 400 000 HUF
205 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (43242433)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 526 m2
Szobaszám: 3
Székesfehérvár kedvelt városrészében, a Maroshegyen találja ezt az összkomfortos, 3 szobás, szigetelt családi házat. a hozzá ta...
74 000 000 HUF
822 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (83427345)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy különleges lehetőséget Agárdon! Egy 59 négyzetméteres, két szobát, konyhát, étkezőt és fürdőszobát magába...
37 000 000 HUF
627 118 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvenyimi családi ház hirdetés (94396755)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 2100 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Nagyvenyim - Mélykútpusztán egy vegyes falazatú, lemezcseréptetős, felújított családi házat, 2100 nm-es telke...
37 900 000 HUF
485 897 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárbogárdi családi ház hirdetés (33842664)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 295 m2
Telekterület: 1013 m2
Szobaszám: 7
Sárbogárd központhoz közeli részén, 240 m2-es, 3 szintes, többgenerációs családi ház eladó. Tágas, napfényes 6+2 fél szobás, ...
43 900 000 HUF
148 813 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (75397439)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: 1151 m2
Szobaszám: 1
Eladó ház Martinkán - felújított, azonnal költözhető, nagy telekkel Helyszín: Martinka Alapterület: 33 nm Telek terület: 1151 ...
27 900 000 HUF
845 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (95839824)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 938 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Debrecen - Nagymacs, 84 nm-es ingatlan 938 nm-es telken, csendes környezetben Helyszín: Debrecen, Nagymacs I...
38 900 000 HUF
463 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Záhonyi családi ház hirdetés (34743317)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Eladó ház Záhonyban. Településen központi helyek egyikén található ingatlan, ez idáig bolt helység szerepét töltötte be. Figyel...
12 500 000 HUF
156 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gávavencsellői családi ház hirdetés (97942447)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 1230 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Gávavencsellőn egy 53 nm-es, felújítandó családi házat. Az ingatlan vert falazatú, terméskő alappal rendelke...
7 490 000 HUF
141 320 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal