Eladó ház Albertirsa 50 millióig (74 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Albertirsa 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 74 db
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (64762776)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 2
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán ezt a 900 nm. -Es összközműves, tehermentes, azonnal költözhető körb...
28 900 000 HUF
963 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (97973743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1564 m2
Szobaszám: 1
Albertirsa csendes, zöldövezeti részén kínálok eladásra egy felújítandó, használt házat, amely tökéletes lehetőséget biztosít a...
18 500 000 HUF
462 500 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (39369549)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1566 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Albertirsa központi részén egy 87m2-es családi házat 1566m2-es telekkel. Az ingatlan beton alapra épült vegye...
41 900 000 HUF
465 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (79366341)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Albertirsa vasútállomás közelében egy 64 nm-es családi házat 1438m2-es telekkel. Az ingatlanhoz szervesen kap...
36 500 000 HUF
405 555 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (93844331)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 2 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
A Teleki és Fia ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán ezt a körbe kerített zártkertben épült 50 nm-es gazdasági épület ing...
22 900 000 HUF
11 450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (39498998)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 2104 m2
Szobaszám: 2
Albertirsa csendes, nyugodt zártkerti részén eladó egy 2104 nm-es, szántó besorolású telek, művelési ágból kivonása folyamatban...
11 990 000 HUF
479 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (55794865)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 1903 m2
Szobaszám: 2
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja csodás erdő-mező ölelésében Albertirsán zártkerti övezetben ezt az 1903 nm. -Es ...
13 500 000 HUF
675 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (28479753)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 788 m2
Szobaszám: 4
Albertirsa központjában, mégis egy csendes mellékutcában kínálok megvételre egy 98 nm-es családi házat, , 788 nm-es körbekeríte...
36 500 000 HUF
372 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (17926433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1566 m2
Szobaszám: 3
Két ház egy telken, remek lehetőségek Albertirsa szívében! Albertirsa központi részén kínálok megvételre egy 86 négyzetméteres...
43 000 000 HUF
505 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (79778992)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1564 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Albertirsa kedvelt zártkerti részén csendes nyugodt utcában kínálok megvételre egy 70 nm-es, vegyes falazatú családi házat. Az ...
19 900 000 HUF
284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (75853749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 963 m2
Szobaszám: 1
Albertirsa központjában kínálok megvételre egy 45 nm alapterületű össz közműves felújítandó családi házat, 936 nm kerttel. a te...
21 500 000 HUF
477 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (88333938)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 963 m2
Szobaszám: 1
21 500 000 HUF
477 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (33428369)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2181 m2
Szobaszám: 4
Albertirsa közkedvelt, csendes és nyugodt zártkerti részén a Diófa dülőben eladásra kínálok egy 2013-ban épült, kiváló állapotú...
27 500 000 HUF
458 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (86394831)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2187 m2
Szobaszám: 4
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsa zártkerti övezetében ezt a 2187 nm. -Es körbe kerített két utcára nyí...
32 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (33737323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1700 m2
Szobaszám: 4
Albertirsán üdülő övezeti részben vált eladóvá. Egy lf-2 es övezeti besorolású ingatlan. /30%Beépíthetőségű/ 1258 nm-es telken ...
42 000 000 HUF
420 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (69544957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 666 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Albertirsa központjában felújítandó családi ház eladó – remek lehetőség befektetésnek vagy saját otthonnak! Albertirsa csendes...
23 999 999 HUF
479 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (42853635)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1654 m2
Szobaszám: 2
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán ezt az 1654 nm. -Es elkerített ingatlant, melyen egy vegyes falazatú...
22 500 000 HUF
375 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (54465352)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
A Teleki és Fia ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán vagy az ország területén bárhol ezt az újépítésű 80 nm. -Es hasznos ...
43 200 000 HUF
540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (78354753)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán vagy az ország területén bárhol ezt az újépítésű 80 nm. -Es hasznos ...
46 400 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (85554984)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1566 m2
Szobaszám: 3
43 000 000 HUF
505 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Albertirsán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal