Eladó ház Albertirsa 60 millióig (113 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Albertirsa 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 113 db
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (32443277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 305 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsa központi részén ezt a 2023 -ban felújított, tehermentes - kétlakásos ...
52 000 000 HUF
764 705 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (85475224)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 525 m2
Szobaszám: 2
Albertirsa cendes, rendezett utcájában, közel a központhoz eladó egy 2 szobás családi ház! Az ingatlan 1970-es években, beton a...
55 000 000 HUF
982 142 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (17926433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1566 m2
Szobaszám: 3
Két ház egy telken, remek lehetőségek Albertirsa szívében! Albertirsa központi részén kínálok megvételre egy 86 négyzetméteres...
43 000 000 HUF
505 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (79778992)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1564 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Albertirsa kedvelt zártkerti részén csendes nyugodt utcában kínálok megvételre egy 70 nm-es, vegyes falazatú családi házat. Az ...
19 900 000 HUF
284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (75853749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 963 m2
Szobaszám: 1
Albertirsa központjában kínálok megvételre egy 45 nm alapterületű össz közműves felújítandó családi házat, 936 nm kerttel. a te...
21 500 000 HUF
477 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (88333938)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 963 m2
Szobaszám: 1
21 500 000 HUF
477 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (33428369)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2181 m2
Szobaszám: 4
Albertirsa közkedvelt, csendes és nyugodt zártkerti részén a Diófa dülőben eladásra kínálok egy 2013-ban épült, kiváló állapotú...
27 500 000 HUF
458 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (86394831)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2187 m2
Szobaszám: 4
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsa zártkerti övezetében ezt a 2187 nm. -Es körbe kerített két utcára nyí...
32 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (33737323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1700 m2
Szobaszám: 4
Albertirsán üdülő övezeti részben vált eladóvá. Egy lf-2 es övezeti besorolású ingatlan. /30%Beépíthetőségű/ 1258 nm-es telken ...
42 000 000 HUF
420 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (69544957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 666 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Albertirsa központjában felújítandó családi ház eladó – remek lehetőség befektetésnek vagy saját otthonnak! Albertirsa csendes...
23 999 999 HUF
479 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (42853635)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1654 m2
Szobaszám: 2
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán ezt az 1654 nm. -Es elkerített ingatlant, melyen egy vegyes falazatú...
22 500 000 HUF
375 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (54465352)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
A Teleki és Fia ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán vagy az ország területén bárhol ezt az újépítésű 80 nm. -Es hasznos ...
43 200 000 HUF
540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (78354753)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán vagy az ország területén bárhol ezt az újépítésű 80 nm. -Es hasznos ...
46 400 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (53246492)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán vagy az ország területén bárhol ezt az újépítésű 88 nm. -Es hasznos ...
51 040 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (85554984)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1566 m2
Szobaszám: 3
43 000 000 HUF
505 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (97743643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 4654 m2
Szobaszám: 2
Albertirsa kedvelt zártkerti részén csendes nyugodt környezetben értékesitésre kinálok 4654 nm müvelési ág alól kivont telket 2...
46 999 999 HUF
130 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (72475937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1560 m2
Szobaszám: 1
Albertirsa kedvelt zártkerti részén életviszelszerűen lakott utcában eladásra kinálok egy 40 nm kis házat Az épület 1970-ben sz...
14 500 000 HUF
362 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (28414653)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 2
Albertirsa csendes, nyugodt kertvárosi részén az vasútállomás közelében értékesítésre kinálok egy 75 nm családi házat széles ut...
36 500 000 HUF
486 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (71317471)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 801 m2
Szobaszám: 4
Albertirsa kedvelt, csendes zártkerti részén életvitelszerűen lakott utcában értékesítésre kínálok egy 80 nm padlástér beépítés...
52 000 000 HUF
650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (14472421)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csendes otthon Albertirsán – eladó családi ház! Albertirsán, egy csendes, barátságos utcában várja új tulajdonosát ez a 110 n...
54 000 000 HUF
490 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Albertirsán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal