Eladó ház Albertirsa 70 millióig (161 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Albertirsa 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 161 db
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (71317471)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 801 m2
Szobaszám: 4
Albertirsa kedvelt, csendes zártkerti részén életvitelszerűen lakott utcában értékesítésre kínálok egy 80 nm padlástér beépítés...
52 000 000 HUF
650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (77499334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán és környékén ezt a kivitelezhető 105 nm. -Es hasznos alapterületű sz...
64 800 000 HUF
623 076 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (14472421)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csendes otthon Albertirsán – eladó családi ház! Albertirsán, egy csendes, barátságos utcában várja új tulajdonosát ez a 110 n...
54 000 000 HUF
490 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (77416941)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 3
Árzuhanás‼️ kihagyhatatlan lehetőség albertirsán ‼️Eladó egy befejezésre váró, tetőtér-beépítéses 60 m²-es ház, 608 m²-es körbe...
18 900 000 HUF
315 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai ikerház hirdetés (42224442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pest megyében, Albertirsa központhoz közeli részén eladó egy most épülő, nappali+ 2 szobás ikerházfél. Az ingatlanban kialakíth...
64 000 000 HUF
627 450 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (77954699)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 4
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán ezt az 1439 nm. -Es összközműves körbe kerített telken álló 102 nm. ...
55 900 000 HUF
548 039 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (34749712)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1888 m2
Szobaszám: 2
A Teleki és Fia ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán ezt a zártkertben épülő gazdasági épület ingatlant, mely állandó lak...
23 500 000 HUF
279 761 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (34223463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 1634 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy tágas, felújított családi ház Albertirsa szívében! Albertirsa központjában, egy csendes mellékutcában kínálok megvéte...
42 000 000 HUF
407 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (37782342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 1634 m2
Szobaszám: 3
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán 1634 nm. -Es összközműves körbe kerített ingatlant, a rajta álló 103...
42 000 000 HUF
407 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (69813925)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 3
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán családi házas övezetben ezt az összközműves telken épülő kétlakásos ...
64 900 000 HUF
901 388 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (42847438)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 3
63 500 000 HUF
881 944 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (64477778)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 56 m2
Szobaszám: 1
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán ezt a kiváló lokációval rendelkező, a köznyelvén ismert:\" kovácsműh...
15 500 000 HUF
276 785 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (51736133)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 408 m2
Szobaszám: 4
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán ezt a 408 nm. -Es összközműves körbe kerített tehermentes ingatlant,...
42 900 000 HUF
493 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (43349443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán helyi, számos ingatlanreferenciával rendelkező kivitelező újépítésű ...
62 000 000 HUF
826 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (16983157)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1888 m2
Szobaszám: 2
Ha szereted a csendet és a nyugalmat, és elbújnál a világ elől, megtaláltad az ideális helyet. Tanya kisbirtok, önfenntartó él...
23 500 000 HUF
261 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (49391574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 518 m2
Szobaszám: 2
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsa szívében ezt z 518 nm. -Es telken épülő kétlakásos családi házat. Vás...
44 900 000 HUF
847 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (45875268)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1258 m2
Szobaszám: 4
A Teleki és Fia értékesítésre kínálja Albertirsa belterületén lf-2 es övezetben ezt az 1258 nm. -Es elkerített telken épült 76 ...
42 000 000 HUF
545 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (49763385)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 289 m2
Szobaszám: 3
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsa szívében ezt az 500 nm. -Es telken épülő kétlakásos családi ház 63 nm...
51 900 000 HUF
823 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (95633583)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 723 m2
Szobaszám: 3
Új építésű családiház! ! Előrendelhető- kivitelezés 8-10 hónap. Referencia fotók! ! A Teleki és Fia  értékesítésre kínálja Al...
67 900 000 HUF
905 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (89922733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 2
A Teleki és Fia értékesítésre kínálja Albertirsán ezt a tehermentes 1438 nm. -Es körbe kerített telken álló 75 nm. -Es lakóháza...
36 500 000 HUF
486 666 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Albertirsán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal