Eladó ház Baja 35 millióig (70 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Baja 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 70 db
Eladó Bajai családi ház hirdetés (92343727)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy jó állapotú családi házat Baja csendes környékén, a Petői Szőlők utcában. A ház 88 m² alapterületű, és h...
27 990 000 HUF
318 068 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (83467571)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 959 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegyében Baján eladóvá vált egy majdnem 85 m2-es családi ház. Az ingatlan 1 hálószobából, 1 nappaliból, 1 konyha...
32 500 000 HUF
386 904 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bajai családi ház hirdetés (25573722)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk, Baján, a Katonavárosban, 84m2-es, 3szobás, téglaépítésű, családi házat. Fűtése: konvektor és kettő fatüzel...
33 000 000 HUF
392 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (57742587)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 840 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladásra kínálok Baja egyik legkedveltebb részén, Alvégen egy belső kétszintes családi házat! Eladó családi ház Baja, Alvég (...
33 900 000 HUF
423 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (32489229)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó 90 nm-es családi ház Baján – Homokváros, Róka utca Baja közkedvelt, nyugodt homokvárosi részén, a Róka utcában kínálunk ...
29 000 000 HUF
322 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (77744829)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 1
Csendes alvégi utcában eladó kis házrész saját udvarral. Baja Alvég városrészének nyugodt, csendes utcájában eladó egy 36 m²-es...
16 000 000 HUF
444 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (67536769)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun megye, Baja, a Józsefváros városrészben eladó egy 45 m²-es házrész. Az ingatlan vegyes falazatú, légáteresztő szige...
24 900 000 HUF
553 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (65579683)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 1
16 000 000 HUF
444 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (36536636)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 2
Baja csendes, jól megközelíthető részén eladó egy 60 m²-es, azonnal költözhető, tehermentes házrész, amelyhez 270 m² saját tele...
22 000 000 HUF
354 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (43535231)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 3
Sürgősen eladó családi ház Baján nyugodt kertvárosi környezetben! Baja (6500), Bács-Kiskun vármegyében, a belvárostól könnyen m...
26 500 000 HUF
441 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (74529483)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 1
Baján, csendes környéken kínálunk eladásra egy 42 m²-es vegyes falazatú, egyszobás + nappalis családi házat. A házhoz tartozi...
17 900 000 HUF
436 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (73979333)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 1
16 000 000 HUF
444 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (45134215)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 3147 m2
Szobaszám: 4
Baja Alvég/Homokváros részén a Napfény lakópark mellett eladó 97 m2-es családi ház 3147 m2 telekkel. Belterületi ingatlan, önál...
25 000 000 HUF
257 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (45334494)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Baján, a Szegedi úton kínálunk megvételre egy ~80 m2-es, nappali + 1 szoba kialakítású, összkomfortos, vegyes falazatú házrészt...
16 900 000 HUF
211 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (46347483)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladásra kínálunk Baja Mártonszállási részén egy 2226 nm-es területen amely besorolása szerint  1024 nm Tanya és 1202nm szőlő t...
12 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (39433543)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy 62 nm-es, jó állapotú családi házat 300 nm-es telken, Bajaszentistván csendes, barátságos kis utcájában. ...
24 200 000 HUF
390 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (59739537)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 998 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Baja belvárosához közel, építési korlátozás nélkül! Baja kedvelt, belvároshoz közeli családi házas övezetéb...
33 000 000 HUF
492 537 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (34434963)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó utcafronti házrész Baján, a Józsefvárosban Baján, a kedvelt Józsefvárosi városrészben eladó egy összkomfortos, 3 és fél ...
16 000 000 HUF
145 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (94448331)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 816 m2
Szobaszám: 4
Baján, a Szent Margit utcában eladó egy 100 nm-es, tetőszerkezete akácgerendákkal készült, stabil családi ház, amely kiváló leh...
32 000 000 HUF
320 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (93854228)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 541 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó házrész Baja kertvárosi részén, a Háromnyúl utcában! Eladásra kínálunk egy jó állapotú, 45 m²-es házrészt Baja kedvelt,...
18 500 000 HUF
411 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Baján?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal