Eladó ház Balotaszállás 10 millióig
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Balotaszállás 10 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
Balotaszálláson további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Balotaszálláson
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Zsanai családi ház hirdetés (33969529)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1476 m2
Szobaszám: 2
Zsanán 1476 nm-es telken családi ház eladó! A ház jellemzői: - 1950-es években épült, - vályog falazatú, tégla alappal, - 1...
8 700 000 HUF
155 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszállási családi ház hirdetés (45547373)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ár: 10. 000. 000. - Ft. Bács-Kiskun vármegyében Kisszálláson 1556 nm-es telken, felújítás alatt álló 72 nm alapterületű lakóhá...
10 000 000 HUF
138 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (55785939)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1432 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, új utcában, felújítandó, 82 m2-es ház eladó. Az ingatlan vertfal és tégla szerkezetű. Található benn...
2 399 000 HUF
29 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (52178835)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 962 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, központhoz közeli részen eladó egy 962 m²-es, teljes közművel rendelkező telek, amely ideális vál...
2 500 000 HUF
41 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (22774359)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 914 m2
Szobaszám: 2
Jánoshalma, Kistelek utcai 95 nm-es, 2 szobás, 1940-es években épült vegyes falazatú családi ház eladó. Az utca a település köz...
2 500 000 HUF
26 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (32134344)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 808 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun megye Mélykút, a város szélén felújítandó családi ház eladó. Az 51 nm-es, vegyes falazatú ingatlan egy 808 nm-es te...
3 500 000 HUF
67 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (85333323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 514 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal birtokba vehető, 56 nm-es, felújítandó családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban talá...
3 990 000 HUF
71 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (27275437)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 722 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun megye Mélykút egyik nyugodt utcájában eladó egy 58 m²-es, felújítandó családi ház, amely egy 722 m²-es telken helye...
4 000 000 HUF
68 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (49245474)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 490 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Mélykút, város szélén, egy portán elhelyezkedő, két darab családi ház eladó. a régebbi épület 44 nm-es, vegye...
4 990 000 HUF
49 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (68382653)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy mélykúti, 65 m2 alapterületű, 3 szobás családi házat. A bejáraton belépve az előszobába jutunk, mely aká...
5 000 000 HUF
76 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (43391449)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 909 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Jánoshalma városának központjában, buszmegállótól 5 percre, csendes, nyugodt utcában eladó egy 59 m²-es csalá...
6 000 000 HUF
101 694 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (75273554)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Bács- Kiskun vármegye Mélykúton 1654 nm-es telken 200 nm-es felújítandó, rengeteg lehetőséget rejtő családi ház eladó. Kialakít...
6 500 000 HUF
32 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (72323227)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 707 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, felújítandó, összközműves, 114 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kett...
7 000 000 HUF
61 403 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (44242583)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1280 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal birtokba vehető, 68 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található két szo...
7 490 000 HUF
110 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (44414731)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 943 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal birtokba vehető, felújítandó, 94 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban talá...
7 499 000 HUF
79 776 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (63474973)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 1293 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, csendes, nyugodt környéken, összközműves, 58 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan tégla alapra épült...
7 990 000 HUF
137 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (35459344)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal költözhető, 82 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található két szoba, k...
7 990 000 HUF
97 439 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (38591442)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 470 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal birtokba vehető, 123 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három ...
7 990 000 HUF
64 959 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (37352146)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 1342 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun megye Mélykút, központhoz közeli részén azonnal birtokba vehető, 116 m2-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ing...
8 000 000 HUF
68 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (49546584)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács- Kiskun vármegye Jánoshalma város szélén 2651 nm-es telken 69 nm-es, jó állapotú családi ház eladó. Kialakításra került be...
8 000 000 HUF
115 942 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Balotaszálláson?

Hasznos tudnivalók

Eladó ház Balotaszálláson 10 millióig? Balotaszállás környékén családbarát ingatlanok is elérhetők – itt listázódnak az eladó Balotaszállási házak (családi házak, sorházak, ikerházak és kastélyok). Ez a nyugodt, Bács-Kiskun megyei falu ideális választás lehet azoknak, akik a természetközeli életet keresik. A kerttel rendelkező házak itt jellemzően tágasabbak, megfizethető áron. Ha már tudod, hogy milyen típusú házat keresel, akkor válassz alkategóriát a keresőben, hogy még pontosabb találati listából válogathass.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó ház hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok Balotaszállás aloldalt, ahol az összes eladó Balotaszállási ingatlant megtalálod, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak Balotaszálláson keresel eladó házat, akkor érdemes körül nézned az eladó ház Bács-Kiskun megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó ház Kecskemét oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Balotaszálláson, akkor az albérlet Balotaszállás oldalon nézelődj. Kifejezetten tulajdonosi hirdetést keresel? Nézd meg most: tulajdonostól eladó ingatlan Balotaszállás.