Eladó ház Békéscsaba 35 millióig (55 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Békéscsaba 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 55 db
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (47785839)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy hangulatos, tájház jellegű parasztház Békéscsaba Jaminai városrészében! 130 M²-es vegyes falazatú, jó állapotú otth...
31 900 000 HUF
245 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (62962782)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1401 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán, Jaminaban, Nagy Sándor utcában, három szobás, vegyes falazatú, felújítandó tehermentes, előkertes, családi ház, gy...
29 000 000 HUF
232 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (37867359)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 706 m2
Szobaszám: 2
Békés vármegye, Békéscsabán a Szarvasi út közelében, 2 szobás, igény szerint felújítandó állapotú családi ház eladó. a vályog f...
22 000 000 HUF
293 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (33458233)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 2
Békéscsaba belváros közeli részén kínálom megvételre ezt a 65 nm alapterületű, különálló udvari lakást, amely egy háromlakásos,...
16 900 000 HUF
260 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (87136492)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 2
Békéscsaba csendes részén eladó egy 100 m²-es, felújításra/bontásra szoruló családi ház 750 m²-es telekkel. a vegyes falazatú, ...
16 000 000 HUF
160 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai házrész hirdetés (43175993)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 652 m2
Szobaszám: 3
Belvárosi, teraszos házrész nagy tárolóval eladó Békéscsabán! Eladásra kínálunk egy 96 m²-es, jó állapotú, részben felújított...
33 900 000 HUF
238 732 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (28495995)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 2
Békéscsabán, Jamina kertvárosi részén, átlagos állapotú, igény szerint felújítandó, kettő szobás családi ház eladó. Az ingatlan...
28 000 000 HUF
341 463 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (88992775)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 723 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán, a Károlyi utcában eladó egy 108 nm-es, 3 szobás, felújítandó családi ház, ami egy 723 nm-es telken fekszik. A ház...
9 990 000 HUF
92 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai egyéb ház hirdetés (23386945)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Békéscsabán, a Csaba Center közelében egy felújított, 60 m²-es társasházi lakás! Az ingatlan teljes körű felújításon es...
24 500 000 HUF
408 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai házrész hirdetés (36979548)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 422 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
ÁRCSÖKKENÉS! Békéscsaba kertvárosi részén, Jaminában eladó másfél szobás házrész. Az ingatlan osztatlan közös tulajdonban v...
17 900 000 HUF
344 230 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai házrész hirdetés (33433138)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 117 m2
Szobaszám: 2
Földszinti, 112 nm-es társasházi lakás és a hozzátartozó garázs eladó Békéscsabán, gyalog távolságra a belvárostól! Ez a vilá...
19 800 000 HUF
176 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (24472513)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 1
Eladó Tip-Top Kis Ház Békéscsaba Kenderföldeken! Ez az ingatlan ideális választás egyedülállók és párok, vagy olyan kisebb cs...
15 500 000 HUF
620 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai ikerház hirdetés (97232321)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán, a Kazinczy utcában eladó családi ház! Eladásra kínálok Békéscsaba kedvelt, jól megközelíthető részén egy társash...
29 900 000 HUF
460 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (33635674)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 841 m2
Szobaszám: 4
Mezőmegyer központi részén eladó egy tágas, kétszintes családi ház! Eladásra kínálunk Mezőmegyer frekventált részén egy 140 m²-...
32 900 000 HUF
235 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (45554843)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 652 m2
Szobaszám: 2
A home Property kínálatában (#789801): Békéscsaba, Jamina, felújítandó családi ház, 652 m2-es telken, 80 m2-es ház, konvektoro...
18 500 000 HUF
231 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (94356749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 713 m2
Szobaszám: 2
Békéscsabán, a Tesco közelében, eladó egy 112 nm-es, felújítandó családi ház, összközműves, 713 nm-es telken. (F) Irányár: 15,...
15 900 000 HUF
141 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (31373423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 706 m2
Szobaszám: 2
22 000 000 HUF
293 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (63445942)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 556 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Békéscsabán a Békési út közelében eladó egy 556nm-es, összközművel ellátott telken található 5+2 félszobás 160nm-es, részben fe...
27 990 000 HUF
174 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (42424728)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 2+ 6 fél
Békéscsabán a CsabaCenter közelében eladó egy 152nm-es családi ház, ami négy kis apartmannak lett átalakítva. Az ingatlan vegye...
35 000 000 HUF
230 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (34576873)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Békéscsabán, csendes helyen, 2 szobás, 60 m2-es, teljesen felújított, vegyes falazatú, családi házat. Az in...
24 500 000 HUF
408 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Békéscsabán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal