Eladó ház Békéscsaba 50 millióig (90 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Békéscsaba 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 90 db
Eladó Békéscsabai ikerház hirdetés (49439937)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Kényelem és tágas terek az Orosházi úton – Ideális családi otthon eladó! Eladó egy 1994-es építésű, masszív tégla falazatú ik...
49 000 000 HUF
379 844 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (72384495)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Békéscsaba–Mezőmegyer csendes részén Békéscsaba-Mezőmegyer városrészében kínálunk megvételre egy 86 m²-es cs...
17 500 000 HUF
203 488 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Békéscsabai házrész hirdetés (75857938)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Békéscsabán 60 nm-es társasház eladó. a tégla falazatú ingatlan Békéscsaba központjában, az Árpádfürdő és a rendőrség közelében...
39 900 000 HUF
665 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (45913991)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 810 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Békéscsabán 40 nm-es ingatlan eladó. a tégla falazatú két szintes kis ház, csendes zöld övezetben, a keleti kertekben, 810 nm-e...
25 900 000 HUF
647 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (34414722)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 733 m2
Szobaszám: 1
Jamina végén a Lila akác max ABC-től és buszmegállóktól 5 perc sétára eladó egy kívülről felújítandó, belülről felújított 50nm ...
21 500 000 HUF
430 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (51473735)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 618 m2
Szobaszám: 4
Békéscsabán, Jaminai városrész kedvelt részén eladó egy azonnali bevételi lehetőséget kínáló családi HÁZ. ___________________...
42 900 000 HUF
369 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai házrész hirdetés (69595479)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 486 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán önálló udvarral és garázzsal rendelkező házrész a Békési úton eladó. Ideális választás azoknak, akik családi házr...
29 900 000 HUF
339 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (85696647)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 386 m2
Szobaszám: 3
Sürgősen ELADÓ! Felújított, Korszerűsített Családi Ház Békéscsaba! Ez az ingatlan kiváló választás olyan családok részére aki...
39 999 000 HUF
380 942 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (23769536)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2663 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Békéscsabán zárt kert eladó. a 2663 nm-es terület egy tulajdonban van, de három tulajdoni lapon szerepel. Csak egyben eladó. a ...
29 000 000 HUF
414 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (87482156)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Eladó frissen felújított, saját udvarral rendelkező társas házi ingatlan Békéscsabán, a Berényi út környékén! Ingatlan paramé...
44 000 000 HUF
550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (77349944)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2663 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
29 000 000 HUF
414 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai sorház hirdetés (53274137)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó családi otthon Békéscsabán, Jaminában! 1992-Ben épült, padlásteres, rendezett sorház várja új tulajdonosát! Földszint...
48 000 000 HUF
657 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (53976533)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 733 m2
Szobaszám: 1
Megvételre kínálok Békéscsabán Jamina végében, csendes helyen, 1 szobás, 50 m2-es, jó állapotú, vegyes falazatú, családi házat....
21 900 000 HUF
438 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (59768387)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 486 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán a Békési úton társasházi lakás, saját udvarral, garázzsal eladó! Békéscsabán, a Békési úton eladó egy 88 nm-es tár...
29 900 000 HUF
339 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (77279464)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán, a Wagner utcán kínálunk eladásra egy családi házat, mely teljes körű felújítást igényel. A ház alapterülete 141 ...
17 500 000 HUF
124 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (33245424)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1180 m2
Szobaszám: 2
Békés vármegye, Békéscsaba, 100 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlan, az északi városrészben, 1130 nm-es telken ...
28 000 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai ikerház hirdetés (77529348)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 361 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Békéscsaba kertvárosi részén, közel az elkerülőhöz, 102 m2-es sorház eladó. Ideális választás mindenki számára, aki családi ott...
35 900 000 HUF
351 960 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (47785839)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy hangulatos, tájház jellegű parasztház Békéscsaba Jaminai városrészében! 130 M²-es vegyes falazatú, jó állapotú otth...
31 900 000 HUF
245 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (43441712)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 386 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Békéscsaba Jaminai városrészében! Frissen felújított, 105 m²-es, jól kialakított otthon várja új tulajdonos...
42 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (62962782)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1401 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán, Jaminaban, Nagy Sándor utcában, három szobás, vegyes falazatú, felújítandó tehermentes, előkertes, családi ház, gy...
29 000 000 HUF
232 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Békéscsabán?