Eladó ház Budaörs (178 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 178 db
Budaörsön további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Budaörsön
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (19974599)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 276 m2
Telekterület: 1001 m2
Szobaszám: 5
Budaörs egyik legelegánsabb Budapest XI ker-el határos részén eladó panorámás, luxus villaház! a ház 276 nm-es nagy teraszos, -...
309 000 000 HUF
1 119 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (97427845)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Budaörs egyik kedvelt kertvárosi részén, mediterrán ház keresi igényes gazdáját. A 2 szintes 260 nm-es ház kivételes térélmény...
309 900 000 HUF
1 191 923 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (39766626)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 5
Eladó tágas családi ház Budaörs kedvelt kertvárosi részén, 1000 m²-es telekkelBudaörs egyik csendes, mégis jól megközelíthető u...
180 000 000 HUF
1 232 876 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (46156342)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 285 m2
Telekterület: 581 m2
Szobaszám: 5
Panorámás különleges otthon, minden kényelemmel Budaörsön! Budapest határában, csendes, zöldövezeti részen eladó ez a 285 nm-s,...
314 900 000 HUF
1 104 912 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (53774133)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 395 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 10
Budaörs egyik legjobb részén, kiváló közlekedéssel, befektetésre és több generáció együttélésére is ideális, nagy családi ház e...
219 900 000 HUF
556 708 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (32639349)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 217 m2
Telekterület: 256 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 1990-ben épült, napfényes tégla lakás, amely kiváló központi helyen található. a lakás egyedülállóan elegáns otthoni ...
170 000 000 HUF
783 410 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (99976783)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 243 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó családi ház Budaörsön, a Kőhegy lábánál csend, természet közeliség és modern kényelem egyben! Budaörs egyik legkedveltebb...
160 000 000 HUF
993 788 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (33432624)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 310 m2
Telekterület: 532 m2
Szobaszám: 5
Képzelje el, hogy belép egy tágas, 300 négyzetméteres otthonba, amely egy 531 négyzetméteres telken fekszik. Ez az impozáns ház...
359 000 000 HUF
1 158 064 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (88973372)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1007 m2
Szobaszám: 6
Budaörsön, teljesen nyugodt és csendes környezetben eladó, ez az egyedi és modern, mediterrán jegyeket hordozó családi ház, cso...
490 000 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi ikerház hirdetés (98774274)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 5
Eladó budaörsön az odvashegy lábánál, ez a luxus kivitelben tervezett ikerház! Csok, 5% áfa, illetékmentesség igényelhető! Az i...
292 500 000 HUF
1 950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (29346936)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 625 m2
Szobaszám: 5
Budaörsön a Törökugrató közvetlen közelében kínálom eladásra ezt a 2000-ben felújított családi házat, mely napelemes fűtési ren...
194 900 000 HUF
974 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (37736453)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 317 m2
Szobaszám: 4
Eladó budaörsön, az önkormányzat közelében egy csendes hangulatos utcában ez a 142 nm-es kétgenerációs családi ház! a Ház jelen...
119 900 000 HUF
844 366 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (54432457)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 660 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 9
Eladó a Budai parkerdő szélén Budaörsön, teljes panorámával Budaörs-Törökbálintra, 660 m2-es hasznos területtel rendelkező 2002...
375 000 000 HUF
568 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (85319555)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 309 m2
Szobaszám: 6
Budaörsön, kiváló helyen, eladóvá vált egy kedves családi otthon, 309 m2-es telkenAz ingatlan Budaörs központi helyén helyezked...
199 000 000 HUF
995 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (99412559)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 6
Budaörs rózsadombján, a Farkasréti út egyik mellékutcájában gyönyörű környezetben eladó egy 300 m2-es családi ház, 540 nm kertt...
385 000 000 HUF
1 283 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (59797232)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 216 m2
Telekterület: 1088 m2
Szobaszám: 8
Extra Jó Lakhatási És/ Vagy BEFEKTETÉsI Lehetőség! Telek: 1088 m2 Beépíthetősége: 20 %! Földszinti meglévő lakás: 124 m2 Em...
230 000 000 HUF
1 064 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (75426375)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 217 m2
Telekterület: 256 m2
Szobaszám: 3
170 000 000 HUF
783 410 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (49949294)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1048 m2
Szobaszám: 2
Kertvárosi nyugalom Kamaraerdő szívében 92 nm-es családi ház eladóEladó egy 1999-ben épült, 92 nm-es családi ház Kamaraerdő cse...
159 990 000 HUF
1 739 021 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (73355114)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 285 m2
Telekterület: 581 m2
Szobaszám: 5
314 900 000 HUF
1 104 912 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (34377384)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 625 m2
Szobaszám: 5
194 900 000 HUF
974 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budaörsön?
← Előző oldal1 / 9 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ház Budaörsön? A tökéletes családi otthon megtalálása nem mindig könnyű, de Budaörsön most egyszerűbb dolgod lehet – itt találhatók az eladó Budaörsi házak (családi házak, sorházak, ikerházak és kastélyok). Pest megye egyik élhető városaként Budaörs ideális választás azoknak, akik családi házat keresnek kellemes környezetben. A helyi ingatlanpiac széles kínálatot nyújt a nyugodt, kertes otthonokat kedvelők számára. A város gyorsan elérhető innen, így ideális választás azoknak, akik kertes házban élnének, de Budapesthez közel maradnának. Tudod már, milyen ház lenne az ideális? Szűkítsd a keresést alkategóriával, hogy célirányosabb találatokat kapj.
Ajánlott városrészek Budaörsön: Ófalu   Kőhegy   Úthegy   Naphegy   Kertváros   Vasút sor   Csikidűlő   Frankhegy   Lakótelep   

Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó ház hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok Budaörs aloldalt, ahol az összes eladó Budaörsi ingatlant megtalálod, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak Budaörsön keresel eladó házat, akkor érdemes körül nézned az eladó ház Pest megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó ház Budapest oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Budaörsön, akkor az albérlet Budaörs oldalon nézelődj. Tulajdonostól (magánszemélytől) eladó ingatlanok: tulajdonostól eladó ingatlan Budaörs.