Eladó ház Budaörs környékén (9855 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 855 db
Eladó Budapest X. kerületi ikerház hirdetés (54236874)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 856 m2
Szobaszám: 4
Kertvárosi nyugalom, városhoz közel ikerházfél saját kerttel eladó! Eladó egy remek elosztású, 2000-es évben épült, kétszinte...
117 000 000 HUF
906 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (18944974)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Vállalkozók FIGYELEM. Kivételes lehetőség Kispesten. Budapest 19. kerületében kínálok eladásra egy 190 nm-es családi házat, 35...
109 000 000 HUF
573 684 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Érdi családi ház hirdetés (93833334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy 2025-ben épülő, új építésű, 134 négyzetméteres családi házat, melyhez egy 716 négyzetméteres telek tartoz...
135 000 000 HUF
1 007 462 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (35914299)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Érd női neves utcák egyikében 88 nm. -Es házikó. a ház ytong és könnyűszerkezet eggyüttesen, az építkezésről fotók állnak rende...
45 000 000 HUF
511 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (73332964)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 480 m2
Telekterület: 747 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Megvételre kínálunk, Pesterzsébet kertvárosában egy 480 nm-es, jelenleg 7 szobás, duplakomfortos, több generáció számára épült,...
229 000 000 HUF
477 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (62212493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 390 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 5
Álomház szigetszentmiklóson luxus, egyediség, 390 m² tiszta elegancia Pest vármegye egyik legkeresettebb részén, Szigetszentmik...
189 000 000 HUF
484 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (14475974)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 906 m2
Szobaszám: 4
Családi ház kerttel, két külön lakóegységgel a 16. kerületben haszonélvezeti joggal eladó Budapest XVI. kerületének csendes, k...
65 000 000 HUF
492 424 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (24647443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 237 m2
Telekterület: 532 m2
Szobaszám: 4
A pilisi hegyekre, dombokra panorámás, br. 237m2-es, duplakomfortos, csodás hangulatú és állapotú, 4 szobás, klímás, új kondenz...
239 990 000 HUF
1 012 616 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi házrész hirdetés (49913942)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Meleg kis kuckó rákosszentmihályon ELADÓ! Rákosszentmihály, csendes mellékutcájában, kétlakásos kertes házban egyszintes, 47 m...
44 900 000 HUF
955 319 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi ikerház hirdetés (75489463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 197 m2
Telekterület: 630 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Nagykovácsiban, természetvédelmi terület mellett, az Amerikai Iskolától 5 perces autóútra egy szigetelt, 3 szintes, 197 nm-es, ...
164 900 000 HUF
837 055 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (53918433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 4
Elvehetetlen Dunai panorámás családi ház, ápolt kerttel Budafokon – prémium minőség, páratlan életérzés fenntartható megoldások...
229 990 000 HUF
1 523 112 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (75939679)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 310 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 5
Eladó minőségi 7 szobás családi ház Budafok rózsa dombján, egyedi bútorokkal. 300 Nm. / 410. 000. 000 HUF. A főváros budai ...
380 000 000 HUF
1 225 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (34324431)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 146 m2
Szobaszám: 4
Bp. XVI. Ker. Mátyásföld -Petőfiket csendes mellékutcájában, új-építésű, belső 2 szintes, 105 nm-es sorház + 147 nm-es saját ke...
155 000 000 HUF
1 476 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (76446324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 2 generációs családi ház a 18. kerület csendes, mégis jól ellátott részénBudapest XVIII. kerületében, egy ren...
115 300 000 HUF
1 153 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (35563539)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2
Budapest XXIII. kerület mindenhez közel. Eladó egy lakható állapotú házrész a 23. kerület kertvárosi részén. a családi otthon e...
54 900 000 HUF
686 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (44368379)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 2
Felújított lakóház ELADÓ! Budapest XI. kerületének zártkerti részén, Vadászhegyen ajánlom figyelmébe egy 2022-ben teljes körű...
75 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (98515797)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 4
Eladó felújított, 2 generációs családi ház a 18. kerület csendes, mégis jól ellátott részén Budapest XVIII. kerületében, egy r...
115 300 000 HUF
1 153 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti családi ház hirdetés (44733785)
6 hónapnál régebbi hirdetés