Eladó ház Budaörs környékén (9854 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 854 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (79937775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 173 m2
Szobaszám: 5
Újépítésű ikerház eladó! 130 M², saját GARÁZS! JOBB oldali IKERHÁZ! REMEK ELRENDEZÉS. BAL oldali IKERFÉL! Az építtető k...
135 500 000 HUF
1 042 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (42725875)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 313 m2
Szobaszám: 3
Önálló családi ház eladó Erzsébetfalván, Budapest 20. kerületében! Megvételre kínálunk egy 3 szobás, önálló családi házat 313...
74 900 000 HUF
1 117 910 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Telki családi ház hirdetés (54648445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 235 m2
Telekterület: 570 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
********************Családi otthon a természet ölelésében, Budapest közelében. ********************* Telki - Hosszúhát részén, ...
225 000 000 HUF
957 446 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (26478447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 320 m2
Telekterület: 1082 m2
Szobaszám: 6
Tágas családi otthon melléképülettel, garázsépülettel és gondozott kerttel Csepel kertvárosi részén, akár többgenerációs együtt...
186 000 000 HUF
581 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Telki családi ház hirdetés (27286378)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 570 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Családi ház Telki legzöldebb részén – Pilisi Parkerdő 5 perc, Budapest 20 perc Erdei panoráma, csend és nyugalom – mégis perce...
225 000 000 HUF
2 647 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi ikerház hirdetés (51449393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Szigetszentmiklós Ragád részén, 383 nm-es telken, 3 szintes, 180 nm-es+50 nm-es pince és garázs, valamint összesen 21 nm terasz...
129 000 000 HUF
716 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (55199992)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 365 m2
Szobaszám: 6
Eladó ház a IV. kerületben Otthon, ami többet nyújt! Képzeld el, hogy egy nyugodt, csendes utcában élsz, ahol a jó szomszédok ...
199 000 000 HUF
1 093 406 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (76556654)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 365 m2
Szobaszám: 3
Eladó házrész a IV. kerület szívében Otthon, ahová jó hazatérni! Ha egy nyugodt, csendes utcában keresel otthont, ahol a madár...
124 990 000 HUF
1 358 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (84654636)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Halásztelken nyugodt csendes, de mégis központ közeli saroktelken kínálunk eladásra, egy körbejárható újszerű kertes házat, med...
135 000 000 HUF
865 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti sorház hirdetés (59644899)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 17 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy lenyűgöző sorházi lakás Dunaharasztiban, a Bezerédi lakóparkban, amely a letisztult formavilág és a precíz kivitelezé...
102 900 000 HUF
1 210 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (98483927)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 4
Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, nyugodt, rendezett környezetben, egy 54 nm-es, és egy 33 nm-es, két generációnak kiválóa...
79 990 000 HUF
908 977 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (34573423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 597 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház a XVIII. kerület egyik legkedveltebb részén, Szent Imre-kertvárosban! Csendes, zöldövezeti utcában kínálunk...
115 000 000 HUF
1 055 045 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (65394244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 7
18. kerületi Kossuth Ferenc-telepen Pestszentimre kertvárosi részén, háromszintes, körbejárható, garázsos, 534m2-es telken, tég...
134 990 000 HUF
449 966 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (92497754)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 718 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 180 nm-es, 2 szintes ikerház Budapest 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban. Telek/Épület leírás: ...
124 900 000 HUF
693 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Etyeki családi ház hirdetés (49954527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 832 m2
Szobaszám: 2
Etyek Újhegy Gasztro-sétányon ízlésesen kialakított, a hely hangulatába illő komfortos ház eladó! a 80 m2-es erős szerkezetű kő...
99 900 000 HUF
1 248 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (89774912)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 790 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Új építésű, hőszivattyús, mennyezeti hűtés- fűtés szellőztetőrendszerrel! 2025. Szeptemberben kezdődő építkezéssel, gépkocsi be...
250 000 000 HUF
1 315 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (34271242)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 320 m2
Telekterület: 433 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Tulajdonostól ELADÓ Azonnal költözhető Per-teher mentes Hitelezhető Budapest xix, Kispest kertvárosi részén, belvárostól 15 pe...
215 000 000 HUF
671 875 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti sorház hirdetés (22443222)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 17 m2
Szobaszám: 4
102 900 000 HUF
1 210 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pátyi családi ház hirdetés (49675975)
6 hónapnál régebbi hirdetés