Eladó ház Budaörs környékén (9852 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 852 db
Eladó Budapest XV. kerületi ikerház hirdetés (87434724)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 531 m2
Szobaszám: 3
Pestújhely kedvelt utcájában eladó egy 2023-ban épült 82 nm-es 3 szobás ikerházfél. Duplakomfortos, erkélyes, téglából épült, ...
109 000 000 HUF
1 329 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (33348717)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 4
Remek lehetőség Családok számára – Kispest csendes utcájában eladó 3+1 szobás házrész! Ház jellemzői: Kispest kertvárosi, zöl...
85 000 000 HUF
1 133 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (54374961)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 404 m2
Szobaszám: 3
Amerikai konyhás nappali + 2 hálószobás, 114 nm-es új építésű családiház 404 nm-es saját telken. Eladó Budapest 18. kerületén...
133 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi házrész hirdetés (77738518)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 292 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Sashalmon Önálló, Egybenyitható Két Lakás Saját Kertrésszel és Tárolókkal Eladó! Budapesten, Sashalom csendes, de közlekedés s...
130 000 000 HUF
1 287 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (42426532)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 348 m2
Szobaszám: 3
Többcélú hasznosítási lehetőség! ! ! Budapest XV. kerületének nagyforgalmú, centrális részén eladó egy 180m2- es, felújított,...
120 000 000 HUF
705 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (84283825)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 5
Eladó 4 szintes, többfunkciós családi ház a XVI. kerület csendes részén, Csömöri úton kiváló választás lakás és vállalkozás cél...
109 900 000 HUF
422 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (33897784)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: 589 m2
Szobaszám: 6
Kiváló lehetőség a 15. kerület szívében – Eladó tégla építésű ingatlan! A 15. kerület csendes, zöldövezeti részén, az Anyácsk...
140 000 000 HUF
748 663 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (36442328)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
Csendes, kertvárosi környezetben kínálunk eladásra egy kétszintes, 110 m²-es hasznos alapterületű családi házat. A ház tetőter...
74 500 000 HUF
677 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (87472372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 1
Budafok szép panorámás részén a Rózsavölgy feletti dombon, csendes mellékutcában eladó egy bájos kis ház 520 négyzetméteres tel...
46 300 000 HUF
1 052 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (65214444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 111 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
III. kerületben, Csillaghegyen, csendes mellékutcában kínálok eladásra egy belső kétszintes, nettó 51, 5 m2 (2 szoba + nappali)...
65 000 000 HUF
1 274 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (39753745)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 111 m2
Szobaszám: 3
III. kerület, Csillaghegyen, csendes mellékutcában kínálok eladásra egy belső kétszintes nettó 51, 5 m2 (2 szoba + nappali) lak...
65 000 000 HUF
1 274 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (77433643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 111 m2
Szobaszám: 3
III. kerület, Csillaghegy csendes utcájában eladó 2 lakásos családi házban belső két szinten 52 m2-en nappali + 2 háló + mellék...
65 000 000 HUF
1 274 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (97426596)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 7
Exkluzív elegancia és kiváló minőség! Eladásra kínálunk egy prémium minőségű családi házat Dunaharaszti központjában, amely t...
279 000 000 HUF
620 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi egyéb ház hirdetés (58338882)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 477 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
II. kerületben eladó   irodaháznak, orvosi rendelőnek  kiválóan alkalmas új épület. Közlekedési csomópont közelében egy magas...
878 459 973 HUF
1 841 635 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (15133739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: n/a
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: A II. kerületben lévő ingatlan gyönyörű, családi háza...
449 000 000 HUF
1 282 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Telki családi ház hirdetés (73623359)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 1060 m2
Telekterület: 3655 m2
Szobaszám: 11
Magyarország legjobb családi HÁZA Tökéletes Elrendezés Lépjen be ebbe a káprázatos, mansion jellegű luxusvillába, amely a Buda...
1 499 000 000 HUF
1 414 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi családi ház hirdetés (87313534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 289 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
12. kerületben ELADÓ Sashegy bah csomópont felöli részén 800 nm-es telken egy 289 nm-es villa! 1. Lakás bruttó 120 nm + szute...
550 000 000 HUF
1 903 114 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi kastély hirdetés (74634337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 2900 m2
Telekterület: 4818 m2
Szobaszám: n/a
Budapest XXII. kerületében, felújítandó 2900 nm-es, 71 szobás, patinás műemlék épület, 4. 818 Nm-es telken eladó. Pince: 626 n...
780 000 000 HUF
268 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi családi ház hirdetés (45555634)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 750 m2
Telekterület: 556 m2
Szobaszám: n/a
7. kerületben eladó egy 556 nm-es telken lévő bruttó 750 nm-es épület. Az épület külső homlokzata teljes felújításon esett át...
580 000 000 HUF
773 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (33289729)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 875 m2
Telekterület: 1520 m2
Szobaszám: 14+ 1 fél
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: II. kerületben, a klasszikus rózsadomb csendes utcájá...
1 500 000 000 HUF
1 714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal