Eladó ház Budaörs környékén (9747 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 747 db
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (39998495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 907 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Kispest Óvárosban! Kiváló közlekedéssel, frekventált helyen eladó egy megmentésre váró családi ház nagy telek...
89 900 000 HUF
998 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (33689434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 657 m2
Szobaszám: 4
Kétgenerációs! Felújított! Hatalmas terasszal! Eladó a 18. kerület méltán kedvelt részén, Újpéteritelepen, csendes, nyugodt kör...
125 990 000 HUF
969 153 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (25773854)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Köki terminál KÖZELÉBENEladó Kispest kertvárosi részén egy három lakásos ház 38 nm -es tégla építésű lakása. Az ingatlan teherm...
34 900 000 HUF
918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi házrész hirdetés (43594776)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 3
Csendes kertvárosi részben, kiemelten biztonságos utcában házrész18. kerület, Szemere-telepen 62 nm-es, 2. 5 Szobás, étkező kon...
59 900 000 HUF
868 115 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (49758328)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, a Gilice tér közvetlen közelében, 40nm-es családi ház 709 nm-es tel...
49 900 000 HUF
1 247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (19613421)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház zöldövezetben Pestszentlőrincen Erzsébettelepen. Csendes, kertvárosi környezetben kínálunk eladásra egy kétsz...
74 500 000 HUF
677 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (53495449)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 597 m2
Szobaszám: 3
Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban, csendes, zöld, idilli környezetben, egy 109 nm-es, kiváló állap...
115 000 000 HUF
1 055 045 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (24324274)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 7
18. kerületi Kossuth Ferenc-telepen Pestszentimre kertvárosi részén, háromszintes, körbejárható, garázsos, 534m2-es telken, tég...
134 990 000 HUF
449 966 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (75247343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 4
Remek lehetőség Családok számára – Kispest csendes utcájában eladó 3+1 szobás házrész! Ház jellemzői:Kispest kertvárosi, zöldöv...
85 000 000 HUF
1 133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (77223935)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 310 m2
Telekterület: 443 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálok Budapesten, a XVIII. Kerületben egy ikerházat. Az ingatlan a főváros Erzsébettelep részén, egy  csendes, nyu...
199 990 000 HUF
645 129 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi ikerház hirdetés (17644938)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 179 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Vételre kínálunk egy új építésű, kétszintes luxus ikerházrészt. a nettó 179 m²-es otthon minden részletében a minőséget és az á...
179 900 000 HUF
1 005 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (97421735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5
Eladó ikerház Budafokon: Modern, csendes és tágas otthon várja új tulajdonosát! Szeretne egy csendes, zöldövezeti környezetben...
169 900 000 HUF
918 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (89743563)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 502 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy exkluzív, még épülő 136 nm2 családi házat Szigetszentmiklóson (2310, Pest megye), mely 2025 júliusában ke...
136 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (25473837)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 3
Kétszintes családi ház, nagy kerttel, garázzsal, tárolóval a XI. kerületben eladó! Telek:Összközműves, 650m2-es, osztatlan közö...
83 990 000 HUF
763 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (35664763)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 4
Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, nyugodt, rendezett környezetben, egy 54 nm-es, és egy 33nm-es, két generációnak kiválóan...
79 990 000 HUF
908 977 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (43774729)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 6
Eladó Budapest XVIII. kerületében, Szent Imre-kertváros kerületrészben, egy két szintes 180 nm-es, jelenleg három lakásból álló...
105 000 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (94479357)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1418 m2
Szobaszám: 4
Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, a Gilice tér közvetlen közelében, 2 családi ház 1418nm-es telek részen! Az egyik ház 70 ...
99 900 000 HUF
908 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (62347727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 738 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok a XVIII. kerület legkedveltebb részén, a bókaytelepen egy 738 nm telken lévő 130 nm-es, kétgenerációs önálló c...
145 800 000 HUF
1 121 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Érdi családi ház hirdetés (53779354)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: 5
Figyelem Nyugalom megzavarására alkalmas képek és szöveg jön Ha lenne hirtelen ennyi lóvé a zsebemben nem is hirdetném meg, ha...
220 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (25593145)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 306 m2
Telekterület: 1070 m2
Szobaszám: 6
Budafokon különleges hangulatú családi ház eladó – otthon, ahol minden részlet harmóniát sugároz Budafok egyik legkeresettebb ...
229 000 000 HUF
748 366 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal