Eladó ház Budaörs környékén (9691 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 691 db
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (44913478)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 352 m2
Telekterület: 654 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Sashegyen, egyedi dizájnos tervek alapján kiváló minőségben megépített 352 m²-es nagyságban, háromszintes 7 szobás ingatlan ela...
370 000 000 HUF
1 051 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (64523367)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 516 m2
Szobaszám: 7
Eladó egy különleges, négy szintes, 400 négyzetméteres családi ház Hármashatár-hegyre néző panorámával, amely 530 négyzetmétere...
298 000 000 HUF
745 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (93322457)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1080 m2
Szobaszám: 4
Páratlan lehetőség a kifinomult életstílus kedvelőinek! Budapest 2. kerületében, panorámás környezetben kínálom megvételre ezt...
314 000 000 HUF
1 046 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (23725176)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 741 m2
Szobaszám: 6
Intim elhelyezkedés, átgondolt KIVITELEZÉS! Máriaremete szélén, közvetlen erdő szomszédságában eladó 3 szintes családi ház köz...
640 000 EUR
763 039 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (29967362)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 468 m2
Szobaszám: 5
Eladó Budapest új rózsadombján panorámás kilátással ikervilla egyik lakása. Az ikervilla budán a III. kerületben, természetvéde...
265 000 000 HUF
1 373 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (65955337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 386 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 7
Eladó egy önálló családi ház Budaliget csendes, kertvárosi részén, a Francia iskola és további neves oktatási intézmények közel...
299 000 000 HUF
774 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (37371457)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 976 m2
Szobaszám: 5+ 3 fél
II. kerület Zöldmáli részén 2017-ben felújított Igényes, 7 hálószobás családi ház várja új tulajdonosát! Eladásra kínálunk egy...
1 050 000 EUR
1 341 280 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (67445932)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 721 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladó egy pazar környezetben lévő, felújítást igénylő, kétgenerációs 290 m2-es családi otthon a ii/a kerületben. a ház ideális ...
239 900 000 HUF
827 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (36368944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 315 m2
Telekterület: 1093 m2
Szobaszám: 9
Panorámás luxus– Azoknak, akik nem házat keresnek, hanem Otthont Ürömhegy szívében várja új tulajdonosát egy páratlan családi h...
950 000 EUR
1 078 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (97453987)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 470 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 13
Első osztályú befektetés! ! ! ! ! TÖKÉLETES lokáció vállalkozások SZÁMÁRA! A XIV. kerület központi részén eladásra kínálok e...
285 000 000 HUF
606 382 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (77432343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 597 m2
Szobaszám: 3
Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban, csendes, zöld, idilli környezetben, egy 109 nm-es, kiváló állap...
115 000 000 HUF
1 055 045 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (78343737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Köki terminál KÖZELÉBEN Eladó Kispest kertvárosi részén egy három lakásos ház 38 nm -es tégla építésű lakása. Az ingatlan te...
34 900 000 HUF
918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (86944237)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 3933 m2
Szobaszám: 4
Ganzkertváros csendes utcájában 200 nm-es két generációssá alakítható körbejárható családi ház 4000 nm-es telken. Eladó Budap...
220 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (49348475)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház zöldövezetben Pestszentlőrincen Erzsébettelepen. Csendes, kertvárosi környezetben kínálunk eladásra egy kétsz...
74 500 000 HUF
677 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (74326727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 657 m2
Szobaszám: 4
Kétgenerációs! Felújított! Hatalmas terasszal! Eladó a 18. kerület méltán kedvelt részén, Újpéteritelepen, csendes, nyugodt k...
125 990 000 HUF
969 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti sorház hirdetés (78259727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1244 m2
Szobaszám: 6
Dunaharasztin eladó egy 180 nm-es, 6 hálószobás, dupla komfortos, két szintes, felújított sorház 200 nm-es telekkel. Az ingat...
89 000 000 HUF
1 112 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (35257922)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 358 m2
Szobaszám: 5
Felújított önálló családi ház kispest kedvelt RÉSZÉN! Budapest XIX. kerületének Óváros részén kínálok eladásra, egy 180 nm-es...
139 900 000 HUF
777 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (73793739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 1
Még mindig keresi álmai otthonát? Ha igen, jöjjön el, nézze meg ezt a 46 m2-es, kellemes hangulatú házrészt. Az ingatlan Pest...
35 900 000 HUF
780 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (94287392)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 888 m2
Szobaszám: 4
Budakeszin 3 lakóegységes kertes családi házban eladó egy 120 nm-es, jó állapotú, belső kétszintes lakás a szanatórium, Vadaspa...
125 000 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (46297217)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 500 m2
Telekterület: 1502 m2
Szobaszám: 8
Máriaremetén jó közlekedés mellett kínálok több generációs luxus felszereltségű tágas házat megvételre. A ház intimitását az u...
450 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal