Eladó ház Budaörs környékén (9757 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 757 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (74326727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 657 m2
Szobaszám: 4
Kétgenerációs! Felújított! Hatalmas terasszal! Eladó a 18. kerület méltán kedvelt részén, Újpéteritelepen, csendes, nyugodt k...
125 990 000 HUF
969 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti sorház hirdetés (78259727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1244 m2
Szobaszám: 6
Dunaharasztin eladó egy 180 nm-es, 6 hálószobás, dupla komfortos, két szintes, felújított sorház 200 nm-es telekkel. Az ingat...
89 000 000 HUF
1 112 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (35257922)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 358 m2
Szobaszám: 5
Felújított önálló családi ház kispest kedvelt RÉSZÉN! Budapest XIX. kerületének Óváros részén kínálok eladásra, egy 180 nm-es...
139 900 000 HUF
777 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (73793739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 1
Még mindig keresi álmai otthonát? Ha igen, jöjjön el, nézze meg ezt a 46 m2-es, kellemes hangulatú házrészt. Az ingatlan Pest...
35 900 000 HUF
780 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (94287392)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 888 m2
Szobaszám: 4
Budakeszin 3 lakóegységes kertes családi házban eladó egy 120 nm-es, jó állapotú, belső kétszintes lakás a szanatórium, Vadaspa...
125 000 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (46297217)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 500 m2
Telekterület: 1502 m2
Szobaszám: 8
Máriaremetén jó közlekedés mellett kínálok több generációs luxus felszereltségű tágas házat megvételre. A ház intimitását az u...
450 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (84483356)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 5
Eladó újépítésű ikerház Almáskertben! Álmai otthona várja Önt a XVIII. kerületben, Almáskertben! A Családi Ingatlan kínálat...
149 900 000 HUF
1 094 160 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (41332574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 5
149 900 000 HUF
1 102 205 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (79588679)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1418 m2
Szobaszám: 4
Befektetők figyelem! Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, a Gilice tér közvetlen közelében, 2 családi ház 1418nm-es telek r...
99 900 000 HUF
908 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (79538524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, a Gilice tér közvetlen közelében, 40nm-es családi ház 709 nm-es t...
49 900 000 HUF
1 247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (71755747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 4
Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, nyugodt, rendezett környezetben, egy 54 nm-es, és egy 33nm-es, két generációnak kiválóan...
79 990 000 HUF
908 977 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (17493757)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, a Gilice tér közvetlen közelében, 70nm-es családi ház 709 nm-es t...
49 900 000 HUF
712 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (74934914)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 763 m2
Szobaszám: 3
Pesterzsébeten eladó, egy 78 nm-es, 12 nm terasszal rendelkező, 3 szobás, felújított családi ház, 763nm-es telken! A felújítá...
120 000 000 HUF
1 538 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (27844348)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 657 m2
Szobaszám: 4
125 990 000 HUF
969 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (74269929)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 288 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 6
Többgenerációs családi ház Zugló szívében! Álmodj nagyot! Ez a Rákos-patak partján elhelyezkedő ingatlan maga a lehetőségek t...
179 000 000 HUF
621 527 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (47563444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 998 m2
Szobaszám: 5
Budaliget, on a 998 square meter plot (Lke-2/SZ-10), a 160 square meter family house (2010)for english is scroll down BUDALIGET...
249 900 000 HUF
1 470 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (42279572)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 432 m2
Telekterület: 907 m2
Szobaszám: 7
Eladó 432, 5 nm családi ház TESTVÉRHEGYEN! Két generáció számára tökéletesen kialakított ház, 907 nm hatalmas fás, gondozott ...
429 000 000 HUF
993 055 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (82274734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 320 m2
Telekterület: 533 m2
Szobaszám: 6+ 2 fél
Családi ház a Rózsadombon! +++ Eladó négyszintes családi ház a második kerület egyik legjobb részén! +++ Ez az ingatlan jó leh...
590 000 000 HUF
1 843 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (43875843)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 514 m2
Telekterület: 1824 m2
Szobaszám: 6
Luxus életérzés, impozáns családi házas környék, elit SZOMSZÉDSÁGSzeretne Budapest belvárosához közel lakni? Mégis nyugodt és c...
399 990 000 HUF
778 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (87393511)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 358 m2
Szobaszám: 5
Felújított önálló családi ház kispest kedvelt RÉSZÉN! Budapest XIX. kerületének Óváros részén kínálok eladásra, egy 180 nm-es f...
139 900 000 HUF
777 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal