Eladó ház Budaörs környékén (9757 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 757 db
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (42436767)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 227 m2
Telekterület: 1215 m2
Szobaszám: 5
Energiatakarékos, luxus ikerház, eladó Budafokon! Egy igazán energiatudatos és fenntartható épületgépészeti megoldásokkal és o...
315 130 000 HUF
1 388 237 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (13789583)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 567 m2
Szobaszám: 4
Két generáció együttélésére alkalmas családi ház eladó Szigetszentmiklós központjában! Pest vármegyében, Szigetszentmiklós köz...
109 000 000 HUF
1 079 207 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (52422643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 1000 m2
Telekterület: 2005 m2
Szobaszám: 7
Vízparti ingatlan saját kikötővel luxus kivitelben! ! ! Budapest 3. kerület Duna parton eladó egy Villa, Luxus kivitelben. Az i...
1 490 000 000 HUF
1 490 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (43455484)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 191 m2
Telekterület: 1215 m2
Szobaszám: 4
266 250 000 HUF
1 393 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki családi ház hirdetés (84857892)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: 1053 m2
Szobaszám: 5
Családi házat keres, ami a fővárostól mindössze 20km-EN belül ELÉRHETŐ? FELHÍVOM figyelmét erre az eladó tárnokon található, s...
109 000 000 HUF
567 708 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (77351516)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 437 m2
Szobaszám: 3
***Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! *** II. kerületi családi ház ELADÓ! Budapest, II. kerületének Pesthidegkút-Ófa...
124 900 000 HUF
1 178 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi családi ház hirdetés (14824544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 307 m2
Telekterület: 926 m2
Szobaszám: 5
Kivételes családi otthon extra FELSZERELTSÉGGEL! Diósd legjobb részén, Felsőgazdagdűlőn eladó ez az ízig-vérig prémium, moder...
399 000 000 HUF
1 299 674 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi családi ház hirdetés (33423717)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 312 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház- melléképülettel- budakalászon 2 perc sétára a hévtől, kizárólag a családi ingatlan iroda kínálatából. Kine...
84 900 000 HUF
1 267 164 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (43216442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 160 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó Újpesten, egy felújított, 70 nm-es, 2+2 fél szobás, két lakrészes házrész, saját kertkapcsolattal. A Családi Ingatlan kí...
84 900 000 HUF
1 212 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti sorház hirdetés (45244994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1244 m2
Szobaszám: 6
Dunaharasztin eladó egy 180 nm-es, hat hálószobás, dupla komfortos, két szintes, felújított, sorház, 200 nm-es telekkel. Az als...
89 000 000 HUF
1 112 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (29294775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 502 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy exkluzív, még épülő 136 nm2 családi házat Szigetszentmiklóson (2310, Pest megye), mely 2025 júliusában ke...
136 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (99598773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 440 m2
Szobaszám: 4
Parkosított, gyönyörű kertben CSOK képes ikerház Halásztelken. Álom lakás álom kerttel. Halásztelek új részén, a buszmegállótól...
124 900 000 HUF
1 032 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti ikerház hirdetés (54377536)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 394 m2
Szobaszám: 7
Kétgenerációs ház Dunaharaszti legjobb részén eladó! Eladó egy impozáns, kétszintes családi ház Dunaharaszti legkeresettebb rés...
149 900 000 HUF
749 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (29479137)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 630 m2
Szobaszám: 6
Dunaharaszti Rákócziliget csendes, rendezett utcájában, 630m2-es, önálló telken eladó egy 300m2-es, 3 szintes, nagycsaládosokna...
109 000 000 HUF
363 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (33534267)
6 hónapnál régebbi hirdetés