Eladó ház Budapest 70 millióig (568 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Budapest 70 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 568 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi házrész hirdetés (84243343)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 3
Kertvárosi nyugalom saját bejáratú házrész a 18. kerület egyik legbiztonságosabb utcájában Eladó 62 nm-es, 2, 5 szobás, étkező...
59 900 000 HUF
868 115 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (49371633)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3
** Csepeli családi ház ELADÓ! Eladó egy kivételes lehetőséget kínáló ingatlan Budapest XXI. kerületében, Csepelen. Az épület ( ...
59 000 000 HUF
1 072 727 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (45349273)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
Budapest, 23. kerületben eladó, egy 71m2-es, kétszobás, földszintes elrendezésű, takaros kis ház, saját garázzsal. Az ingatlanb...
55 000 000 HUF
774 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (44434943)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 517 m2
Szobaszám: 2
Eladó a XVII. kerületben egy vegyes falazatú autentikus parasztház. 517Nm-es körbe kerített telken helyezkedik el a lakóingatla...
50 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (53543255)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
55 000 000 HUF
774 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi ikerház hirdetés (49524335)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 83 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladóvá vált 15. kerületi, csendes, madárcsicsergős, kertes utcában lévő házikóm. A ház bruttó 54 m2, ebből 47m2 a lakás és 7m...
49 000 000 HUF
907 407 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (66794232)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 130 m2
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, hangulatos ház Csillaghegyen – kiváló közlekedéssel! Az ingatlan téglaépítésű, az 1950–60-as években épül...
69 500 000 HUF
1 158 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (94476892)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3
** Csepeli családi ház komplexum, két teljesen elkülöníthető lakórésszel kivételes befektetési potenciál! Eladó egy kivételes...
69 900 000 HUF
1 270 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (88747551)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 2
XVIII. kerület Erzsébettelepen, eladó, 1920 környékén épült családi ház. Az ingatlan 68 nm-en terül el, az 1960-as években volt...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (32758137)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 561 m2
Szobaszám: 2
Felújított, sokoldalú ingatlan eladó a XI. kerületben Budapest, Repülő utca – inspiráló környezet, praktikus lehetőségek Főbb...
33 900 000 HUF
753 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (88323877)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Budapest utolsó érintetlen szigetén kínálok megvételre, 2023-ban igényesen felújított családi házat frissen aszfaltozott utcába...
59 000 000 HUF
786 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi sorház hirdetés (99546745)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: 527 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Soroksár legcsendesebb kertvárosi részén eladó egy 3 lakásos sorház legbelső lakása bruttó 41 m2 nagy TELEKKEL! Ez egy társas...
47 900 000 HUF
1 842 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (42833446)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 206 m2
Szobaszám: 3
A 18. kerületben vált eladóvá ez a 96 nm-es, téglaépítésű, családi ház, mely 3 szobával rendelkezik. Jelenleg kettő szoba egymá...
59 990 000 HUF
624 895 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (42863542)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: 30 m2
Szobaszám: 1
Soroksáron, központban eladásra kínálok 34 nm-es kb 30 m2-es kerttel rendelkező házrészt, mely a 2. Lakás. Beépíthető tetőtér...
37 000 000 HUF
1 088 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (47533279)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 1
A XV. kerület csendes, kertvárosi részén eladó egy 44 nm-es házrész, amely egy használati megosztási szerződés alapján jogilag ...
52 500 000 HUF
1 193 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (43824641)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 1
Budapest XV. kerületének nyugodt, kertvárosi környezetében kínálunk megvételre egy 28 nm alapterületű házrészt. Az ingatlan eg...
32 200 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (67462973)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 206 m2
Szobaszám: 3
59 990 000 HUF
624 895 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (59335974)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 2
Újpesten, a Károlyi István utcában eladó lett egy 31 m2-es lakás (+ terasz) 1/1 tulajdonos! A lakás/ház földszintes, 2 szoba,...
38 000 000 HUF
1 225 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (54443672)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 638 m2
Szobaszám: 3
65 000 000 Ft – Csepel-Háros – Felújított, 3 szobás családi ház nagy telekkel Csendes, zöldövezeti zsákutcában, a Duna-part kö...
65 000 000 HUF
890 410 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (83488489)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 906 m2
Szobaszám: 4
Családi ház kerttel, két külön lakóegységgel a 16. kerületben haszonélvezeti joggal eladó Budapest XVI. kerületének csendes, k...
65 000 000 HUF
492 424 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapesten?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal