Eladó ház Budapest 70 millióig (568 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Budapest 70 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 568 db
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (52347365)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 192 m2
Szobaszám: 1
Zöldövezeti sarokprojekt Pesterzsébet szívében Lépj túl a négy falon? Gondolkodj házban, zöldben, szabadon! Pesterzsébet csend...
53 200 000 HUF
1 330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (74339437)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 240 m2
Szobaszám: 2
1/1-Es tulajdon joggal igényeknek megfelelően alakítható kis telekkel családiház eladó.
65 500 000 HUF
1 007 692 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (23889943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 563 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Csepel beruházási részén egy 563m2-es építési telket. (Besorolása VI-1/Sz-3) Beépíthetősége 55%, max. Magassá...
45 900 000 HUF
655 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (79413253)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 111 m2
Szobaszám: 3
Fontos! a fotók között található a ai által felújításon átesett fotók is! Remélem segítséget nyújt az esetleges felújításhoz! ...
65 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi sorház hirdetés (87893778)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Ritkaság a piacon! Kertes sorházi lakás a 9. KERÜLETBEN! ! ! Az Ecseri úton, az M5-ös bevezető közelében, az utak zajától mégis...
49 800 000 HUF
996 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (79633863)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Rákoshegyen 450 nm-es telken álló felújítható/bontandó családi ház eladó! A XVII. kerületben, csendes, kisforgalmú környezetb...
66 000 000 HUF
942 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (68173461)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, a Gilice tér közvetlen közelében, 40nm-es családi ház 709 nm-es tel...
49 900 000 HUF
1 247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (39493594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1087 m2
Szobaszám: 3
2 Generációs, klímás, hitelezhető, téglaépítésű, önálló, családi ház eladó Csepelen a II. Rákóczi Ferenc úton, fedett autóbeáll...
67 000 000 HUF
582 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (44876736)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 527 m2
Szobaszám: 3
2023-As, új építésű, 1 emeleti, ** 1 **-es számú lakás Budapest soroksáron, átadásra készen! , *** Teljes bútorzattal ***Össze...
59 900 000 HUF
820 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (97542246)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
XV. kerületben: rákospalotán, jó közlekedésnél, eladó 2 részből álló, felújítandó 45 m2 üzlethelyiség, egy 57 m2 lakással, 20 m...
62 000 000 HUF
607 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (57474676)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 48 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Újpesten, a Bródy Imre Gimnázium közelében, csendes mellékutcában, 3 lakásos udvarban, eladásra kínálunk egy 48 nm-es, 1+1 féls...
48 500 000 HUF
1 010 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (83735446)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: 48 m2
Szobaszám: 1
Újpesten, a Bródy Imre Gimnázium közelében, csendes mellékutcában, 3 lakásos udvarban, eladásra kínálunk egy 26 nm-es, 1 szoba+...
37 000 000 HUF
1 423 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi házrész hirdetés (68726767)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 2
XVII. kerületben: rákoskeresztúron eladó egy 42 m2-es, 2 szobás házrész, 553 m2-es telekkel és TÁROLÓVAL. A ház JELLEMZŐI: T...
49 900 000 HUF
1 188 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi házrész hirdetés (23335526)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 395 m2
Szobaszám: 3
XVII. kerületben: rákoskerten, jó közlekedésnél, eladó egy 395 nm-es gondozott telken elhelyezkedő 110 nm-es emeleti HÁZRÉSZ. ...
65 000 000 HUF
590 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (63273524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Eladó Budapest 21. kerület Csepel Királyerdő városrészen Tutajos út közelében lévő családi ház. Egy helyrajz...
41 900 000 HUF
838 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (29344438)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 103 m2
Szobaszám: 2
Kispesten felújítandó, saját kerttel rendelkező ház eladó! Kiváló lehetőség Kispest egyik kedvelt részén: Felújítandó állapotú,...
37 500 000 HUF
669 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (83772894)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Köki terminál KÖZELÉBEN Eladó Kispest kertvárosi részén egy három lakásos ház 38 nm -es tégla építésű lakása. Az ingatlan te...
34 900 000 HUF
918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (76753727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 103 m2
Szobaszám: 2
Kispesten felújítandó, saját kerttel rendelkező ház eladó! Kiváló lehetőség Kispest egyik kedvelt részén: Felújítandó állapo...
37 500 000 HUF
669 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (84291423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 106 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kispesten felújítandó, saját kerttel rendelkező ház eladó! Kiváló lehetőség Kispest egyik kedvelt részén: Felújítandó állapot...
37 500 000 HUF
669 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi ikerház hirdetés (48844434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 1
Téglaépítésű, 44 nm-es családi ház ELADÓMegvételre kínálunk egy téglaépítésű, 44 nm-es, beépített verandás családi házat, amely...
39 000 000 HUF
886 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapesten?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal