Eladó ház Budapest III. kerületben (584 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 584 db
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (32532374)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 4
Eladó Ürömhegyen 124 nm nappali + 3szobás ikerház 56nm terasszal 11nm erkéllyel. A 2389 nm területen 4 db ikerház épül épület...
249 900 000 HUF
1 666 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (73398741)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 4
239 900 000 HUF
1 599 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (46334934)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 4
239 900 000 HUF
1 599 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (42713993)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Péterhegy egyik utolsó, szellős déli lejtőjén kezdjük meg projektünk értékesítését. A mini lakóparki beruházásban 6 önálló cs...
345 000 000 HUF
1 825 396 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (53474135)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 5
Luxus Családi ház Testvérhegyen! Eladásra kínálok III. kerületben, Testvérhegy legkedveltebb utcájában nettó 250 nm-es luxus ...
449 000 000 HUF
1 796 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (35247394)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Megvételre kínálunk a III. kerület közkedvelt Harsánylejtő lakóparkjában egy örökpanorámás 181 nm-es, nappali + szobás, duplako...
365 000 000 HUF
2 016 574 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (49989455)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Megvételre kínálunk a III. kerület közkedvelt Harsánylejtő lakóparkjában egy örökpanorámás 145 nm-es, nappali + 3 hálószobás, d...
300 000 000 HUF
2 068 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (96631475)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 184 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladásra kínálok IIl. Ker. Aranyhegy-Ürömhegy határán minimál stílusú SZABADONÁLLÓ luxus családi HÁZat saját telekkel. A tele...
330 000 000 HUF
1 793 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (99538377)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 370 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 7
370 m2 7 szoba borospince 4 fürdőszoba 1200 m2 telek fitnesz részleg A háromszintes ház elrendezése: Utcaszint: 2 állásos gará...
398 000 000 HUF
1 075 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (28666375)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 530 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 8
Tökéletes állapot! Minőségi kivitelezés, prémium anyaghasználat! Az építésnél mindenre gondoltak, mind a kényelem, mind az esz...
899 000 000 HUF
1 696 226 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (47924762)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 443 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 7
Eladásra kínálunk Testvérhegyen, elvehetetlen örök panorámás, 2000nm-es intim telken elhelyezkedő, 443nm-es luxus kialakítású 7...
750 000 000 HUF
1 693 002 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (27948447)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 970 m2
Telekterület: 1230 m2
Szobaszám: 13
Eladó Csillaghegy legnagyobb és legkarakteresebb rezidenciája. Ez az ingatlan azoknak szól, akik nem érik be a tucatmegoldásokk...
630 000 000 HUF
649 484 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (85994444)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 264 m2
Szobaszám: 5
Képzeljen el egy otthont, ahol a reggeli kávéját a budai hegyek látványa mellett fogyaszthatja el, miközben a legmodernebb tech...
228 000 000 HUF
1 452 229 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (51752283)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Ez az otthon azoknak szól, akik a csendes, nyugodt környezetet keresik, ami mellé kifogástalan panoráma társul. INGATLANRÓL: ...
279 900 000 HUF
1 473 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (48915436)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 659 m2
Szobaszám: 9
Eladó felújított ikerház a Szentendrei úton 2 külön lakás, 162 nm összes hasznos alapterületA Szentendrei úton kínálunk megvéte...
209 900 000 HUF
1 295 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (31596319)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kiváló lehetőség Csillaghegyen, a Duna közelében! Eladásra kínálunk Csillaghegy frekventált részén, a Duna felőli oldalon egy...
128 800 000 HUF
1 073 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (96856639)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 206 m2
Telekterület: 324 m2
Szobaszám: 4
III. Aranyhegy örök panorámás részén új építésű 4-szobás ikerházi lakás - garázzsal, saját kerttel - eladó. KÖRNYEZET Az inga...
324 900 000 HUF
1 577 184 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (23459338)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 1022 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálok a III. kerületben, Táborhegyen 174 nm-es (brutto 190 nm), 6 szobás, 3 fürdőszobás 2 szintes, frissen felújítot...
339 000 000 HUF
1 784 210 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (87259363)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 126 m2
Szobaszám: 2
Békásmegyer- Ófaluban eladó egy 56 négyzetméteres házrész 120 négyzetméteres telken! Az ingatlan 1932-ben épült, viszont telj...
69 900 000 HUF
1 248 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (63432839)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 295 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű projekt csillaghegyen – most leköthető modern ikerház eladó! Most induló, beruházás keretében kínálunk eladásra 2 d...
199 000 000 HUF
1 401 408 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapest III. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal