Eladó ház Budapest környékén (13077 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 13 077 db
Eladó Töki családi ház hirdetés (45239795)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 287 m2
Telekterület: 4201 m2
Szobaszám: 3
Tök belterületén családi ház, különálló gazdasági épülettel nagy telken ELADÓ! Ne hagyja ki ingatlan keresésénél ezt a kínálat...
179 000 000 HUF
623 693 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (33299437)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 652 m2
Szobaszám: 6
Vecsés központi részén, akár kettő generáció lakhatására alkalmas, részben felújított 180m2-es Családi ház egy önálló üzletréss...
128 500 000 HUF
713 888 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (97375983)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 318 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budakeszi központi részén, a Széchényi utcában – karnyújtásnyira a Prohászka Gimnáziumtól és a kiváló közlekedéstől – keresi új...
55 000 000 HUF
873 015 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (72493387)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1326 m2
Szobaszám: 5
Őrbottyán rohamosan fejlődő, falusias bájú település az északi agglomerációban, Fővárosunktól mindössze 30 km-re a Gödöllői dom...
129 990 000 HUF
649 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (39333248)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: 3063 m2
Szobaszám: 13
Leányfalu kedvelt hegyoldali részén, a Dunától mindössze néhány percnyire kínálok eladásra egy 3036 nm-es telken elhelyezkedő, ...
390 000 000 HUF
650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (53277538)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 598 m2
Szobaszám: 4
Szigethalmon központi helyen igényes kivitelezésű 122nm -es felújított családiház 598nm -es szabályos telken sürgősen eladó! ...
89 000 000 HUF
741 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (64447331)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Délegyházán tavaktól nem messze 45nm-es nyaraló eladó vízpart kilátással. Az ingatlan összközműves. Extra:-kamera, riasztó, sü...
43 900 000 HUF
975 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi családi ház hirdetés (73697842)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szigetcsépi Közvetlen Vízparti 83nm-es 3 szobás családiház, 522nm -es telekkel sürgősen eladó! Az ingatlan 2008-ban épült 5 c...
109 900 000 HUF
1 324 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (26983351)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Halásztelek központi részen gyönyörűen felújított 240nm-es családiház 629nm-es telken Sürgősen eladó. Az ingatlan 1973-ban épü...
133 900 000 HUF
557 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (31479832)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 4
Barátságos szomszédok! ! Jó környék! ! Szigetszentmiklós kertvárosi részén 115nm -es ytongból épült családiház 250nm -es telek...
98 000 000 HUF
852 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (32117353)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 274 m2
Szobaszám: 4
Szigetszentmiklós közkedvelt Kertvárosi részén 2000- ben épült 195nm -es 4 szobás családiház 274nm -es telekkel sürgősen eladó!...
84 000 000 HUF
430 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisvörösvári családi ház hirdetés (46235722)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 257 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Prémium életérzés Erzsébetligeten – világos, panorámás ikerház nagy kerttel! Pilisvörösvár egyik legkedveltebb, nyugodt részé...
219 900 000 HUF
855 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (22427421)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Páratlan lehetőség Ercsi Déli városrészében! Esztétikailag és műszakilag felújított, önálló, 2 hálószobás kertes ház nagy gar...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (45445523)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 362 m2
Szobaszám: 5+ 3 fél
Eladó Szigethalom 5 szobás, dupla komfortos családi ház. . . Akár több generáció, vállalkozás számára. Telek mérete 362 m2, az...
46 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (68534739)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 668 m2
Szobaszám: 3
Gyál szívében, a Bocskai István utcában egy olyan otthon várja új tulajdonosát, amely hosszú éveken át őrizte lakói történetét ...
75 900 000 HUF
872 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónémedi családi ház hirdetés (63753976)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 834 m2
Szobaszám: 2
Alsónémedi központi részén kínálunk megvételre egy 830 m²-es, teljes közműves, körbekerített telket, melyen egy bontandó ház ta...
49 000 000 HUF
653 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (47544589)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 2
Tehermentes, hitelezhető és azonnal költözhető kertes házat keres egy panellakás áráért? Ne keressen tovább, megtalálta! Jogila...
54 900 000 HUF
819 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Herceghalomi ikerház hirdetés (99139189)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 5
Idén költözhető, csok+ képes újépítésű IKERHÁZ! Herceghalom csendes részén, eladó egy 134 nm-es (hasznos nm) újépítésű ikerház,...
148 000 000 HUF
1 104 477 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Herceghalomi ikerház hirdetés (96353754)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű IKERHÁZ! Herceghalom csendes részén, eladó egy 106 nm-es újépítésű ikerház, 15nm-es fűtött garázzsal, illetve ezen fe...
99 000 000 HUF
933 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (38956139)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1099 m2
Szobaszám: 3
Ercsiben a focipálya környékén, nyugodtabb, könnyen megközelíthető, aszfaltos utcában kínálok megvételre egy teljeskörű belső f...
54 900 000 HUF
762 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Budapest környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal